Суми в липні. Відеозамальовка

Новини » Відео » Різне

Суми в липні. ВідеозамальовкаПропонуємо віртуальну екскурсію літнім містом. Прогуляємось вулицями Сум, завітаємо до куточків, де можна відволіктись від буденності та поринути в атмосферу відпочинку і спокою.


Докладнiше...


Дата публікації: 9-07-2013

Сумський бізнес: у квітах і чагарниках. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКА

Новини » Відео » Різне

Сумський бізнес: у квітах і чагарниках. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКАПропонуємо променад вулицями міста, на яких оселився приватний бізнес, аби городяни склали власну думку про те, хто і як ставиться до Сум і сумчан.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-07-2013

Фонтани Сум: відродження старих і будівництво нових. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКА

Новини » Відео » Різне

Фонтани Сум: відродження старих і будівництво нових. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКАДо вашої уваги фрагменти літнього відпочинку сумчан біля міських фонтанів і кадри ремонту водограїв, поруч із якими городяни невдовзі слухатимуть мелодію води.


Докладнiше...


Дата публікації: 6-08-2013

Суми готуються до своїх головних свят. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКА

Новини » Відео » Різне

Суми готуються до своїх головних свят. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКАНа початку вересня Суми відзначать 358 років від дня заснування і 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Пропонуємо подивитись, як місто готується до святкування.


Докладнiше...


Дата публікації: 13-08-2013

Героям присвячується…

Новини » Відео » Різне

Героям присвячується…До 70-річчя визволення Сум від німецько-фашистських загарбників на Муніципальному інформаційному порталі відкрито тематичну сторінку.

Серед матеріалів - фільми про звільнення міста, історична довідка про часи окупації та визволення Сум, анонс урочистих і скорботних заходів на честь героїв Великої Вітчизняної війни, а також відео-ролики, створені творчою групою відділу "Прес-служба".


Докладнiше...


Дата публікації: 29-08-2013

Осінь в Сумах. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКА

Новини » Відео » Різне

Осінь в Сумах. ВІДЕОЗАМАЛЬОВКАОстанні теплі промені сонця, небо, що дедалі більше набирає сині – природа і жителі міста прощаються з літом…


Докладнiше...


Дата публікації: 3-10-2013

Податківці розшукали щасливчиків

Новини » Відео » Різне

Податківці розшукали щасливчиківУ рамках Всеукраїнського тижня права 11 грудня Сумською об’єднанню державною податковою інспекцією було проведено акцію «Права та обов’язки».

На автовокзалі Сум, де завше велике скупчення людей, працівники Сумської ОДПІ роздали друковану дидактичну продукцію про податки.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-12-2013Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав