531-МР

Документи » Рішення міської ради » 531-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 531-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводів та шафових газорегуляторів відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”

Враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства “Сумигаз” на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводів та шафових газорегуляторів, які є об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” газопроводів та шафових газорегуляторів, зазначених у додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на облік газопроводи та шафові газорегулятори, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” газопроводи та шафові газорегулятори, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.) зняти з балансу газопроводи та шафові газорегулятори, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік газопроводів та шафових газорегуляторів [35.5 Kb] (cкачувань: 287) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав