516-МР

Документи » Рішення міської ради » 516-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 516-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, згідно з додатком 1.
  2. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок громадянам, підприємствам, установам, організаціям і підприємцям (зміна цільового призначення), згідно з додатком 2.
  3. Відновити та продовжити термін дії пункту 38 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 5 лютого 2005 року № 1263 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розташування кафе з літнім майданчиком по вул. Білопільський шлях, 38/1 підприємцю Ісмаілову Расулу Аділь Огли на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
  4. Відновити та продовжити термін дії пункту 5 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 19 липня 2006 року № 124-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,4100 га по вул. 40 років Жовтня під будівництво багатоповерхового будинку державній прикордонній службі України Східного регіонального управління Сумському прикордонному загону на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 4. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності .
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [92.5 Kb] (cкачувань: 335) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав