494-МР

Документи » Рішення міської ради » 494-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" квітня 2007 р № 494-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, підприємцями, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 123,124, 141 пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємств, організацій, установ, підприємців та дії договорів оренди землі, згідно з додатком № 1.
  2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям, згідно з додатком № 2.
  3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком № 2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного у графі 6 вказаного додатку.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 травня 1997 року “Про припинення та перехід права користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям” стосовно надання в оренду земельної ділянки ЗАТ „Зодіак” для розміщення культурно-спортивного центру по вул. Інтернаціоналістів, 5 площею 0,04 га у зв’язку з невиготовленням документації, що посвідчує право використання зазначеної земельної ділянки.
  5. Унести зміни до пункту 4 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 20 вересня 2006 року № 173 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки ВАТ АБ „Укргазбанк” під розміщення Сумської філії банку по вул. Кірова, 4, а саме: графу 4 викласти в наступній редакції „6/100 від 0,3155 5 років”.
  6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [92 Kb] (cкачувань: 427) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав