634-МР

Документи » Рішення міської ради » 634-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 634-МР
м. Суми

Про затвердження «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми»

З метою створення єдиних організаційно-правових і економічних засад визначення та справляння орендної плати за земельні ділянки, орендодавцем яких, згідно із земельним законодавством, виступає Сумська міська рада, у відповідності до вимог Земельного кодексу України, статей 13, 21 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про плату за землю», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми», згідно з додатком.
  2. Рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року № 1160 – МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради застосовувати «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми» при укладанні договорів оренди земельних ділянок: рішення про надання в оренду яких було прийняте Сумською міською радою після набрання чинності «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми»; рішення про надання в оренду яких було прийняте Сумською міською радою до набрання чинності «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми», але не виконане; строк яких подовжується у відповідності до чинного законодавства України.
  4. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування в газеті «Суми і сумчани».
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії: планово-бюджетну (Теліженко О.М.); з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Сіденко Д.Є.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми [171 Kb] (cкачувань: 1700) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав