613-МР

Документи » Рішення міської ради » 613-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 613-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Науменка С.І. щодо ліквідації стихійних звалищ сміття в районі вул. Супруна та вул. Газети «Правда»

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Науменка С.І. щодо ліквідації стихійних звалищ сміття в районі вул. Супруна та вул. Газети«Правда», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Науменка С.І. щодо ліквідації стихійних звалищ сміття в районі вул. Супруна та вул. Газети «Правда». 
  2. Направити депутатський запит міському голові Мінаєву Г.М., начальнику управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Вінтоняку С.Я., начальнику управління земельних ресурсів Сумської міської ради Скрипці В.В., начальнику управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Кулішенку В.П. для розгляду порушених в ньому питань та надання відповіді по суті в термін до 23 липня 2007 року.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 30-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав