505-МР

Документи » Рішення міської ради » 505-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" квітня 2007 р № 505-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року №307-МР “Про міську комплексну програму “Молодь міста Суми ” на 2007-2011 роки”

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді щодо внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 307-МР “Про міську комплексну програму “Молодь міста Суми” на 2007-2011”, керуючись статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 307-МР “Про міську комплексну програму “Молодь міста Суми” на 2007-2011 роки”, а саме:
  • 1.1. У тексті рішення та в додатках № 2-4, змінити назву “Комунальна установа “Міський молодіжний центр” на “Комунальна установа “Сумський міський центр дозвілля молоді” Сумської міської ради”.
  • 1.2. Розділ 1 додатку №3 - «Загальні положення» доповнити підпунктом 1.5.: “Центр підпорядкований відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради”.
  • 1.3. Розділ 2 додатку №3 - “Мета та завдання Центру ” викласти в новій редакції: “Мета та завдання Центру: 2.1. Центр діє з метою:
   • сприяння створенню соціально-економічних, політичних, організаційних, правових умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді міста Суми, реалізації її творчого потенціалу як у власних інтересах, так і в інтересах територіальної громади м. Суми;
   • забезпечення реалізації державної молодіжної політики, потреб молоді, молодіжних та дитячих громадських організацій міста Суми в інформаційній, методичній та організаційній підтримці, організації змістовного дозвілля, освітніх та культурологічних заходів;
   • формування у молоді особистісних рис громадянина України, почуття національної гідності та патріотизму.

   2.2. Завданнями Центру є:
   • формування національної свідомості та патріотичне виховання молоді;
   • формування правової культури та профілактика протиправної поведінки молоді;
   • підтримка діяльності молодіжних громадських об’єднань та студентського самоврядування, встановлення та зміцнення культурних зв’язків з молодіжними громадськими об’єднаннями на території України;
   • формування здорового способу життя серед молоді та підлітків;
   • підтримка творчої та обдарованої молоді, розвиток культурних традицій в молодіжному середовищі;
   • сприяння розвитку змістовного дозвілля молоді;
   • розвиток трудової активності молоді, сприяння забезпеченню зайнятості молоді;
   • розвиток міжнародних молодіжно-культурних контактів та студентських обмінів.”
  • 1.4. Розділ 4 додатку №3 - “Структура, права та обов’язки Центру” доповнити підпунктом 4.8. „До складу Центру входять на правах структурних підрозділів:
   • відділ інформаційно-ресурсного забезпечення молодіжних ініціатив;
   • відділ організації дозвілля молоді”.
  • 1.5. Підпункт 4.1. розділу 4 додатку №3 - “Структура, права та обов’язки Центру” викласти в новій редакції: „Центр очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням міського голови за поданням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради”.
  • 1.6. Підпункт 4.2. розділу 4 додатку №3 - “Структура, права та обов’язки Центру” викласти в новій редакції: “Структура та кількість працівників Центру визначаються штатним розписом, який затверджується міським головою.”
 2. Зареєструвати комунальну установу „Сумський міський центр дозвілля молоді” Сумської міської ради у термін до 01 травня 2007 року та віднести вищезазначену комунальну установу до четвертої групи за оплатою праці керівних працівників згідно з наказом Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005. № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» та затвердити Показники її діяльності на 2007 рік (додається).
 3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) внеси зміни до міського бюджету на 2007 рік.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я., а контроль – на постійну комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді (Бистрицька Є.М.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Комунальна установа “Сумський міський центр дозвілля молоді ” Сумської міської ради. Показники діяльності на 2007 рік [60.5 Kb] (cкачувань: 414) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав