Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"

Городянину » Громадські обговорення

Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"Громадські обговорення передпроектної пропозиції до містобудівної документації "Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми"

Пропозиції та зауваження громадськості просимо направляти на адресу департаменту містобудування та земельних відносин СМР (м. Суми, вул. Горького, 21; електронна адреса: uzr@meria.sumy.ua)


Докладнiше...


Дата публікації: 20-01-2016

Бюджетний регламент Сумської міської ради

Городянину » Громадські обговорення

Пропозиції і зауваження просимо направляти на електронну адресу депутата Сумської міської ради VII скликання Чепіка Володимира Ігоровича — chepikvi@ukr.net


Докладнiше...


Дата публікації: 6-01-2016

Громадське обговорення питання про зміну назви вулиці Герцена вулицю Героїв Чорнобиля

Городянину » Громадські обговорення
  1. Організатор громадського обговорення – департамент містобудування та земельних відносин Сумської міської ради.
  2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти назву історичної події - вулиця Герцена.
  3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції. Вул. Героїв Чорнобиля. Героїчний труд ліквідаторів техногенної аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року.

Докладнiше...


Дата публікації: 4-01-2016

Громадські слухання щодо проекту міського бюджету на 2016 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2016 рік

Городянину » Громадські обговорення

ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ ДО ПРОЕКТУ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА У ФОРМАТІ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ПРИПИНЕНО 12 ГРУДНЯ

Громадські слухання щодо проекту міського бюджету на 2016 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2016 рік відбудуться 19 грудня 2016 року.

Початок - 10:00.

Місце проведення - мала сесійна зала Будинку рад (пл. Незалежності, 2).

Під час слухань будуть представлені проекти міського бюджету на 2016 р. та Програми економічного і соціального розвитку м.Суми на 2016 рік.

Громадські слухання відбудуться спільно із засіданням виконавчого комітету Сумської міської ради.

З метою організації та проведення громадських слухань розпорядженням міського голови від 25.11.2015 р. створено дорадчий комітет.

Нагадаємо, що з 26 листопада розпочалися електронні консультації з громадськістю щодо міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста. Сумчани можуть подати свої пропозиції та зауваження до 11 грудня на електронну пошту:

Узагальнені висновки та пропозиції за результатами проведення громадських слухань будуть надані для розгляду їх Сумською міською радою.

Ознайомитися з проектами можна за цим посиланням - http://www.sumy.ua/index.php?newsid=46171 (у вкладці "Оприлюднено 25 листопада").


Докладнiше...


Дата публікації: 9-12-2015

Культова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49а

Городянину » Громадські обговорення

Культова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49а

Культова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49аКультова споруда, будівництво якої планується за адресою місто Суми, вул. Іллінська, 49а

Пропозиції і зауваження громадськості просимо направляти на адресу департаменту містобудування та земельних відносин СМР (м. Суми, вул. Горького, 21; електронна адреса: uzr@meria.sumy.ua)


Докладнiше...


Дата публікації: 29-10-2015

У Сумах розроблено проект Плану дій сталого енергетичного розвитку

Городянину » Громадські обговорення

У Сумах розроблено проект Плану дій сталого енергетичного розвиткуУ документі визначено основні етапи енергетичного розвитку міста.

Їх впровадження дозволить зменшити шкідливі викиди, скоротити споживання енергоресурсів, використовуючи альтернативні джерела енергії, та скоротити витрати на енергоресурси.

Документ створено у рамках співпраці між Сумською міською радою та проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID, консультаційним комітетом при виконавчому комітеті спільно з експертами проекту МЕР.

Пропозиції і зауваження громадськості просимо направляти на адресу відділу екології та енергозбереження  СМР (м. Суми, вул. Воскресенська, 8а/1, тел.: 700-595, електронна адреса: energo@meria.sumy.ua, ekologia@meria.sumy.ua).


Докладнiше...


Дата публікації: 23-09-2015

Громадське обговорення щодо перейменування вулиць згідно закону про декомунізацію (оновлено)

Городянину » Громадські обговорення

У ході діяльності робочої групи було опрацьовано та узгоджено до перейменування наступний перелік вулиць:

Ковпаківський район
Найменування Пропонована назва
1 вул. Баумана Миколи Хвильового
2 вул. Борців революції Гетьмана Мазепи
3 вул. Володарського Симона Петлюри
4 вул. Воровського Ярослава Мудрого
5 вул. Газети "Правда" Бельгійська
6 вул. Горького Семена Сапуна
7 вул. Джамбула Миколи Сумцова
8 вул. Димитрова Дмитра Багалія
9 вул. Доватора Василя Огієвського
10 вул. Енгельса Стрілецьких дивізій

З повним переліком вулиць, запропонованих для перейменування можна ознайомитись у повній новині.

Пропозиції і зауваження громадськості просимо направляти на адресу департаменту комунікацій та інформаційної політики СМР (м. Суми, пл. Незалежності, 2; електронна адреса: dekomunizacja@outlook.com).


Докладнiше...


Дата публікації: 16-09-2015

Громадське обговорення щодо будівництва Храму по вул. Паркова, навпроти буд. 1

Городянину » Громадські обговорення

Графічні матеріали для громадського обговорення щодо будівництва Храму по вул. Паркова, навпроти буд. 1.


Докладнiше...


Дата публікації: 3-09-2015

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про зміну назви вулиці Червонозоряної на вулицю І. Харитоненка (оновлено)

Городянину » Громадські обговорення
  1. Організатор громадського обговорення – департамент містобудування та земельних відносин Сумської міської ради.
  2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти назву історичної події - вулиця Червонозоряна.
  3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції. Вул. І. Харитоненка. Іва́н Гераси́мович Харито́ненко (1822 — † 1891) — землевласник і цукрозаводчик, відомий філантроп; син селянина-чумака, нар. в с. Нижня Сироватка на Сумщині. Належав до найбагатших власників цукрових зав. в Україні, гол. в Сумському пов. 1890 — один з гол. чл. синдикату рафінадних цукрозаводчиків. Збудував і утримував дитячий притулок, будинок мед. факультету і студентський гуртожиток Харківського університету, церкву в Нижній Сироватці тощо.

Докладнiше...


Дата публікації: 2-09-2015

Будівництво 9-ти поверхового житлового будинку із мансардним поверхом та із вбудованими приміщеннями

Городянину » Громадські обговорення

Будівництво 9-ти поверхового житлового будинку із мансардним поверхом та із вбудованими приміщеннями

Будівництво 9-ти поверхового житлового будинку із мансардним поверхом та із вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: м. Суми, вул. Ковпака, 57/1

Пропозиції і зауваження громадськості просимо направляти на адресу департаменту містобудування та земельних відносин СМР (м. Суми, вул. Горького, 21; електронна адреса: uzr@meria.sumy.ua).


Докладнiше...


Дата публікації: 7-08-2015Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав