515-МР

Документи » Рішення міської ради » 515-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2007 р № 515-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити земельні ділянки у підприємств, установ, організацій та підприємців, згідно з додатком 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 2, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатку на підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”.
  3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 3, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатку на підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”.
  4. Скасувати пункт 3 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1190 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Імпакт” під розміщення виробничого майданчику по вул. Воєводіна, 9 площею 1,2252 га у зв’язку з неоформленням документів, що посвідчують право на земельну ділянку.
  5. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців з моменту вступу рішення в дію оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  6. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [78.5 Kb] (cкачувань: 293) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав