Стажування у Німеччині

Підприємцю » До уваги підприємців!

Шановні підприємці та керівники підприємств міста!

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина реалізується Програма для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for partnership with Germany» (Партнерство з Німеччиною).

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Учасники можуть безпосередньо ознайомитися з німецькими компаніями і технологіями.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-02-2016

Сумчан запрошують на Перший український форум для малого та середнього бізнесу

Підприємцю » До уваги підприємців!

18 лютого у виставковій залі «Чембер Плаза» Торгово-промислової палати України відбудеться Перший український форум «Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу».

У форумі візьмуть участь представники іноземних донорських, фінансових та інших організацій, які надають підтримку та сприяють розвитку українського підприємництва, експерти, урядовці, а також представники малого та середнього бізнесу України.


Докладнiше...


Дата публікації: 10-02-2016

Відбір спеціалізованих організацій, що мають кваліфікацію зі створення об'єктів архітектури, а саме - з технічної інвентаризації

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відбір спеціалізованих організацій, що мають кваліфікацію зі створення технічної інвентаризації на будинки


Докладнiше...


Дата публікації: 2-02-2016

Семінар «Ефективний вихід на зовнішні ринки. Сучасні методики на прикладі Європи та Азії»

Підприємцю » До уваги підприємців!

23 лютого у Сумській торгово-промисловій палаті відбудеться Практичний семінар «Ефективний вихід на зовнішні ринки. Сучасні методики на прикладі Європи та Азії».

Захід організовано передусім для підприємств-експортерів або тих, що бажають вийти на міжнародні ринки.  На теми, які зазначені у назві семінару, з учасниками говоритиме спікер Клубу експортерів України, керуючий партнер компанії «OUTVED» – експерт з побудови схем роботи ЗЕД, експортних продаж, міжнародної логістики, зовнішньоекономічної діяльності Михайло ЛЕСНЯК.


Докладнiше...


Дата публікації: 2-02-2016

Відкритий Сумський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

Підприємцю » До уваги підприємців!

 

Шановні підприємці та керівники малих підприємств!

Сумська міська рада оголошує про проведення відкритого Сумського регіонального чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбудеться 28 лютого 2016 року у виставковому центрі «Іллінський» (вул. Іллінська, 7а) Сумської торгово-промислової палати.


Докладнiше...


Дата публікації: 29-01-2016

До уваги суб’єктів підприємництва!

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами), цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі, розташованих на території м. Суми, заборонено.

Торговельна діяльність підприємств ресторанного господарства у нічний час може здійснюватись суб’єктами господарювання при наявності відповідного рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-01-2016

До уваги суб’єктів підприємництва!

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 01.02.2007 № 35 (у редакції розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.05.2008 № 342) «Про державне регулювання цін і тарифів та внесення змін до деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації» діютьграничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки на окремі продовольчі товари до оптової ціни виробника (митної вартості) без урахування витрат із транспортування товарів у міжміському сполученні


Докладнiше...


Дата публікації: 14-01-2016

До уваги суб’єктів підприємництва

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відповідно до рішення Сумської міської ради від 29.02.2012 № 1211-МР «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Суми», у об’єктах торгівлі, крім підприємств ресторанного господарства, у період з 22.00 до 08.00 години заборонено реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного).

За більш детальною інформацією, Ви можете звернутись до управління підприємництва та споживчого ринку Сумської міської ради за телефонами: 610-623, 700-650


Докладнiше...


Дата публікації: 14-01-2016

Стажування у США

Підприємцю » До уваги підприємців!

З 26 березня по 16 квітня 2016 року у рамках співпраці з Американською комерційною службою Посольства США в Україні і Програмою SABIT буде проведено стажування для фахівців з України за напрямом «Управління ланками поставок».

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня 2016 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у координатора Програми SABIT у Києві, Наталії Шкнеєвої за координатами: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, тел: + 38 044 521 5222, + 38 095 274 02 15, або за цим посиланням - http://www.meria.sumy.ua/index.php?newsid=47253


Докладнiше...


Дата публікації: 12-01-2016

Торгово-промислова плата пропонує бізнес-семінари

Підприємцю » До уваги підприємців!

У Сумській торгово-промисловій палаті розпочав роботу центр підтримки експорту, який спрямований на допомогу підприємцям швидше переорієнтуватися на європейський ринок. Перше заняття із курсу семіранів, присвячених нормативним та комунікативним засадам ведення бізнесу на ринку ЄС, відбудеться вже 22 грудня. Відвідати його можна з 9.00 до 17.00 у приміщенні Сумської ТПП (вул. Іллінська, 7а).

Під час першої зустрічі мова піде про вимоги до продукції українського виробника для виходу на міжнародні ринки та ринки країн ЄС. В рамках семінару учасники дізнаються про особливості сертифікації національної продукції у відповідності до вимог європейських директив, зокрема, — СЕ-маркування; порядок проведення робіт з оцінки відповідності; як обрати нотифікований орган і розпочати роботу; про зміст Технічних регламентів та особливості їх застосування; про шість кроків українського виробника на європейський ринок з точки зору системи оцінки відповідності та багато іншого.

Розмову із представниками бізнесу буде вести тренер семінарського заняття генеральный директор акредитованого органу сертифікації систем і продукції ТОВ «Глобал Сертифік», провідний аудитор ТЮФ Райланд, ТЮФ НОРД у відповідності до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Сергій РУБАЛЬСКИЙ.

Вартість участі у семінарі для членів Сумської ТПП – 120 грн. з ПДВ за одну людину, для представників інших підприємств та фізичних осіб-підприємців – 180 грн. з ПДВ.

Для участі у семінарі необхідно подати письмову заявку та здійснити оплату на рахунок Сумської ТПП до 18 грудня.

Тел. для довідок: (0542) 77-07-67, електронна пошта: ves2@cci.sumy.ua.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-12-2015Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав