Створюються громадські експертні комісії

Міська влада » Міська рада » Громадські експертні комісії

Відповідно до рішення Сумської міської ради від 5 листопада 2014 року № 3679-МР «Про затвердження Положення про громадські експертні комісії Сумської міської ради VI скликання» створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування постійно діючих консультативно-дорадчих органів міської ради.

Контактна особа: Бердник Андрій В’ячеславович, тел.: 095-381-31-83, e-mail: gek.sumy@gmail.com, сайт: www.gek.sumy.ua.


Докладнiше...


Дата публікації: 10-11-2015

Установчі збори громадських експертних комісій Сумської міської ради. ОНОВЛЕНО

Міська влада » Міська рада » Громадські експертні комісії

Установчі збори громадських експертних комісій Сумської міської ради VI скликання відбудуться 14 грудня 2014 року о 12:00 за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21 (2-й поверх, актова зала).

 

Для участі в установчих зборах необхідно у період з 27.11.2014 по 10.12.2014 подати ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування громадських комісій при Сумській міській раді такі документи:

  • біографічну довідку (у довільній формі);
  • анкету учасника установчих зборів та заяву (бланки анкети і заяви слід роздрукувати за посиланнями, вказаними нижче, або отримати у контактної особи);
  • рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою, та копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (у разі делегування від громадської організації).

Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2014


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав