574-МР

Документи » Рішення міської ради » 574-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" травня 2007 р № 574-МР
м. Суми

Про затвердження проектів для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

З метою соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, а саме: громадян без постійного місця проживання, інвалідів, відповідно до Законів України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Указу Президента України «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» від 28.10.02 № 952/2002, керуючись підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити та подати проекти «Розвиток системи інноваційної моделі – крок для повноцінної інтеграції бездомних громадян» (додаток 1) та «Інноваційна модель управління якістю надання соціальних послуг дітям-інвалідам» (додаток 2) для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  2. В разі одержання перемоги у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування постійній планово-бюджетній комісії міської ради та фінансовому управлінню міської ради передбачити кошти в проекті бюджету на 2008 рік, а саме: для реалізації проекту «Розвиток системи інноваційної моделі – крок для повноцінної інтеграції бездомних громадян» в сумі 444,8 тис.грн., для реалізації проекту «Інноваційна модель управління якістю надання соціальних послуг дітям-інвалідам» в сумі 158,5 тис.грн.
  3. Рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 545-МР «Про затвердження проектів для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв


Додатки [160.23 Kb] (cкачувань: 191)Дата публікації: 12-06-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав