490-МР

Документи » Рішення міської ради » 490-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" квітня 2007 р № 490-МР
м. Суми

Про продаж земельних ділянок

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих технічної документації та експертних висновків, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, статті 31 Розділу V Закону України „Про оренду землі” керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельні ділянки юридичним та фізичним особам за цінами, встановленими на підставі експертних оцінок згідно з додатком.
  2. Встановити ціну продажу земельних ділянок у розмірі експертної оцінки.
  3. Юридичній особі, зазначеній у додатку до цього рішення, в місячний термін з моменту набуття ним чинності укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок та посвідчити їх у нотаріальному порядку.  
  4. З моменту поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря (після державної реєстрації актів на право власності), договори оренди земельних ділянок, укладені з підприємцями та організаціями, що зазначені в додатку до рішення, припиняють свою дію.
  5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [34 Kb] (cкачувань: 282) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав