Державна реєстрація іноземних інвестицій

Підприємцю » Для інвесторів

Відповідно до Закону України «Про режим іноземного інвестування» державна реєстрація інвестицій здійснюється протягом трьох робочих днів після їх фактичного внесення у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 р. № 139 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації) іноземних інвестицій та її анулювання».


Докладнiше...


Дата публікації: 6-11-2015

СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ

Підприємцю » Для інвесторів

СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
відповідно до вимог Податкового кодексу Українита інших нормативно – правових актів з питань оподаткування

Загальнодержавні податки


Докладнiше...


Дата публікації: 5-11-2015

Відкриття бізнесу в Україні

Підприємцю » Для інвесторів

Щоб розпочати підприємницьку діяльність в Україні необхідно здійснити процедуру процедуру державної реєстрації та стати суб’єктом підприємницької діяльності. Після державної реєстрації суб’єкта господарювання, необхідно стати на облік у місцевих відділеннях Державної податкової служби, Державної служби статистики та Державних соціальних фондів. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть реєструватись у формі фізичної або юридичної особи. Суб’єкт підприємницької діяльності вважається створеним з моменту його державної реєстрації.

Відповідно до Закону України «Про режим іноземного інвестування» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/93/96-%D0%B2%D1%80 державна реєстрація інвестицій здійснюється протягом трьох робочих днів після їх фактичного внесення у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 р. № 139 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації) іноземних інвестицій та її анулювання» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/139-2013-%D0%BF/print1382534274798707.


Докладнiше...


Дата публікації: 5-11-2015

Єдине інвестиційне вікно

Підприємцю » Для інвесторів

З метою сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста Суми, поліпшенню умов для діяльності суб’єктів інвестиційної діяльності та спрощення процесу їх взаємодії з органами місцевого самоврядування згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 15.11.2011 року № 694 «Про організацію роботи з залучення інвестицій в економіку міста Суми» у місті запроваджено порядок подання, розгляду та відстеження інвестиційних проектів у місті Суми за принципом «Єдиного інвестиційного вікна». Єдине інвестиційне вікно – це спрощена система взаємодії між інвестором та органами місцевої влади; унікальний механізм персонального супроводу інвестора, надання інформаційної та юридичної підтримки, високоякісних консалтингових та інтеграційних послуг для інвесторів, які мають наміри інвестувати в економіку міста.


Докладнiше...


Дата публікації: 2-04-2015

База регіональних інвестиційних пропозицій та проектів

Підприємцю » Для інвесторів

Державним агентством України з інвестицій та управління національними проектами України спільно з державною бюджетною установою «Сумський регіональний центр з інвестицій та розвитку» ведеться робота щодо наповнення єдиної Бази регіональних інвестиційних пропозицій та проектів, а також пошук інвесторів для їх реалізації.

У разі зацікавленості, пропонуємо надсилати актуальні інвестиційні проекти чи пропозиції в електронному вигляді на адресу департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради – invest_sumy@i.ua.


Докладнiше...


Дата публікації: 2-04-2015Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав