Графік засідань постійних комісії Сумської міської ради VІІ скликання

Міська влада » Міська рада » Постійні комісії
№ п/п Назва постійної комісії Сумської міської ради VІІ скликання Дата, час, місце проведення засідань
1. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики 2 рази на місяць (четвер)
з 14:00 до 17:00,
каб. 59, пл. Незалежності, 2
2. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації 2-й вівторок місяця
з 14:00 до 17:00,
каб. 59, пл. Незалежності, 2
3-й вівторок місяця
з 14:00 до 17:00,
вул. Садова, 33
3. Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології щочетвер
14:00,
вул. Горького, 21, каб. 312
4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку 1 четвер місяця
14:00,
каб. 62 А (депутатська) , пл. Незалежності, 2
5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту 2 середа місяця
14:00,
каб. 59, пл. Незалежності, 2

Докладнiше...


Дата публікації: 1-12-2015

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ (станом на 26.11.2015)

Міська влада » Міська рада » Постійні комісії

1. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Шилов Володимир Олександрович – голова 067-540-40-40
2 Лантушенко Дмитро Сергійович – заступник 050-906-92-03
3 Левченко Юлія Олексіївна – секретар 095-500-13-47
4 Жиленко Віталій Миколайович  
5 Крамченков Андрій Борисович  
6 Липова Світлана Андріївна  
7 Рибальченко Ірина Анатоліївна  
8 Рябенков Олексій Віталійович  
9 Саченко Микола Володимирович  
10 Никоненко Володимир Вікторович  

 

Докладніше про комісію

 

2. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Зименко Олександр Вікторович – голова 050-327-77-43
2 Галаєв Расул Магомед-Шарипович – заступник 095-381-26-31
3 Кубрак Оксана Миколаївна – секретар 099-936-42-31
4 Богодушко Борис Іванович  
5 Бурбика Віталій Олександрович  
6 Губська Ірина Олексіївна  
7 Левченко Олег Олександрович  
8 Перепека Ігор Олександрович  

 

Докладніше про комісію

 

3. Постійна комісія з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Галицький Максим Олегович – голова 050-972-14-92
2 Гончаров Василь Миколайович – заступник 095-384-61-80
3 Степченко В’ячеслав Григорович – секретар 067-775-99-74
4 Калініченко В’ячеслав Анатолійович  
5 Кушнір Ігор Григорович  
6 Хандурін Дмитро Вікторович  
7 Чепік Володимир Ігоревич  

 

Докладніше про комісію

 

4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Гробова Вікторія Павлівна – голова 050-942-67-10
2 Іванов Олександр Олександрович – заступник 066-479-92-32
3 Сагач Анатолій Григорович – секретар 097-012-20-20
4 Вегера Олександр Олексійович  
5 Гризодуб Геннадій Павлович  
6 Заїка Валерій Іванович  
7 Косяненко Євген Євгенович  
8 Наталуха Дмитро Олександрович  
9 Скоробагатський Євгеній Олексійович  

 

Докладніше про комісію

 

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Волошина Ольга Михайлівна – голова 095-251-89-01
2 Бутенко Денис Миколайович – заступник 050-327-37-03
3 Фірсова Ольга Василівна - секретар
 
4 Амосов Дмитро Васильович  
5 Мельник Віталій Анатолійович  
6 Перепека Юрій Олександрович  
7 Шилов Віталій Володимирович  050-605-68-15

 

Докладніше про комісію


Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2015


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав