491-МР

Документи » Рішення міської ради » 491-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" квітня 2007 р № 491-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність та оренду земельні ділянки, надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком 3.
  • 1.3. Для гаражного будівництва згідно з додатком 6.
  • 1.4. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до „Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів”.
 3. Передати у власність земельні ділянки громадянам, надані раніше в користування, для ведення особистих селянських господарств, згідно з додатком 5.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку 5 до рішення Сумської міської ради від 23 вересня 1998 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання Павленко Олені Віталіївні у спільну часткову власність земельної ділянки загальною площею 0,10 га по вул. Орджонікідзе, 28 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель в зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 180 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Купріна, 53 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Івановій Наталії Михайлівні в зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та зміною власника.
 6. Вважати такими, що втратили чинність пункт 69 додатку 4 до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 792-МР “Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам” та пункт 6 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 963-МР “ Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у власність та оренду Ѕ частини земельної ділянки від загальної площі 0,1715 га по вул. Руднєва, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Завальному Федору Григоровичу в зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку.
 7. Унести зміни до пункту 104 додатку 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 - МР „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №107 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому кооперативі „Связист”, а саме: у графі 2 замість слів „Кияшко Анатолій Васильович” записати слова „Кіяшко Анатолій Васильович”. 
 8. Унести зміни до пункту 145 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 792 -МР „Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель по вул. Дубровського, 27 площею 0,0630 га, а саме: у графі 2 замість слів „Ступніцка Валентина Гаврилівна” записати слова „Ступницка Валентина Гаврилівна”.
 9. Вважати такими, що втратили чинність пункт 10 та пункт 3 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 344 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,0902 га по вул. Над`ярна, 80 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Недавньому Миколі Андрійовичу та Лихих Світлані Миколаївні в зв’язку з допущеною помилкою.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Хвойному, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Смірновій Зінаїді Данилівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Білоус Алли Вікторівни про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 298 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. П. Тичини, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Новаку Олександру Федоровичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Новака О. О. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 92 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Гайовій, 26 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Доценку Івану Антоновичу в зв’язку з його смертю, неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Доценка М. І. про скасування рішення.
 13. Вважати такими, що втратили чинність пункти 1, 2 додатку 4 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1553 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельних ділянок для відення городництва по вул. 1-а Червоносільській, 40/1 Шульженку Олександру Федоровичу площею 0,08га та Котенку Петру Семеновичу площею 0,07га, як таке, що прийнято без проекту відведення.
 14. Унести зміни до пункту 237 додатку №6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року №723 „Про передачу у приватну власність земель”, стосовно надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, вул. Нова, 23, а саме: в графі 2 замість слів „Малінський Олександр Анатолійович” записати слова „Малинський Олександр Анатолійович”.
 15. Унести зміни до пункту 27 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 245 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, стосовно надання земельної ділянки по вул. Чапаєва, 32 для ведення садівництва Килосову Миколі Георгійовичу, а саме: в графі 4 замість „0,0116” записати „0,0164” у зв’язку з допущеною помилкою.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 16 до рішення Сумської міської ради від 05 липня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,03 га по вул. 1-й Продольній, 28 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Лазневому Олегу Трохимовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку.
 17. Унести зміни до пункту 54 додатку №18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року №70 „Про передачу у приватну власність земель”, стосовно надання земельної ділянки для ведення садівництва у садівничому товаристві „Фрунзенець”, ділянка №5, саме: в графі 3 замість слів „Бобирев Григорій Володимирович” записати слова „Бобирьов Григорій Володимирович”.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 2 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 12 жовтня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання у власність земельної ділянки №82 для ведення садівництва в садівничому товаристві „Залізничник -2” площею 0,04 га Кащенко Людмилі Андріївні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Жаловага О. А. про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 86 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Залізничник-2» Сьянову Віктору Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Котенко В. В. про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 67 додатку № 123 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 150 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Залізничник-2» Бордукову Анатолію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бордукова І. А. про скасування рішення.
 21. Унести зміни до пункту 2 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому товаристві Сторчаці Сергiю Васильовичу, а саме: в графі 3 замість „вул. Веретенiвська, 33” записати „вул. Веретенiвська, 35” у зв’язку з допущеною помилкою.
 22. Вважати такими, що втратили чинність пункти 20, 21 додатку 19 до рішення Сумської міської ради народних депутатів від 22 травня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки №7 загальною площею 0,0331 га Логвиненку Володимиру Романовичу та земельної ділянки №7а загальною площею 0,0331 га Логвиненку Юрію Романовичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” в зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно заяви Лисициної Т. М. про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №22 площею 0,06 га Зозулі Катерині Федорівні для ведення садівництва в садівничому товаристві „Кооператор” у зв’язку з неотриманням державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мішукової І. С. про скасування рішення.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №23-п площею 0,04 га Ткаченку Михайлу Яковичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Залізничник-2” у зв’язку з неотриманням державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Чепульського І. В. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 52 додатку 31 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №274 площею 0,04 га Гончарову Олександру Яковичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Залізничник-2” у зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гончарової Ю І. про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Островського, 106 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пономарьовій Анастасії Іванівні в зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 250 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Курортній, 19 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Сухорукової Є. В. в зв’язку з неотриманням державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Майлатової А. М. , Сапченко В. В. про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №20 площею 0,06 га Чіркіну Миколі Захаровичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Залізничник-2” у зв’язку з неотриманням державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Куценко Г. П. про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 31 додатку 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки №205 площею 0,04 га Бурлаку Степану Васильовичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Залізничник-2” у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 79 додатку 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №84 площею 0,06 га Гудиму Геннадію Олександровичу для ведення садівництва в садівничому товаристві „Зв’язківець” у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 395 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Ювілейній, 90 площею 0,1 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Логожі Катерині Прокопівні у зв’язку з неотриманням державного акта на право власності на земельну ділянку та у зв`язку з її смертю.
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 170 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Робітнича, 25 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Алексанян Валентині Герасимівні у зв’язку з неотриманням державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 33. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 34. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 35. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [221.5 Kb] (cкачувань: 357) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав