524-МР

Документи » Рішення міської ради » 524-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 524-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до додатку до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 42-МР «Про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми»

З метою забезпечення економічних основ місцевого самоврядування, ефективного користування та розпорядження майном, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Суми, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами шостою та сьомою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доповнити частину 5 пункту 7.4. розділу VII «Поліпшення комунального майна» додатку до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 42-МР «Про Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми» словами: «та складає не менш як 25 відсотків ринкової вартості орендованого майна, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки». 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав