518-МР

Документи » Рішення міської ради » 518-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 518-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового використання, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити земельні ділянки у підприємств, установ, організацій та підприємців, згідно з додатком 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 2, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатка.
  3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 3, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатка.
  4. Унести зміни до пункту 14 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 259 - МР “Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки площею 0,0530 га по вул. Ковпака, 22 підприємцю Коваленку Олегу Леонідовичу, а саме: в графі 5 замість слів „За рахунок громадської та житлової забудови Сумської міської ради” записати „За рахунок вилучення земельної ділянки у комунальної установи „Сумська обласна дитяча клінічна лікарня”, за згодою”.
  5. Унести зміни до пункту 2 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 259 - МР “Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно продовження терміну оренди земельної ділянки під існуючим кіоском хлібобулочних виробів підприємцю Ярошу Костянтину Борисовичу, а саме: в графі 3 замість „вул. Черепіна, 72” записати „вул. Черепіна, 76” згідно висновку управління архітектури та містобудування Сумської міської ради від 06.02.07 р. №369/01-12.
  6. Скасувати пункт 6 рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 – МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельних ділянок для комерційного використання переможцям конкурсу, визначених комісією з питань проведення конкурсу на право оренди земель для здійснення підприємницької діяльності під розміщення малих архітектурних форм (кіосків, міні-магазинів) на зупинках громадського транспорту в зв’язку з тим, що на момент прийняття рішення не були виготовлені проекти землеустрою щодо відведення зазначених земельних ділянок згідно чинного законодавства.  
  7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному виробничо-комерційному підприємству „Антей” для житлової забудови (під будівництво 52-х квартирного житлового будинку) вул. Черепіна, 68 „В” площею 0,0722 га та надати в оренду дану земельну ділянку для житлової забудови під будівництво 52-х квартирного житлового будинку за адресою вул. Черепіна, 68 „В” терміном на 5 років, відповідно внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 21 березня 2005 року за № 040561200021.
  8. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців з моменту вступу рішення в дію оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.  
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [143 Kb] (cкачувань: 353) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав