Іранський успіх сумських юніорів. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Молодь та спорт

Іранський успіх сумських юніорів. ДОДАНО ВІДЕОМіський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся зі срібним призером міжнародного турніру з вільної та греко-римської боротьби «Кубок Мартурса» серед юніорів Олександром КОЛДОВСЬКИМ.

У змаганнях, які проходили 28-30 жовтня в Тегерані, за перемогу боролись збірні команди України, Іраку, Грузії, Киргизстану, Азербайджану, Білорусії, Росії, а також три збірні Ірану.

Докладнiше...

Дата публікації: 5-11-2015

Сумчани виграли Кубок Європи з футзалу серед незрячих

Збірна команда України в м. Штайнбрум (Австрія) стала переможцем Кубка Європи з футзалу серед спортсменів із вадами зору.

Команда майже повністю складалась із сумських футзалістів.

Дата публікації: 3-11-2015

У Сумах триває Всеукраїнська спартакіада «Юний спартаківець»

У Сумах триває Всеукраїнська спартакіада «Юний спартаківець»В її рамках минулого тижня у спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулась Відкрита першість ДЮСШ «Спартак» з вільної боротьби серед юнаків 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів різних команд.

Дата публікації: 28-10-2015

У Сумах визначено 13 переможців першості з боксу

У Сумах визначено 13 переможців першості з боксуНа минулому тижні у спортивному залі боксу відбулась Відкрита першість ДЮСШ «Спартак» з боксу.

Змагання проходили в рамках Всеукраїнської спартакіади «Юний спартаківець».

У Сумах змагалися з силового триборства

У Сумах змагалися з силового триборства17 жовтня 2015 року на базі Сумського національного аграрного університету відбулась відкрита першість ДЮСШ «Спартаківець» м. Суми з пауерліфтингу.

В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з м. Суми, м. Глухів, м. Кролевець, м. Білопілля, м. Краснопілля та м. Охтирка.

Дата публікації: 26-10-2015

Жовтень у Сумах минає під знаком міської спартакіади

У жовтні в Сумах відбувся ряд змагань серед команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації, підприємств та організацій у залік міської спартакіади.

У змаганні жіночих футбольних команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації першість вибороли представниці СумДУ, а призерами стали команди СНАУ та СумДПУ ім А.С. Макаренка. У чоловіків перемогу святкували також спортсмени СумДУ.

Дата публікації: 23-10-2015

Стартував відкритий чемпіонат міста Суми з літнього біатлону

В урочищі Токарі розпочався відкритий чемпіонат міста Суми з літнього біатлону серед юніорок та дівчат, юніорів та юнаків.

Змагання відбуваються на лижній базі «Динамо».

Турецькі відзнаки сумського панкратіону

Турецькі відзнаки сумського панкратіонуЗ 9 по 19 жовтня у Туреччині проходив чемпіонат світу з панкратіону серед дорослих і ветеранів, кадетів та юніорів.

До скарбнички нагород національної збірної команди сумчани зробили вагомий внесок.

Дата публікації: 21-10-2015

Сумчани – найкращі в сумо

Сумчани здобули одразу кілька нагород на Кубку України з сумо, що відбувся 17-18 жовтня у Харкові.

Сумська команда, яка складалася зі студентів Інституту фізичної культури СумДПУ ім. А. С. Макаренка Станіслава ЛЕВЕНКА, Андрія ГАЛЕТИ та Владислава В'ЮНА, вважалась фаворитом і у підсумку змагань саме вона посіла перше командне місце.

У Сумах відбулись змагання з плавання пам`яті Олександра Аніщенка

У вівторок у Сумах відбулися спортивні змагання з плавання, присвячені пам’яті Героя України, Почесного громадянина міста, полковника СБУ Олександра Аніщенка.

Ініціатором змагань став педагогічний колектив школи № 4, у якій свого часу навчався та працював Герой.