30-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Я, мешканка м.Суми, вул.Горького, 6/6, мати двох малолітніх дітей 2011 та 2016 років проживаю з чоловіком та батьком пенсіонером (дитина війни) в будинку в якому дах в дуже жахливому стані! якби хто бачив, з кожним роком від товщі снігу вона просідає та тече не тільки у нас ай у сусідів кв.№4 сім'я де студентка, бабушка пенсіонерка (дитина війни) та члени сімї. Намагались хоть якось відремонтувати, марно - потрібна підтримка. Питання: Ми звертались до КП "Сумижитло" ТОВ "Техкомресурс" відповідь - внесена пропозиція включити в план ремонту на 2011 рік потім перенесли на 2012 рік - чекайте. Чекати неможна та нема й сил, дах ції зими невитримає навантаження снігу. Що робити? Куди звертатись?

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Мирославо Анатоліївно!

Дякую вам за зверненню до онлайн-приймальні. Гадаю, що великого снігу, цьогоріч, принаймні до осені, не буде. Хвилюватися не слід. Стосовно обслуговуючої ваш будинок організації, то з 01.11.2015 це ТОВ "КК"ДомКом Суми", адреса: вул. Петропавлівська, 86, тел. 650750. Враховуючи те, що ви мати двох малолітніх дітей, та економлячи ваш час, я, щойно, підписав  доручення на вищевказану обслуговуючу організацію,  департамент  інфраструктури міста,  задля проведення обстеження даху та виділення коштів на сесії міської ради, згідно з порядком. Те, що ви звертались в 2011, 2012 роках - я не коментую... Сьогодення  є точкою опори майбутнього.

Наразі Сумська міська влада  працює над покращенням життя жителів  міста Суми, піклується проблемними питаннями, вирішує їх , в межах повноважень, передбачених  Статутом територіальної громади міста Суми , який є місцевим нормативно-правовим актом, та встановлює в межах Конституції і законів України права, свободи і обов’язки жителів міста Суми, повноваження територіальної громади міста, механізми здійснення місцевого самоврядування, регулює відносини між територіальною громадою міста та міською владою, визначає організаційні, матеріальні і фінансові основи місцевого самоврядування на території міста, а також регулює інші питання, віднесені чинним законодавством України до компетенції місцевого самоврядування. Будь ласка.


30-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Вам, Олександре Миколайовичу!

Продовжуються мої пригоди. Я все ще намагаюсь досягти якихось дій від КП "Сумижилкомсервіс" та міліції щодо відсутності опалення по стояку в будинку за адресою п-кт. Курський, 135 з 7.03.2016 через порив радіатора опалення в квартирі №164.

В суботу 26.03.2016 я подала заяву до Курського відділення міліції за вх.№ 10083 від 26.03.16
Але в міліціії всі, до кого я зверталась, в один голос говорять, що даному випадку міліція ініціювати проникнення до квартири № 164 не може і не має законного права так як даний випадок не підпадає під визначення "адміністративні правовідносини".

Сьогодні зранку я спілкувалась з зам. начальника Курського відділення міліції. Він мені відповів те саме. А також вказав, що ініціювати проникнення до квартири в даному випадку може тільки КП "Сумижилкомсервіс" і ніхто інший. Алгоритм дій повинен бути таким:

1. КП "Сумжилкомсервіс" надсилає до міліції (поліції) листа з викладенням суті питання та проханням надати одного або декількох співробітників міліції (поліції) на вказану дату та адресу для запезпечення правопорядку.

2. Співробітник КП "Сумижлкомсервіс", слюсар, співробітник правоохоронних органів в присутності двох свідків відчиняють квартиру.

3. Оформляються документально всі дії ( акт, протокол та ін.)

4. Проводяться необхідні ремонтні роботи.

5. Після проведення ремонтних робіт квартира опечатується.

Ось такі справи. Поки ж ніхто нічого не робить. Я ходила кілька днів тому по квартирах по стояку. Там живуть вагітні жінки, маленькі діти, люди похилого віку. Люди говорять, що звертаються, скаржаться а досягнути якихось дій, щоб у квартирах стало тепло, не можуть. Замкнене коло якесь виходить.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Оксано Михайлівно! Ситуація найближчим часом буде вирішена позитино. Мені вже "терпець увірвався" повторно таке читати.  КП "Сумижилкомсервіс" СМР зробе все, від них залежне, задля вирішення цього проблемного питання.


30-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Уважаемый Александр Николаевич!

Глупость, криворукость и наплевательское отношение к работе наших коммунальных служб не знает границ. Все, что ни делается, делается плохо ("косо-криво, лишь бы живо" --- принцип для всех).

1. По улице Черепина в районе дома 42 на днях делали ремонт каких-то коммуникации. Сама улица -- просто болото, дороги не было никогда. Была только небольшая пешеходная дорожка из плит. Ее разрушили.

запитання
запитання

Очевидно, плиту подняли и положили в стороне краном. Какого, простите, черта, не вернуть ее обратно тем же краном? Если он уже был занят на другом объекте, его можно было пригнать обратно, если те, кто там работали, думали бы о людях хоть немного. Это нужно было сделать сразу по окончании ремонта.

Когда, кстати, на Черепина в этом районе будет дорога?

2. Возле дома по улице Черепина 42/1 несколько лет назад разрыли новый асфальт. Яму зарыли как попало, как попало сверху прикрыли асфальтом. Земля постоянно проваливается, всем конечно же снова наплевать, а был новый дом с новым двором.

запитання

3. По проспекту М. Лушпы на островке безопасности после ремонта труб "восстановили" плитку:

запитання

Почему такое отношение к своему же городу? Этот список можно продолжать до бесконечности. Но ответьте, пожалуйста, хотя бы по трем пунктам выше и примите меры.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, пане Андрію!
Я часто кажу, що критику сприймаю, якщо вона  - конструтивна.  Дякую вам за чергове нагадування проблемних ділянок, витрачений час, надані фотоматеріали тощо. Я багато разів був в Німеччині, бачив, як облаштовані прибудинкові території, як здійснюється втручання в магістральні  трубопроводи, задля усунення пошкоджень тощо. Наразі і ми, в Сумах, підіймаємо вказані стандарти до європейських, тому ваше звернення  належним чином буде опрацьоване, буде проведене обстеження вказаних ділянок, недоліки будуть усунені. Тому, ще раз,  дякую вам за небайдужість та активну громадянську позицію.


29-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Шановний Олександре Миколайовичу!
Дуже прошу вас перевірити та проконтролювати роботу ТОВ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "СУМИТЕХНОБУДСЕРВІС" м.Суми, вул. Зеленко,4, у зв'язку з невиконанням ними їх службових обов'язків.
В нашому будинку, за адресою вул.Р. Корсакова 3, в підвальному приміщенні несправний насос для перегону води по будинку, із-за чого на перших поверхах цілодобово чути сильні гудіння, які мають постійний або переривний характер. Вдень та ввечері в кімнатах не можливо спокійно відпочити. На прохання жителів будинку до "СУМИТЕХНОБУДСЕРВІС" щодо того, щоб полагодити насос доцільно, працівники компанії тільки можуть обіцяти виправити ситуацію в найближчий час. Ці обіцянки тривають вже тривалий час. А інколи взагалі відхиляють заявки, у зв'язку з тим, що Їх вже і так багато.
Сьогодні я здійснювала дзвінок до компанії, де на мої прохання працююча нагримала.
Дуже вас прошу виправити цю ситуацію, так як вже набридло чути гудіння насосу, замість тиши, до глибокої ночі.
Дуже сподіваюсь на ваше розуміння.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Євгеніє Вікторівно! Дякую за повідомлення. Ви почуті, обслуговуюча ваш будинок організація - вже отримала доручення на вжиття заходів по усуненню недоліків. Тож, незабаром, ситуація буде виправлена на краще.


29-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання
Міському голові м. Суми
Лисенку О.М.
Сумська міська рада,
Площа Незалежності, 2,
м. Суми, 40030

К.В.Силич
вул.. Інтернаціоналістів, 55 Б,
кв. 117, м. Суми, 40034

 

/щодо проекту рішення
Виконавчого комітету/
Шановний Олександре Миколайовичу!


Ghjie lh
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою реалізації принципів державної регуляторної політики виконавчими органами Сумської міської ради повинна проводитися робота, яка спрямована на недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів.

Надаю зауваження до проекту рішення виконавчого комітету “Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП СМР «Електроавтотранс» ” від 22.03.2016 року.

Розрахунок тарифу на послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі руху електротранспортом та автотранспортом комунальним підприємством «Електроавтотранс» повинно здійснюватися відповідно до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013р. № 940 (далі Порядок), та Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009р. № 1175 зі змінами (далі Методика).

Згідно з Порядком та Методикою при формуванні тарифу підприємством повинні бути враховані прогнозні показники річного обсягу надання послуг з перевезення пасажирів на 2016 рік та економічно обґрунтовані планові витрати, визначені із застосуванням нормативного методу на підставі державних і галузевих нормативів використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, ставок податків і зборів, прогнозного індексу цін виробників промислової продукції на запланований рік, норм і розцінок з оплати праці та інших нормативних актів.
Економічно обґрунтований тариф (Т) на послуги міського електричного транспорту, згідно з Порядком, визначено за формулою:

запитання

де S - повна собівартість перевезень усіх категорій пасажирів, тис. грн.;

R – планова рентабельність, тис. грн.;

IC – інвестиційна складова, тис. грн.;

D - доходи від іншої операційної діяльності без урахування цільового фінансування, пов'язаного з операційною діяльністю, тис. грн.;

Q - загальний обсяг перевезень пасажирів, прогнозований підприємством, тис. пас.

Економічно обґрунтований тариф (Т) на послуги пасажирського автомобільного транспорту, згідно з Методикою, визначено за формулою:

запитання

де S - повна собівартість перевезень усіх категорій пасажирів, тис. грн.;

П - плановий прибуток, тис. грн.;

Ді - доходи від іншої операційної діяльності без урахування цільового фінансування, пов'язаного з операційною діяльністю, тис. грн.;

Q - загальний обсяг перевезень пасажирів, прогнозований підприємством, тис. пас.Хоча вважаю доцільним завжди ставити лише одне питання, щоб отримати конструктивну відповідь, але обґрунтування цього рішення заважає це зробити. Тож дозвольте задати більше ніж одне питання, на які сподіваюсь зможу отримати професійні та конструктивні відповіді (від відділу логістики та зв’язку), а не відписки.

Питання 1 Прошу надати спрощений розрахунок (див.формули вище) економічно обґрунтованого тарифу із зазначенням кожного параметру (які вказані у формулах вище) який змінюється і на скільки відсотків згідно з пунктами обґрунтуванням необхідності підвищення тарифу, а саме:

• збільшення вартості електричної енергії на 157,1 % з 01.03.2016 року порівняно з 2015 роком (з 0,63 грн. до 0,99 грн. за 1 квт./год.);

• збільшення вартості шин на тролейбус на 151,0% з 2016 року порівняно з 2015 роком (з 3450,0 грн. до 5200,0 грн.);

• збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів в середньому на 15% з 2016 року порівняно з 2015 роком;

• збільшення вартості запчастин та матеріалів в середньому на 50% з 2016 року порівняно з 2015 роком;

• збільшення розміру мінімальної заробітної плати: з 1147 грн. у 2015 році (розмір мінімальної заробітної плати, що діяв під час формування та встановлення тарифу на послуги міського електричного транспорту у розмірі 1,50 грн. та встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у розмірі 3,00 грн.) до 1378 грн. з 01.10.2015 року (розмір мінімальної заробітної плати, що діє на підприємстві під час формування тарифу у 2016 році), тобто на 120,1 %.та заповнити таблицю 1 (дані за 2015 рік та 2016 рік з урахування можливого підвищення тарифу):


Таблиця 1
Найменування показників в тому числі за видами

Всього звичайний режим тролейбуси автобуси

2015 2016 2015 2016 2015 2016


Загальний обсяг пасажирів, тис. пас., який включає:

- загальний обсяг пасажирів (безкоштовний проїзд), тис. пас.

- загальний обсяг пасажирів з 50 % знижкою на проїзд, тис. пас.

- загальний обсяг пасажирів (100 % сплата за проїзд), тис. пас.

Повна собівартість

Матеріальні витрати

Витрати на оплату праці

Відрахування на соц. заходи

Амортизаційні відрахування

Інші витрати

Фінансові витрати

Планова рентабельність, %

Прибуток, тис.грн.

Компенсація з міського бюджету на оплату проїзду

Повна собівартість послуг з урахуванням рентабельності, тис.грн.

Інші доходи (без ПДВ), всього, тис.грн.

Повна собівартість за виключенням доходу від іншої діяльності, тис.грн.

Тариф на послуги міського транспорту, який працює у звичайному режимі руху, грн.

Виділення коштів з міського бюджету на підтримку КП “Електроавтотранс”, тис. грн.

P.S. Ця таблиця дає зрозуміти необхідність підвищення тарифу чи навпаки!

Питання 2 В обґрунтуванні не зазначено який плановий рівень рентабельності прийнятий для розрахунків?

Питання 3 Введення у продаж проїзного документу повинно передбачати зацікавленість пасажира у зниженні витрат на проїзд та економічне обґрунтування для пасажира в першу чергу. Згідно наданих розрахунків цього не відбувається. При тарифі 1,65 грн. проїзний білет на 5 днів (20 поїздок – 4 поїздки на день!!! – багато сум’ян їздять максимум 2 рази на день) коштує 1,65*20 = 33 грн. В чому логіка? Витрати на виготовлення таких проїзних білетів вище ніж прибуток, який можливо отримати при їх реалізації.

Питання 4 Прошу навести показники реалізації проїзних квитків з зазначенням діючого тарифу та вартості проїзного білету за 2014, 2015 роки та перший квартал 2016 року.

Питання 5 Зазначення кількості поїздок для кожного проїзного будет якось фіксуватися та зменшуватися при виконанні однієї поїздки (невже електронний проїзний білет???) чи береться лише для розрахунку? Якщо для розрахунку – прошу навести нормативний документ згідно якого виконувались розрахунки та надати ці розрахунки.


Додаткові питання

Питання 6 Чи достатньо нового тарифу, щоб повністю виплачувати заробітну плату працюючим в КП “Електроавтотранс” без дотацій держави (які затримуються на великий термін та яких, можливо, в близькому майбутньому взагалі не буде) та без компенсації міського бюджету, що взагалі не доцільно та не зрозуміло мені, як платнику податків, чому ці кошти ідуть саме сюди і не по іншим статтям? Якщо ні – то це не є економічнообгрунтованим тарифом апріорі!!!

Питання 7 Тариф у 1,65 грн. та 3,45 грн. це для покращення роботи кондукторів та для людей? І зараз монетами брязкають усі!
Тоді вже краще тарифи щось близько:1,67 грн. та 3,38 грн. відповідно (жарт)


Пропозиція (бо вважаю якщо критикуєшь – пропонуй рішення)

1. Чекаємо результатів трьохмісячної роботи в.о. директора КП “Електроавтотранс”. Перші результати не дуже… (навіть це рішення)

2. Створення наглядової ради, включаючи громадськість, та проведення круглого столу по першочерговим етапам ефективної роботи КП “Електроавтотранс”,на якому будуть запропоновані першочергові рішення по стабілізації роботи КП “Електроавтотранс”.

З повагою на надією на порозуміння,
мешканець міста Суми
Силич Костянтин Валерійович

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Костянтине Валерійовичу!
Дякую за чергове слушне звернення. Спочатку воно мене збентежило, оскільки перші слова звернення  "Ghjie lh" надруковані іноземної мовою, більш того, такою, якою в апараті СМР ніхто, на жаль,  не володіє. Так от. Судячи з перекладу (в'єтнамська мова) йдеться про суто медичний напрямок, більш того, стосується жінок. Не знаю, до чого ви його застосували?
Тепер по суті. Доручення, на підготовку вам грунтовної відповіді,  - я підписав. Тому, незабаром, отримаєте відповідь по суті.


28-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Уважаемый Александр Николаевич! Наблюдая на прошлой неделе днем в городе иллюминацию по улицам Троицкой, Супруна, Привокзальной, по проспекту Шевченко (возможно и по другим), я вспомнил давние события на строящемся тогда ДП « Завод УБ и ВТ». Дороги по территории завода прокладывали иностранные специалисты, а въезд на завод делали наши дорожники: поставили бордюры, засыпали щебенку, уложили асфальт. А потом стали делать ливневку. Вдоль обочин поставили решетки, к ним проковыряли в свежеуложенном асфальте канавы, которые после укладки труб залатали. На вопрос к дорожному мастеру, почему это так делается, он ответил, что иначе не умеет. Так и специалисты КП «Горсвет» как делали это много уже лет, так иначе и не умеют. Но раньше как-то экономить на этом не принято было. Сейчас времена другие. Неужели нельзя работникам КП «Горсвет» в вечернее время, когда работает уличное освещение, проехать по намеченным улицам и отметить, где необходимо заменить лампы (опоры то прономерованы)? Простые горожане это замечают, понимают и возмущаются, а спецы КП «Горсвет» делают все по старинке.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Вікторе Васильовичу! Дякую за слушні поради. Фахівці вказаного комунального підприємства, як і його керівник, їх вчасно опрацюють та повідомлять вам про вжиті заходи, в установлений законодавством термін.


28-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня!
Прошу звернути увагу на невірне посилання з умов конкурсу:
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту проводить міський конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.
Конкурс відбудеться, переконаний керівник міської молодіжної громадської організації Владислав ДІБРОВА, бо громадські організації мають цікаві якісні проекти і бажання робити щось для сумчан. Детальніше про конкурс можна дізнатись за цим посиланням або за тел.: (0542) 700-513, 700-517.

Робоче посилання на інший конкурс:
"Управління соціального захисту населення оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями.
Для їх реалізації у 2016 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету."

Відповідь міського голови:

Доброго дня, пане Юрію! Дякую за звернення. Посилання буде негайно виправлене.


28-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день, Александр Николаевич!

Ранее я к Вам обращалась с жалобами и просьбами помочь решить проблемы, которые возникали у меня с КП "Сумыжилье", сейчас же я хочу выразить огромную благодарность за своевременную и быструю работу ТОВ «Форекс плюс».

За предыдущие полгода приходилось обращаться неоднократно за помощью к работникам ТОВ и каждый раз оставалась довольна быстротой, качеством и внимательным отношением как диспетчера, так и слесарей. Надеюсь в дальнейшем качество работы ТОВ «Форекс плюс» не изменится!

С ув. Хачатрян Вероника

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Вероніко Степанівно! Дійсно, такі листи, як ваш, приємно читати, адже працюємо не дарма. Сподіваюсь на такі відгуки містян від усіх обслуговуючих організацій міста.


28-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Прошу Вас посприяти відновленню дорожнього покриття проїзду між будинками №49 та №53 по вул. Петропавлівський.
Проїзд між будинками знаходиться в занедбаному стані, дорожнє покриття розбите і покрите ямами, які наповнені водою. Кожного дня по ньому проїжджає не один десяток машин, в тому числі і вантажні.
Сумчани та гості нашого міста проходять цім проїздом по дорозі в театр, до стадіону та до міського парку. Через ями перестрибують студенти академії банківської справи та пересічні громадяни, що проходять тротуаром по вул. Петропавлівський. Це не прикрашає центральну частину нашого міста.
Велике прохання до Вас зобов'язати відповідальні комунальні служби навести лад та провести ремонт пошкодженого дорожнього покриття проїзду.

Відповідь міського голови:

Доброго дня. Ви почуті. Титульний список ми вже сформували на 2016 рік, оприлюднили, але вказане звернення, за моїм письмовим  дорученням, триватиме на контролі в управлінні капітального будівництва та дорожнього господарства СМР,  задля його виконання. Тому, дякую за повідомлення, місто має бути охайним і чистим!


28-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день хотела спросить такой вопрос по поводу дорог на Химгородке. По дворам одни ямы у нас так в нашем дворе постоянно стоит вода после дождя и грязь детям в школу идти не как. Марко-Вовчок,дом 13, помогите пожалуйста,из за такой проблемы и в квартирах сыро, Химик вообще никому не нужен.деревьев много тополей стоят не кто не пиляет, и уже сколько даю заявки за свет чтоб свет во дворах был но некто не приезжает,просила поменять плафоны они уже старые толком не видно на улице.

Відповідь міського голови:

Доброго дня. По всім питанням, що ви звернулися, буде надана вичерпна інформація  стосовно термінів, в які відбудеться усунення недоліків.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав