Михайло Поплавський презентував факультет Київського національного університету культури і мистецтв

Новини » Культура

5 червня народний депутат України, почесний ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський у Вищому училищі культури і мистецтв ім.Бортнянського презентував перед сумчанами факультет свого вузу

За сприяння голови облдержадміністрації Володимира Щербаня Суми стали 15 містом, де відкрито такий факультет. Поки що головною проблемою залишається пошук приміщення.

- Ми вже в Сумах розпочинаємо працювати, прямо із сьогоднішнього дня, - сказав Михайло Поплавський. – думаю, що тут у нас проблем не буде, - підсумував він.

Більшу частину зустрічі „співаючий ректор” приділив відповідям на питання присутніх. Так, він повідомив, що за чисельністю студентів у вузі, Сумщина займає 9 місце.

Дата відкриття факультету залежить від результатів набору. Планується навчання за спеціальностями: хореографія, музичне та театральне мистецтво, менеджер готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, перукарське мистецтво, менеджер державної влади та управління. Навчання буде платним. Конкурс до університету – один з найвищих в Україні – 14-15 чоловік на одне місце.

(за матеріалами ТРК „Відікон”)


Докладнiше...


Дата публікації: 9-06-2004

Обласна філармонія відзначила своє 65-річчя

Новини » Культура
21 травня шанувальники музичного мистецтва завітали до обласної філармонії, щоб привітати її з 65-річним ювілеєм. За словами художнього керівника філармонії Олени Ластовецької сьогодні ставка робиться на сумських виконавців та музичні колективи, бо місто наше завжди ними славилося. Того дня у залі лунали спогади про минуле філармонії, вшановували її ветеранів. Кращі колективи та виконавці створювали ауру піднесеного настрою. Серед них - козацький ансамбль "Славія", піаністка Людмила Скринник, вокаліст Федір Руденко, ансамбль камерної музики "Органум", скрипалька Жанна Савельєва, оркестр камерної музики "Ренесанс". Привітала колективи філармонії обласна влада. Облдержадміністрації виділила гроші на капітальний ремонт, а обласна рада - нову звукову апаратуру.
(за матеріалами ТРК "Відікон")

Докладнiше...


Дата публікації: 25-05-2004

Михайло Поплавський повідомив про плани створення філії Київського Національного Університету культури і мистецтва в Сумах

Новини » Культура
Вчора, під час прес-конференції, Михайло Поплавський розповів про плани створення в Сумах філії Київського Національного Університету культури і мистецтва. За його словами, про це є попередня домовленість з головою облдержадміністрації Володимиром Щербанем. Створення філії можливе при Вищому училищі культури і мистецтв ім.Бортнянського. Поки що невідомо час відкриття закладу та його спеціальності. Також Поплавський розповів про ряд власних творчих проектів, зокрема, „Краса врятує світ”. Відомий московський кутюрьє Сергій Звєрєв щоквартально проводитиме майстер-класи для студентів факультету перукарської майстерності та декоративної косметики.

Докладнiше...


Дата публікації: 18-05-2004

Михайло Поплавський провів прес-конференцію для сумських журналістів

Новини » Культура
12 травня народний депутат України, Почесний ректор Київського національного університету культури і мистецтва Михайло Поплавський провів прес-конференцію для сумських журналістів До Сум Михайло Поплавський завітав з метою проведення відбіркового туру Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу „Крок до зірок” та зустрічі із випускниками шкіл міста. Спілкуючись з журналістами, Михайло Поплавський зауважив, що молодь – наше майбутнє, тому стільки уваги він приділяє творчості молодих. Михайло Поплавський також представив проект „Кодексу законів про культуру”. Він вміщує 14 окремих законів щодо фінансування та оподаткування галузей культури, меценатства та спонсорства, кіномистецтва, бібліотечної, клубної, книговидавничої діяльності тощо. Поплавський вважає, що є потреба у створенні таких правових механізмів підтримки культури, які б забезпечили її незалежність від суб’єктивного фактору. Такий Кодекс, за словами Михайла Поплавського, базується на національних традиціях і пріоритетах розвитку культури в Україні з врахуванням зарубіжного законодавчого досвіду. Розповідаючи про себе, Поплавський підкреслив, що він не співак, а шоу-мен. Платних виступів та гастролей не проводить свідомо. - Моя команда, - каже він, - працює під девізом „семи П”: професіоналізм, патріотизм, порядність, потужна праця, преданість Поплавському. Після прес-конференції відбувся творчий вечір „Я Вас люблю!”, на якому були присутні міський голова Володимир Омельченко та керівники міста.

Докладнiше...


Дата публікації: 18-05-2004

Михайло Поплавський зарахував трьох сумських школярів до Київського Національного Університету культури і мистецтва

Новини » Культура
Вчора, спілкуючись з сумськими випускниками, Михайло Поплавський зарахував трьох з них до Київського Національного Університету культури і мистецтва. Почесний ректор цього вузу Михайло Поплавський провів зустріч з випускниками шкіл, під час якої розповів про навчальний заклад, умови вступу, студентське життя. За його словами, вуз нараховує 8 тисяч студентів, 60 відсотків з яких навчаються на бюджетній основі. У навчальному закладі працює 12 факультетів. Атмосфера у вузі, розповів ректор, дуже доброзичлива та творча, студентське життя дуже активне і різноманітне. Створенні усі умови для комфортного навчання та дозвілля студентів, запевнив він. Під час зустрічі було розіграно три лотерейні білети. Переможці лотереї, а це три учні шкіл №7, 9 та 17, зараховані до вузу. Михайло Поплавський тривалий час відповідав на запитання молоді, був дуже енергійний і скромно закликав присутніх: „Давайте без фанатизму!”. Він прослухав двох молодих сумчан, одного з якого теж запросив до свого навчального закладу.

Докладнiше...


Дата публікації: 18-05-2004

Сьогодні відбувся фінал обласного фестивалю дитячої творчості „Повір у себе”

Новини » Культура
У Палаці для дітей та юнацтва сьогодні відбувся фінал обласного фестивалю дитячої творчості для дітей-сиріт, дітей-інвалідів „Повір у себе” Конкурс проводиться за сприяння обласних управлінь культури, сім’ї та молоді, обласної організації Дитячого фонду України та Спілки дитячих організацій України. Цей захід – традиційний і проходить вже в тринадцятий раз. У ньому взяли участь 150 учасників, 7 творчих колективів. Представили своїх виконавців 5 шкіл-інтернатів області. Зокрема, Суми представляли дошкільні навчальні заклади №21, 37 та Веретинівська школа-інтернат. Журі конкурсу відмітило високий рівень виконавської майстерності учасників фестивалю. Перед початком фіналу, було розгорнуто виставку дитячої творчості, на якій були представлені роботи дітей у різних жанрах прикладного мистецтва.

Докладнiше...


Дата публікації: 18-05-2004

В Сумах пройшов І відбірковий тур дитячого конкурсу „Крок до зірок”

Новини » Культура
На сцені театру ім.Щепкіна пройшов І відбірковий тур Всеукраїнського телевізійного вокально-хореографічного дитячого конкурсу „Крок до зірок” за сприяння народного депутата України, Почесного ректора Київського Національного Університету культури і мистецтва Михайла Поплавського. В місті такий конкурс проходить вперше. Участь у турі взяли понад 60 виконавців та творчих колективів від 3 до 18 років з усієї області. Для них це був справжній шанс хоч на крок наблизитися до своєї мрії. Журі оцінювало учасників у трьох вікових категоріях. Голова журі, художній керівник обласної філармонії Алла Ластовецька відзначила, що серед значної кількості учасників багато „зірочок”, і необхідних дев’ятьох переможців відібрати було важко. У вересні, на ІІ турі конкурсу у Києві Сумську область представлятимуть такі колективи та виконавці: найкращими серед вокалістів в різних вікових категоріях визнані сумчани Євген Джулай, Ангеліна Яковлева, дует сестер Чернишових та Віра Багрінець з Глухова; серед колективів - вокальний ансамбль молодших класів ЗОШ №13 “Краплинки” та вокальний ансамбль “Мрія”. Переможцями в номінації хореографії стали три композиції театру танцю “Пігмаліон” та хореографічний ансамбль “Артес”.

Докладнiше...


Дата публікації: 18-05-2004

Відкрито обласну виставку „Православна Сумщина – великодня”

Новини » Культура

10 травня за благословення Пресвятійшого Іова, єпископа Сумського й Охтирського та концерну “Укрросметал” у Палаці культури ВАТ „СНВО ім.Фрунзе” відкрилася обласна виставка “Православна Сумщина - великодня”. Експозиції з різних районів області й Сум засвідчують віру людини, політ її фантазії й творчості. Вишивки, плетіння з бісеру, живопис та іконопис, флористика, художнє в`язання, вироби з дерева й розпис, технічна творчість представлені на виставці. Серед творів – роботи дітей, молоді й дорослих, професіоналів і аматорів, а також сувеніри “Вереса” й експонати студії “Стиль Тиффані”.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-11--0001

Свято всіх малят – сумських дівчаток та хлоп’ят

Новини » Культура

Свято всіх малят – сумських дівчаток та хлоп’ятДо Дня міста відділ культури та туризму оголошує вже традиційний, четвертий конкурс-парад дитячих візочків. У першу суботу вересня на всіх нас чекає веселе та яскраве "Свято всіх малят – сумських дівчаток і хлоп’ят". До участі в конкурсі запрошуються сім’ї з дітьми до п’яти років та найкращим транспортним засобом на світі – дитячим візочком, оформленим як "казка", "фантазія", "модерн" чи "техно". Оформити візочки можна, використовуючи будь-які технології та додаткові пристосування і аксесуари, що не заважають руху візочків і не завдають небезпеки для оточуючих, відповідно до номінацій конкурсу.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-11--0001Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав