522-МР

Документи » Рішення міської ради » 522-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 522-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, згідно з додатком № 1.
 2. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям (зміна цільового призначення), згідно з додатком № 2.
 3. Унести зміни до пункту 6 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 384- МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщеним офісним приміщенням, вул. Нижньосироватська, 61, площею 0,5 га, а саме: до графи 2 замість „ТОВ „Агроконтракт”, 31014364” записати „ТОВ „Агроконтакт”, 31014364”.
 4. Унести зміни до пункту 8 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 21 червня 2006 року № 65 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцям Махонько Тамарі Борисівні та Соколовій Ользі Володимирівні площею 0,3500 га по вул. Білопільський шлях, 33а, а саме: до графи 3 замість слів „землі комерційного використання під існуючим автотранспортним підприємством, складськими приміщеннями” записати слова „землі автомобільного транспорту під існуючим автотранспортним підприємством, складськими приміщеннями”.
 5. Унести зміни до пункту 6 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 348 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Мякішевій Тетяні Дмитрівні площею 0,18 га по вул. Перова, 1, а саме: у графі 4 замість слова „оренда” записати слова „власність”.
 6. Унести зміни до пункту 20 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Яременку Сергію Миколайовичу по вул. Курській, 22, а саме: у графі 4 замість цифр „0,0480” записати цифри „0,0789”.
 7. Унести зміни до пункту 8 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 261 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул. Чехова, 2 під розміщення адміністративно-офісного комплексу ТОВ „Картвил”, а саме: у графі 4 замість цифр „0,0305” записати цифри „0,0793”.
 8. Унести зміни до пункту 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 379 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ «Автомобільний гіпермаркет» під розміщення культурно-оздоровчого комплексу по вул. Черепіна, а саме: у графі 4 замість цифр „0,1000” записати цифри „1,0000”.
 9. Унести зміни до пункту 5 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 348-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою під розміщення складських приміщень по вул. Горького, 12, а саме: у графі 2 замість „Підприємець Чечік Олександр Борисович, 2611202610” записати „Підприємець Чечик Олександр Борисович, 2611202610”.
 10. Надати згоду на внесення змін до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємцю Войтовичу Миколі Ігоровичу по вул. Воскресенській, 13б площею 0,1244 га та АКБ „Мрія-Банк” по вул. Воскресенській, 13а площею 0,1064 га в зв’язку зі змінами площ та розмірів у межах наданих земельних ділянок.
 11. Відновити та продовжити термін дії пункту 55 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із земелеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Котенку Петру Семеновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. 1-а Красносільській, 40/1 на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 12. Відновити та продовжити термін дії пункту 23 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1446 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Мельник Ларисі Надіївні під прибудову магазину по вул. Заливній, 5 на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію при умові отримання згоди співвласників будинку.
 13. Відновити та продовжити термін дії пункту 1 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 21 червня 2006 року № 65 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Третьяковій Світлані Григорівні, Павлюченку Сергію Андрійовичу, Лупирю Володимиру Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Курській, 8/3 на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
 14. Відновити та продовжити термін дії пункту 20 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Яременку Сергію Миколайовичу під розміщення магазину по вул. Курській, 22 на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
 15. Відновити та продовжити термін дії пункту 2 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 116 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Колеснику Олександру Яковлевичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Василівському, 40 на три місяці з моменту набуття рішенням чинності.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 20 липня 2005 року № 1334 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Блиц” під розміщення автомобільної газонаповнювальної компресорної станції з боксами для переобладнання техніки на газове обладнання по вул. Білопільський шлях, 16 у зв’язку зі зверненням ВАТ „Сумське автотранспортне підприємство 15927” від 08 лютого 2006 року № 46/4 щодо скасування попередніх погоджень ВАТ „АТП – 15927” про вилучення земельної ділянки на користь ТОВ „Блиц”.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 907 – МР „Про надання згоди, дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення виробничих приміщень ТОВ „Суминафтосервіс” по вул. Тополянській, 22 у зв’язку з не виготовленням документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
 18. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності.
 19. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [155.5 Kb] (cкачувань: 337) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав