Про роботу комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Про роботу комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика

З початку року з питання призначення субсидії до комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика подано 145 заяв громадян. Засідання Комісії проводяться щотижня по мірі надходження заяв громадян.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-02-2014

Нове в законодавстві

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, а саме розширено коло осіб, що мають право на призначення допомоги.

Особи, яким призначена компенсаційна виплата за надання соціальних послуг: - хворим і престарілим отримали можливість визначити право на призначення даного виду державної допомоги. Оскільки ці особи не працюють, тобто фактично не мають можливості отримувати трудовий дохід і не мають додаткових джерел існування, тому потребують підтримки держави. Ухвалене Урядом рішення дозволить зробити перший крок на шляху до встановлення соціальної справедливості щодо них.


Докладнiше...


Дата публікації: 6-02-2014

Основні види соціальної допомоги в 2014 році

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014рік» (надалі – Закон) установлено, що у 2014 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 1176 гривень, з 1 липня -1207 гривень, з 1 жовтня – 1256 гривень та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:

  • дітей віком до 6 років: з 1 січня – 1032 гривні, з 1 липня – 1059 гривень, з 1 жовтня – 1102 гривні;
  • дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня – 1286 гривень, з 1 липня -1320 гривень, з 1 жовтня – 1373 гривні;
  • працездатних осіб: з 1 січня – 1218 гривень, з 1 липня – 1250 гривень, з 1 жовтня – 1301 гривня;
  • осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 949 гривень, з 1 липня – 974 гривні, з 1 жовтня – 1014 гривень.

Докладнiше...


Дата публікації: 6-02-2014

Стан колективно-договірного регулювання

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

З метою активізації регулювання соціально-трудових відносин шляхом укладання та реєстрації колективних договорів в 2013 році спеціалістами управління соціального захисту населення Сумської міської ради надано методичну допомогу щодо змісту колективного договору, порядку його укладання та реєстрації представникам 550 підприємств, установ та організацій міста.

Зареєстровано 300 колективних договорів між роботодавцями та найманими працівниками, змін та доповнень до них, забезпечено охоплення колективними договорами 9426 працюючих.


Докладнiше...


Дата публікації: 3-02-2014

Про професії та спеціальності, що актуальні на ринку праці

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

У сучасних умовах спостерігаємо підвищення конкурентоспроможності на ринку праці професій, які сприяють самозайнятості. Понад 60,0 % вакансій в банку даних Сумського міського центру зайнятості для робітників, тому профорієнтаційна робота направлена на здобуття саме таких спеціальностей.

За даними служби зайнятості станом на 20.01.2014 найбільш актуальними на ринку праці Сумської області були наступні професії та спеціальності: 26 робочих місць за посадою „водій автотранспортних засобів”, 14 – „продавець продовольчих товарів”, по 10 – „кухар” та „електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, по 7 – „токар” та „продавець непродовольчих товарів”, 6 – „столяр”, по 5 – „електрогазозварник”, „швачка”, „офіціант”.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-01-2014

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста Суми

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

На сьогоднішній день дуже гострим в місті Суми залишається питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та запобігання порушенням роботодавцями трудового законодавства.

В 2013 році на 7 засіданнях міської комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації проаналізовано ситуацію, що склалась на 32 підприємствах, де існували борги по заробітній платі в сумі 4865,9 тис. грн., заслухано представників 21 підприємства, направлено листи керівникам 41 підприємства-боржника, 8 арбітражним керуючим, дебіторам 5 підприємств - щодо проведення розрахунків, до органів виконавчої служби - про прискорення стягнення коштів із замовників, які не розрахувались з підприємствами-боржниками по заробітній платі.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-01-2014

Звернення співголів Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Звернення

співголів Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради з нагоди проведення у грудні 2013 року місячника легалізації «тіньової» зайнятості

Перебіг ринкових реформ, ініційованих Президентом України В.Ф.Януковичем потребує нових підходів до вирішення проблем зайнятості та задоволення потреб ринку праці. Вимога часу вирішується комплексно, у тісній взаємодії місцевих органів влади, роботодавців, профспілок, податкових органів та служби зайнятості.

Це - одна з найактуальніших проблем, що потребує усвідомлення кожним роботодавцем. Рух українського суспільства на шляху європейського вибору, зростання добробуту громадян гальмується «тіньовою» економікою та нелегальною зайнятістю.


Докладнiше...


Дата публікації: 13-12-2013

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

На виконання п.3.2. Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 667 (далі - Порядок) та відповідно до розпорядження голови Сумської ОДА «Про забезпечення взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади» від 15.10.2013 № 434-ОД Територіальна державна інспекція з питань праці у Сумській області повідомляє наступне.

Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 № 11, основним завданням інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області. В межах компетенції у рамках існуючих юридичних процедур державні інспектори праці забезпечують постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарювання області трудового законодавства шляхом проведення перевірок та вжиття заходів щодо притягнення порушників трудового законодавства до адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності. При проведенні перевірок державні інспектори праці діють у відповідності до порядку проведення перевірок стану додержання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінсоцполітики від 02.07.2012 №390.


Докладнiше...


Дата публікації: 4-11-2013

Інформація про виконання міської програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» за I півріччя 2013 року

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Відповідно до міської програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2013 – 2015 роки», у 1 півріччі 2013 року надані додаткові пільги та гарантії мешканцям міста Суми:

 

  • 44 громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах надано матеріальну допомогу на лікування на загальну суму 42,0 тис. грн.
  • надано цільову матеріальну допомогу на оздоровлення інваліду війни 1 групи на суму 27,0 тис. грн.
  • проведено виплату грошової допомоги 89 особам на проведення поховання деяких категорій осіб, а саме не застрахованих в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, на загальну суму 49,4 тис. грн.

Докладнiше...


Дата публікації: 26-07-2013

Державні соціальні допомоги як виняток

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

При виникненні нестандартних ситуацій в сім’ях громадян, які претендують на призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення їх до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за адресою фактичного місця проживання, рішення приймається на підставі висновку відповідної комісії, утвореної рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.2010 № 252 (надалі – Комісія).

Комісією розглядаються питання призначення субсидій громадянам з урахуванням виняткових обставин


Докладнiше...


Дата публікації: 8-02-2013


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав