Звіт міського голови за 2014 рік

Міська влада » Міський голова » Звіти

Звіт міського голови за 2014 рікШановні сумчани, дорога громадо!

Сьогодні у нас з вами відповідальний момент. Момент істини. Я тримаю перед вами іспит на те, як ми співпрацювали протягом 2014 року. Якщо бути точнішим не повний рік, а 8 місяців віддаляють нас від виборів міського голови, на яких ви голосували в першу чергу проти корупції, казнокрадства, проти лицемірства та чиновницького свавілля. Ми домовлялися з вами бути чесними один перед одним. Я своє слово тримаю. Один з моїх головних принципів роботи – кожен сумчанин, який зі своїм болем та проблемами зайшов до приймальні міського голови, має бути прийнятий і вислуханий. Тому не з чужих слів і не з соцмереж, і не з екрана телевізора я дізнаюсь про ваші турботи – а з перших вуст. Часом буває складно, але я ніколи не уникаю розмови, бо знаю: люди прийшли в мерію шукати правди, як до останньої інстанції, вони потребують допомоги.


Докладнiше...


Дата публікації: 23-03-2015

Звіт міського голови за 2013 рік

Міська влада » Міський голова » Звіти

Звіт міського голови за 2013 рікШановні депутати, сумчани!

 

Сьогодні я звітую перед вами – підбиваю підсумки роботи виконавчого комітету міської ради за 2013 рік. Буду говорити про те, що вдалось досягти, та означу найбільші проблеми, які позначились на розвитку Сум, а, подекуди, і загальмували його. Нагадаю, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчі органи міської ради мають як власні, так і делеговані державою повноваження.


Докладнiше...


Дата публікації: 7-03-2014

Звіт міського голови за 2012 рік

Міська влада » Міський голова » Звіти

Звіт міського голови за 2012 рік
Шановні сумчани!


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні я всьоме звітую перед вами – територіальною громадою міста Суми – про свою роботу на посаді міського голови. Звітую публічно, на відкритому зібранні, з вільним входом і виходом.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2013

Звіт міського голови за 2011 рік

Міська влада » Міський голова » Звіти

 

Доброго дня, шановні сумчани!


 

Сьогодні я звітую перед Вами. Звітую про свою роботу за перший рік моєї другої каденції на посаді міського голови. Маючи вже певний досвід звітів, я максимально стисло проінформую Вас:

 

по-перше, – про використання коштів міського бюджету;

по-друге, – про соціальні, комунальні, транспортні та інші послуги.

 

Ви попередньо мали можливість ознайомитися з інформацією про роботу кожного окремого управління чи відділу Сумської міської ради, отримали підсумкові матеріали виконання програми соціально-економічного розвитку. Отже, наша розмова, не сумніваюся, буде предметною. Пропоную Вам скористатися блокнотами та ручками і фіксувати основні цифри.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. за підсумками 2010 року

Міська влада » Міський голова » Звіти

Шановні сумчани!

Наприкінці 2010 року відбулися вибори до місцевих органів влади та міських голів. Для мене це був найголовніший та найсуворіший звіт за свою діяльність на посаді міського голови міста Суми протягом останніх чотирьох з половиною років.

Я не приховував від вас, що йшов на вибори з метою отримати незалежну громадську оцінку своєї роботи, роботи виконавчого комітету Сумської міської ради. І я вдячний вам, шановні сумчани, за те, що ви визнали мою роботу гідною вашої підтримки. Розумію, що попереду ще більша відповідальність, складніший рівень проблем, що потребують вирішення.

Отже, дозвольте мені побудувати щорічний офіційний звіт міського голови перед громадою наступним чином. Я стисло окреслю головні події 2010 року, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету, а також концептуально окреслю своє бачення подальшого розвитку міста на базі здобутків попередніх років. Мені потрібно 20 хвилин для звіту за 2010 рік і 20 хвилин для перспектив 2011 року, а потім ми перейдемо до головної частини звіту – ваших запитань. Прошу звернути увагу на отримані вами інформаційні матеріали. Вони містять статистичні дані щодо показників 2010 року.

Шановне зібрання, я хочу наголосити, що за всі здобутки минулого року ми маємо завдячити виключно наполегливості та працеспроможності сумчан – платників податків до міського бюджету, а також ініціативним підприємцям та громадськім організаціям. Можна сказати, що 2010 рік ми прожили на свої гроші, без боргів, без суттєвих негараздів і з певними результатами.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. за підсумками 2009 року

Міська влада » Міський голова » Звіти

Шановні сумчани!

Сьогодні я звітую перед Вами в цьому залі в четвертий раз. Звітую, аби у такий спосіб, відповідно до повноважень міського голови, взяти відповідальність за раціональне використання коштів міського бюджету, розглянути доцільність прийняття органом місцевого самоврядування тих або інших нормативних актів, вислухати ваші зауваження та пропозиції, аби потім втілити в життя слушні та корисні.

Минулого разу мій звіт мав більш аналітичне навантаження. Динаміка наповнення міського бюджету, розвитку комунального господарства, мережі бюджетних установ протягом п’яти років, безумовно, була надзвичайно позитивною.

Власне було б логічно, посилаючись на діаграми та таблиці, подані до звіту за 2008 рік, побудувати таким же чином мій звіт за 2009 рік. Утім, кожен із присутніх в цьому залі на прикладі власного гаманця розуміє, що купівельна спроможність гривні на початку 2008, 2009 та 2010 років – речі не порівняльні.

Отже, з позиції песимістичного оптиміста, яким я себе почуваю протягом кризового періоду, маю прозвітувати перед вами з точки зору того, як оптимально був використаний матеріальний і фінансовий ресурс громади з урахуванням усіх об’єктивних обставин 2009 року.

Декілька слів, власне, про ці обставини.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. за підсумками 2008 року

Міська влада » Міський голова » Звіти

Шановні городяни!

 

Дозвольте на початку мого звіту подякувати кожному з вас, подякувати тим, хто доклав сил, натхнення і великої праці задля того, щоб сьогодні я зміг сказати, що ми прожили з вами успішний, продуктивний для міста 2008 рік.

Ви можете задатися питанням: а чи доцільно під час глобальної кризи говорити про минулорічні здобутки?

Я відповідаю – доцільно, бо те, що ми зробили з вами протягом останніх трьох років – це наш спільний запас міцності.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. за підсумками 2007 року

Міська влада » Міський голова » Звіти

Звіт міського голови за підсумками роботи у 2007 році

 

Населення міста. Доходи громадян. Соціальний захист

Сьогодні в обласному центрі мешкає 278900 осіб.

 

Найбільше в Сумах людей віком від 25 до 44 років - 32%, людей пенсійного віку - до 20%, дітей - 14%. 18% сумчан мають вищу освіту. Працюючих сумчан - 127,3 тис. Кількість безробітних сумчан - 2,6 тис. осіб.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. за дев'ять місяців 2007 року

Міська влада » Міський голова » Звіти

Високоповажне зібрання!

Не буду оригінальним, коли зауважу на тому, що в роботі міської влади є показові моменти, які характеризують рівень життя громади і здатність самої влади впливати на ситуацію.

Нещодавно журналом «Фокус» було проведене дослідження п’ятдесяти міст України з метою вибрати найкомфортніше і найзручніше для життя місто країни. Я всіх нас вітаю. Суми зайняли 11(одинадцяте) місце. Враховувалася кількість шкільних, дошкільних, медичних закладів, закладів культури, магазинів, транспортне сполучення тощо. Всі ці надбання громади будувалися і запроваджувалися протягом багатьох років спільними зусиллями всіх її представників. Одного з цих людей, хто доклав до розвитку міста не аби яких зусиль, Бондаренка Анатолія Дмитровича, ми сьогодні вітаємо з присвоєнням йому звання «Почесний громадянин міста Суми».

Зі свого боку вважаю за необхідне надати вам інформацію щодо стану справ в місті за підсумками 9 місяців поточного року і своє бачення процесів, що відбуваються у сфері житлово-комунального господарства, будівництва, транспортних перевезень, земельних та майнових відносин, соціально-гуманітарній сфері.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012

Звіт міського голови Мінаєва Г.М. про підсумки 2006 року.

Міська влада » Міський голова » Звіти

м.Суми - 2007 рік

Сумчани житимуть краще

і ми зробимо це спільними зусиллями

Геннадій Мінаєв

 

Кожний рік, що минає, прийнято оцінювати з точки зору досягнень, втрат і сподівань на майбутнє. 2006 рік не виключення. Для декого з нас він був досить важким, для інших - найщасливішим. Але навряд чи можна сказати, що події 2006 року залишили будь-кого з нас байдужими, тому, що то був рік перестановки політичних сил у державі, рік стрімкого зростання цін на енергоносії, і, відповідно, - тарифів на житлово-комунальні послуги на всій території України.

За підсумками виборів, що відбулися до всіх гілок влади в Україні, до керівництва містом Суми прийшла нова команда. Громада обрала собі нового міського голову. Те, що мене підтримало практично 30% виборців, є не тільки моя перемога - це є моя велика відповідальність за долю всіх сумчан.

Головне завдання, що я ставлю перед собою як міський голова, полягає не тільки в тому, щоб стратегічно управляти містом, а ще й надати можливість сумчанам навчитися управляти власним життям самим.

Чітко визначені тези „куди йдемо” й «що для цього потрібно зробити» є запорукою обрання правильних тактичних дій.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав