606-МР

Документи » Рішення міської ради » 606-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" травня 2007 р № 606-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, згідно з додатком 1.
 2. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок громадянам, підприємствам, установам, організаціям і підприємцям (зміна цільового призначення), згідно з додатком 2.
 3. Унести зміни до пункту 16 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення офісу по вул. Петропавлівській, 62/1, а саме: у графу 2 замість „ТОВ „Данкор Медіа”, 5910136300” записати „ТОВ „Данкор Медіа”, 34013049” у зв’язку з допущеною помилкою.
 4. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 13 вересня 2006 року № 142 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству „Світ” під розміщення сміттєпереробного заводу” стосовно надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Прикордонній із земель запасу Сумської міської ради ПП „Світ” під розміщення сміттєпереробного заводу на підставі звернення прокуратури Сумської області від 26 лютого 2007 року №216/4 „Подання про усунення порушень земельного законодавства” та згідно клопотання ПП „Світ” від 01 березня 2007 року №45.
 5. Поновити та продовжити термін дії пункту 21 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із земелеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 12/1000 від загальної площі 0,2657 га по вул. Кооперативній, 3 підприємцю Гузеватому Віктору Леонідовичу під розміщення магазину „Меблі” на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 6. Поновити та продовжити термін дії пункту 5 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 12/1000 від загальної площі 0,2657 га підприємцю Калугіній Ірині Нінельївні по вул. Кооперативній, 3 під розміщення магазину „Одяг” на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 7. Поновити та продовжити термін дії пункту 6 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 7/1000 від загальної площі 0,2657 га підприємцю Карпенко Ользі Михайлівні по вул. Кооперативній, 3 під розміщення магазину промислових товарів на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 8. Поновити та продовжити термін дії пункту 28 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 02 лютого 2005 року № 1090-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,2690 га ТОВ торгово-комерційному центру „Довіра” по вул. Кооперативній, 3 під розміщення магазину та офісних приміщень на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1551 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Енгельса, 2а підприємцю Ярцеву Володимиру Анатолійовичу під розміщення готельного комплексу у зв’язку з не виготовленням документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою та відчуження приміщення.
 10. Унести зміни до пункту 38 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщеним дитячим спортивно-оздоровчим комплексом, масив Баранівка урочище „Сосняк” Сасіній Ользі Володимирівні, а саме: у графу 6 замість „За рахунок земель Сумської міської ради” записати „За рахунок земель ВАТ „SELMI” у зв’язку з уточненням, за рахунок яких земель намічено вилучення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 32 додатку №1 рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,1000 га під розміщення комплексу відпочинку по вул. Замостянській, 1 підприємцю Шарпоті Вадиму Анатолійовичу у зв’язку з не виготовленням документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
 12. Унести зміни до пункту 2 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 261 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0470 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (дорізка) по вул. Холодногірській, 42, а саме: у графу 2 замість „Штика Раїса Олександрівна, вул. Холодногірська, 42” записати „Затула Раїса Олександрівна, вул. Холодногірська, 42” у зв’язку з заявою Затули Р. О. щодо зміни прізвища.
 13. Вважати такими, що втратили чинність пункти 8, 9 ,10 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 384 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради”. 
 14. Унести зміни до пункту 21 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 523 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам”” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Єрмолову Олександру Олександровичу, а саме: у графу 3 замість „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, вул. 6-а Продольна, 32/1” записати „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, вул. 5-а Продольна, 32/1” у зв’язку з допущеною помилкою.
 15. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності . 
 16. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [89.5 Kb] (cкачувань: 302) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-06-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав