603-МР

Документи » Рішення міської ради » 603-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" травня 2007 р № 603-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність та оренду земельні ділянки, надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком 3.
  • 1.3. Для гаражного будівництва згідно з додатком 6.
  • 1.4. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Передати громадянам у власність земельні ділянки, надані раніше в користування, для ведення особистих селянських господарств, згідно з додатком 5.
 4. Унести зміни до пункту 4 додатку № 2 та пункту 15 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року № 440 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення садівництва відповідно Облазницькому Віктору Миколайовичу та Облазницькій Оксані В`ячеславівні, а саме: до графи 3 замість „вул. Чкалова, 24” записати „пров. Чкалова, 24” у зв’язку з допущеною помилкою.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 69 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 27 площею 0,06 га Солодовнику Олександру Павловичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Дружба” у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Солодовник О. І. про скасування рішення.
 6. Унести зміни до пункту 11 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року № 440 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у власність земельної ділянки №211 для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Залізничник-2» Худіновій Валентині Іванівні, а саме: до графи 4 замість „0,0845” записати „0,0874” у зв’язку з допущеною помилкою.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 111 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Чехова, 62 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гордієнку Миколі Петровичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гордієнка О. М., Гордієнко В. М. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 104 додатку № 105 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 25 кв. м. для гаражного будівництва в автокооперативі «Комунальник» Деркачу Валентину Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 9. Унести зміни до пункту 150 додатку 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року №723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул. Перемоги, 3, а саме: у графу 2 замість „Ременко Іван Іванович” записати „Деменко Іван Іванович” у зв’язку з допущеною помилкою.
 10. Унести зміни до пункту 25 додатку 33 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року №723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Цукровик” Бобошку Володимиру Миколайовичу, а саме: у графу 3 замість номера ділянки „287” записати „196” у зв’язку з допущеною помилкою.
 11. Припинити право користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд площею 0,0132 га по вул. І. Франка, 24 Гіренку Василю Никифоровичу за його згодою.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 64 додатку № 69 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 64 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Дружба» Олдиш-86 Оніщенку Юрію Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Онищенко Д.С. про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 162 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 119 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Тепличний» Шевченко Людмилі Віталіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Романишина В.І. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 2 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Докучаєва, 11 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Боровик Ірині Ігнатівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гордієнка Г.В. про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 85 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 44 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Восход» Новаку Сергію Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 1 рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 26 лютого 1997 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по пров. Привольному, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Роденко Валентині Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Роденка В. Б. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року № 440-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0499 га по вул. Садовій, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Голоденку Юрiю Миколайовичу в зв’язку зі зверненням землевпорядної організації.
 18. Унести зміни до пункту 2 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 245-МР-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки Середі Віктору Миколайовичу площею 0,1868 га для ведення особистого селянського господарства, а саме: до графи 3 замість „вул. Поліська, 91” записати „вул. Поліська, 89-91” у зв’язку зі зверненням землевпорядної організації. 
 19. Унести зміни до пункту 16 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року № 440-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0979 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Свириденко Тамарі Олексіївні, а саме: до графи 3 замість „вул. Тополянська, 97-а” записати „вул. Тополянська, 97”.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 56 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Калініна, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Прихожай Галині Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Прихожай В. П. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Лядова, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Лютій Ніні Яківні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 23 додатку № 28 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №56 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Наука”, масиву „Олдиш-86” Костенко Геннадію Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Яхненка В. К. про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пашковій Тетяні Терентіївні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пашкова Л. Б. про скасування рішення.
 24. Унести змiни до пункту 104 додатку № 17 до рiшення виконавчого комітету Сумської міської ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок ” в частинi надання земельної дiлянки №107 для ведення садівництва в садівничому кооперативі „Зв’язківець”, а саме: до графи 2 замiсть ”Кияшко Анатолій Васильович” записати “Кiяшко Анатолій Васильович” у зв’язку зі зверненням землевпорядної організації. 
 25. Унести зміни до пунктів 22 додатку № 1 та пункт 12 додатку №4 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1242-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки відповідно для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства Федченко Клавдії Іванівні, а саме: до графи 3 замість „вул. Аерофлотська” записати „вул. Аерофлотська, 69” у зв’язку зі зверненням землевпорядної організації.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 55 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Комунарів, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ярмак Марії Семенівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 257 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1994 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Айвазовського, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Максимову Олександру Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Геращенка О.В. про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по пров. Сумському, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Педос Олені Сидорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 56 додатку № 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Єрмака, 22 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Попінако Прасковії Іллівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення та вважати таким, що втратив чинність пункт 18 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року №511-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
 30. Унести зміни до пункту 20 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 04 квітня 2007 року № 491 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Сушковій Олені Антонівні, а саме: до графи 3 замість „вул. Урицького, 8” записати „пров. Урицького, 8” у зв’язку з допущеною помилкою. 
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 117 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради народних депутатів від 15 липня 1993 року №474 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських споруд (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Добролюбова, 16 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бондаренко Євдокії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Постного В. М. про скасування рішення.
 32. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 33. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 34. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [256.5 Kb] (cкачувань: 415) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-06-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав