Несплата страхових внесків – порушення прав працівників на пенсійне забезпечення

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Управління Пенсійного фонду України в м. Сумах повідомляє, що наслідком заборгованості зі сплати страхових внесків є не лише втрачені фінансові можливості Пенсійного фонду, кошти з якого спрямовуються на виплати пенсій нинішнім пенсіонерам, але й періоди роботи, які не будуть зараховані найманим працівникам до страхового стажу при розрахунку пенсії.

Станом на 01 листопада 2014 року заборгованість по сплаті страхових внесків до управління Пенсійного фонду України в м. Сумах становить 35,6 млн. грн. При цьому понад 97% загальної суми заборгованості (34,6 млн. грн.) мають страхувальники, щодо яких порушені справи про банкрутство або які визнані банкрутами.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2014

Умови призначення пенсії жінкам в 2014 році при досягненні 55-річного віку

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Законом України від 08.07.2011 року № 3668-VI “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” внесено зміни до Закону України від 09 липня 2003 року № 1058 –IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон) згідно яких установлено єдиний для чоловіків і жінок вік виходу на пенсію за віком – 60 років.

Відповідно до статті 26 Закону особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років


Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2014

Підтверджуємо пільговий стаж

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Кадровикам досить часто доводиться стикаються з питанням підтвердження пільгового стажу роботи. Тому наступна інформація стане їм у нагоді.

Пільговий стаж - це період трудової діяльності у шкідливих, небезпечних або специфічних умовах протягом повного робочого дня. Під повним робочим днем слід вважати виконання робіт в умовах, передбачених Списками № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (далі - Списки), протягом не менше 80 % робочого часу, встановленого для працівників цього виробництва, професії або посади, з урахуванням підготовчих, допоміжних, поточних ремонтних робіт, пов'язаних з виконанням працівниками своїх трудових обов'язків.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2014

Про участь у проведенні заходів

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Про участь у проведенні заходівУправління Пенсійного фонду України в м. Сумах повідомляє, що з метою підвищення рівня поінформованості громадян з питань пенсійного забезпечення спеціалістами управління була проведена широка інформаційно – роз’яснювальна робота, спрямована на різні верстви населення.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-11-2014

Призначення пенсії викладачам музичних шкіл

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Пенсії за вислугу років працівникам освіти призначають відповідно до пункту “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” за наявності спеціального стажу роботи не менше як 25 років відповідно до Переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України (далі - Перелік) від 04.11.1993р. № 909 (зі змінами). У цьому Переліку затверджено заклади і установи освіти, охорони здоров’я та соціального захисту та посади, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років.

При цьому робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах, передбачених цим Переліком, дає право на пенсію незалежно від форми власності або відомчої належності закладів і установ.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-11-2014

До уваги пенсіонерів міста Суми!

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

В зв'язку з тим, що індекс інфляції за останні місяці наростаючим підсумком перевищив поріг індексації, при проведенні індексації пенсій у листопаді 2014 року приріст індексу споживчих цін для проведення індексації:


Докладнiше...


Дата публікації: 6-11-2014

Працюємо із зверненнями громадян

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Робота зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сумах спрямована на забезпечення реалізації права громадян на звернення, подальше підвищення якості їх обслуговування і створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян” та інших нормативно – правових актів.

Прийом громадян проводиться фахівцями управління відповідно до затверджених графіків, які розміщені на інформаційних стендах управління та у засобах масової інформації.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-10-2014

Пенсії медичних працівників

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Пенсії за вислугу років медичним працівникам призначаються за нормами Закону України від 9 липня 2003 року №1058-ІV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) за наявності трудового стажу, передбаченого Законом України від 05 листопада 1991 року №1788-ХІІ «Про пенсійне забезпечення» (далі - Закон про Пенсійне забезпечення).

Для призначення пенсії за вислугу років обов’язковим є наявність спеціального стажу не менше як 25 років, відповідно до Переліку відповідних посад і закладів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 року №909 «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років» (далі - Перелік).


Докладнiше...


Дата публікації: 27-10-2014

Інформувати компетентно та оперативно

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

З метою підвищення рівня обізнаності та своєчасного поінформування громадян міста Суми з питань пенсійного забезпечення управлінням Пенсійного фонду України в м. Сумах постійно проводиться всебічна інформаційно - роз’яснювальна робота.

Як свідчить практика, найбільш ефективним методом інформаційно – роз’яснювальної роботи є безпосереднє спілкування з громадянами під час проведення виїзних прийомів за місцем проживання (працевлаштування), у ході яких фахівці управління використовують електронні бази автоматизованої обробки пенсійної документації. Добре зарекомендували себе і «мобільні соціальні офіси». На відміну від звичайних виїзних прийомів, спектр послуг, що надаються під час таких спільних виїздів, значно ширший, оскільки крім фахівців управління Пенсійного фонду залучаються і представники управління соціального захисту, центру зайнятості та інші.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-10-2014

Про перерахунок пенсії

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Чи можливо зробити перерахунок пенсії з урахуванням довідки про заробітну плату, яка не була надана при призначенні пенсії розповідає начальник відділу контролю за нарахуванням пенсій Марина Шевченко.

При призначенні пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року за даними системи персоніфікованого обліку. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами у період до 1 січня 2016 року або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв.


Докладнiше...


Дата публікації: 24-10-2014


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав