632-МР

Документи » Рішення міської ради » 632-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 632-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року №1660-МР „Про реорганізацію територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради”

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 08.12.06 № 1686 «Про затвердження Державної типової програми реабілітації інвалідів», від 31.01.07 № 80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг», наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 11.04.07 № 145 «Про внесення змін до наказу Міністерства соціального захисту населення України від 01.04.97 № 44», керуючись статтею 25, підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни та доповнення до додатку 1 рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року №1660-МР «Про реорганізацію територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради», а саме:
  1.1. В пункті 3.3 слова «соціальний працівник» замінити словами «соціальний робітник» та доповнити реченням: «Кількість одиноких непрацездатних громадян, яких повинен обслуговувати соціальний робітник, соціальний працівник, та обсяги їх роботи визначає завідувач відділення з урахуванням стану здоров’я підопічного, його віку, рівня рухової активності та місця проживання, наявності транспортного сполучення та інших факторів».
  1.2. Доповнити пунктом 3.4: «3.4 Відділення соціально-побутової реабілітації денного перебування та відділення соціальної та трудової реабілітації інвалідів «Спільнота» територіального центру надають послуги інвалідам з ураженням опорно-рухового апарату та центральної периферичної нервової системи, з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, ураженням органів зору, слуху, внутрішніх органів, згідно з індивідуальними програмами реабілітації інвалідів. З метою виконання індивідуальних реабілітаційних програм інвалідів відділення надають відповідний перелік послуг
  Передбачені положенням реабілітаційні послуги надаються інваліду або дитині-інваліду безоплатно. У випадку якщо інвалід, дитина-інвалід зареєстрований в іншому населеному пункті, реабілітаційні послуги надаються платно. Законний представник інваліда або дитини-інваліда сплачує за надані послуги суму, що не повинна перевищувати за місяць 25 відсотків розміру їх пенсії (з урахуванням компенсацій, надбавок, доплат до пенсії) чи державних соціальних допомог, призначеної замість пенсії, або за один день 1 відсоток відповідної виплати. Кошти за надані інваліду або дитині-інваліду послуги перераховуються щомісячно до 15 числа, що настає за звітним періодом і використовується для підвищення рівня обслуговування інвалідів та дітей-інвалідів».
  1.3. Пункти 3.4, 3.5, 3.6, 3.7 вважати пунктами 3.5, 3.6, 3.7, 3.8.
  1.4. Пункт 4.1 викласти в такій редакції: «4.1 Відділення приймає на обслуговування одиноких непрацездатних громадян (пенсіонерів), у тому числі одинокі (бездітні) подружні пари, одиноких інвалідів І і ІІ груп старших 18 років (крім інвалідів І і ІІ груп унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», які частково або значно втратили здатність до самообслуговування і за висновками медичного закладу потребують соціально-побутового обслуговування та догляду в домашніх умовах)».
  1.5. В пунктах 4.5, 4.7 до переліку документів додати: «- індивідуальна програма реабілітації інваліда». 1.6. Пункт 4.8 доповнити реченням: «При взятті та знятті з обслуговування видається наказ по територіальному центру». 
 2. Організацію виконання рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав