596-МР

Документи » Рішення міської ради » 596-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" травня 2007 р № 596-МР
м. Суми

Про ліквідацію самочинного будівництва на вул. Соборній, 41

Заслухавши інформацію начальника управління архітектури та містобудування Фролова О.М., на підставі рішення Сумської міської ради від 7 лютого 2007 року №378-МР „Про затвердження Порядку вирішення питань, пов’язаних із самочинним будівництвом”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Фролов О.М.) до 3 червня 2007 року направити відповідні матеріали до Інспекції архітектурно-будівельного контролю та інших уповноважених органів для вирішення питання про знесення самочинно збудованих споруд та притягнення до відповідальності осіб, що здійснили самочинне будівництво.
  2. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) підготувати до наступної сесії Сумської міської ради проект рішення про розрив договору оренди земельної ділянки площею 36 кв.м. у зв’язку з невиконанням умов договору, негайно повідомивши про це орендаря. 
  3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашку В.В. повідомити про виконання даного рішення на черговій ХІІІ сесії Сумської міської ради.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 19-06-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав