м. Враца (Болгарія)

Місто » Міста-партнери

м. Враца (Болгарія)

http://www.vratza.bg/

www.visit.vratza.com

 

Місто розташоване на північному заході Болгарії, біля північних передгір’їв Стара-Планіни, адміністративний центр Врачанскої області в 116 км від Софії. Населення – 69 тис. осіб.

Під час візиту Сумської офіційної делегації 26 липня 1966 року відбулися перші контакти з питань встановлення і розвитку дружніх відносин, співробітництва та взаємодопомоги між Сумською обласною адміністрацією та Врачанським округом, згідно яких і визначено міста-побратими: Суми - Враца.

З 27 травня по 3 червня 1996 року з візитом у м. Враца перебувала офіційна делегація м. Суми. За підсумками візиту було підписано Угоду про дружбу і співробітництво між містами - побратимами Суми та Враца.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-12-2015

м. Целлє (Німеччина)

Місто » Міста-партнери


м. Целлє (Німеччина)

Місто розташовано на території Землі Нижня Саксонія, в 35 км від Ганновера. Населення близько 74 тис. осіб.

Візит до м. Суми німецького підприємця в 1987 році з м. Целлє був поштовхом для налагодження побратимських стосунків з нашим містом.

13.09.1989 р. до м. Суми прибула офіційна делегація на чолі з бургомістром м. Целлє. Під час зустрічі був підписаний Протокол співдружності. Починаючи з 1989 року неодноразово були проведені обміни офіційними делегаціями. Так 17.01.1990 року під час візиту представників адміністрації нашого міста головою виконавчого комітету міської ради народних депутатів підписано Угоду про співдружність міст Суми та Целлє.

 


Докладнiше...


Дата публікації: 14-12-2015

м. Люблін (Польща)

Місто » Міста-партнери

м. Люблін (Польща)

м. Люблін (Польща)

Люблін — адміністративний центр Люблінського воєводства, розміщений в східній частині Польщі. Площа міста - 147,5 км2. Місто розміщене за 175 км від столиці Польщі Варшави та за 100 км від українсько-польського кордону. Кількість мешканців близько 355 тис. осіб.

21 червня 2002 року підписано Протокол намірів між містами Люблін та Суми.

Сумський Державний Університет має партнерські зв’язки із Університетом ім. Марії Скадовської-Кюрі (м. Люблін).


Докладнiше...


Дата публікації: 14-12-2015

м. Волен (Швейцарія)

Місто » Міста-партнери

м. Волен (Швейцарія)

http://www.wohlen.ch/de/

Місто Волен, Швейцарія – місто кантону Ааргау, населенням 14,2 тис. осіб, площею -12.48 км².

Починаючи з 2004 року між м. Волен та м. Суми склалися тісні дружні стосунки. У цьому ж році була направлена перша пожежна машина для Сумської області.

У 2006 році створений благодійний фонд «Help-Point Sumy» і одразу була укладена офіційна трьохстороння угода між благодійним фондом в особі його президента - Маріанни Піффаретті, м. Суми і Сумською обласною державною адміністрацією. Виконавчий комітет Сумської міської ради та Сумська обласна державна адміністрація взяли на себе відповідальність за зустріч, супровід Конвою з гуманітарною допомогою для пожежних частин, лікарень та міліції м. Суми та Сумської області, що прибуває двічі на рік.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-12-2015

м. Ґожув Вєлькопольскі (Польща)

Місто » Міста-партнери

 

м. Ґожув Вєлькопольскі (Польща)

Місто Ґожув Вєлькопольский - адміністративний центр воєводського підпорядкування, Любуського воєводства, розташований в західній частині Республіки Польща на р. Варта (ліва притока р. Одер), в 40 км від кордону з ФРН. Населення 128 тис. чол. (площа 88 кв. км).

Місто було засноване в XII ст. (первинна назва Ландсберг над Вартою), германською династією Асконських, як торговий центр на роздоріжжі з заходу на схід (Західна Європа - Східна Азія, близький Схід), з півночі на південь (Скандинавія - Балкани). Інтенсивний розвиток міста набув в XIX ст. завдяки вигідному географічному розташуванню та судноплавству по р. Варта, бурхливо розвиваються текстильна, металообробна та переробна промисловість.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-01-2015

м. Северодвинськ (Росія)

Місто » Міста-партнери

м. Сєвєродвінськ (Росія)

www.severodvinsk.info

 

Місто обласного підпорядкування, друге за розмірами в Архангельській області. Знаходиться в 35 км від Архангельська на березі Білого моря. Населення 191,4 тис.осіб. Центр атомного суднобудівництва.

У листопаді 2001 року, згідно з попередньою домовленістю про встановлення партнерських зв'язків та з метою підготовки проекту Угоди між містами, у Сумах перебувала офіційна делегація з м. Сєвєродвінськ. Під час візиту відбулося відвідування "Селмі", "Сумихімпром", Академії банківської справи.

Угода про співробітництво між містами Северодвінськ та Суми була підписана 15 грудня 2001 року. Основними напрямками стосунків є співпраця в економічній та культурній галузях. Неодноразово відбувалися обміни творчими та спортивними колективами.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-11-2013Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав