14-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Вам, Олександре Миколайовичу!

Я вже зверталась до Вас у п"ятницю з приводу:


"Звертаюся до Вас з приводу того, що в будинку за адресою: проспект Курський , буд № 135 з понеділка 7.03.2016 року частково відсутнє опалення.

Я телефонувала в "Сумижилкомсервіс" 9.03.2016 і там мені відповіли, що опаленння відключено тому, що в квартирі № 164 на 9 поверсі тече радіатор. На мій согоднішній запит щодо опалення в сервісному центрі "Сумижилкомсервіс" відповіли, що опалення не буде доти, доки не з"явиться власник квартири і не усуне проблему. Як відомо, в квартирі №164 кілька років ніхто не проживає а фактичний власник квартири дуже рідко там з"являється і на даний час знаходиться в АТО.

І що тепер нам робити, так і жити без опалення? На вулиці ще не надто тепло а в квартирах холодно.
Фесенко Оксана Михайлівна
Відповідь міського голови:

Доброго дня, Оксано Михайлівно! Ваше звернення прийняв до уваги. Є проблема - треба її вирішувати. Так от. Доручення: і обслуговуючий ваш будинок організації, і департаменту інфраструктури міста - я, щойно, підписав, тому, незабаром, проблема буде вирішена позитивно."

Хочу Вам повідомити, що питання з опаленням досі не вирішене. На мій сьогоднішній запит в "Сумижилкомсервіс" я отримала відповідь, що власника квартири начебто шукають, але як мені здалося з інтонаціі відповіді - без особливого ентузіазму. Дуже Вас прошу, допоможіть будь-ласка вирішити цю проблему.

Відповідь міського голови:
Доброго дня, Оксано Михайлівно!  

Дякую за чергове нагадування. Керівнику КП "Сумижилкомсервіс" СМР - я, щойно, зателефонував та повідомив про недопущення затягування проблемної ситуації. Тому - вашим питанням займаються та триматимуть у  курсі справ.


14-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день, обращаюсь повторно по поводу прокладки трубопровода Управлением капитального строительства по пер. Гражданском. Осенью 2015г. основная часть траншеи под трубу была засыпана (асфальтное покрытие не восстановлено), но возле гаражей кооператива "Волна" осталось около 10 метров ямы которая мешает заезду в гараж. Прошу посодействовать в решении вопроса, т.к. обычные обращения в УКС игнорируются. Фото прилагаю.
запитання
запитання
запитання
запитання
запитання
запитання

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Руслане Олексійовичу! Дякую вам за повторне звернення, адже, як ви вказуєте в ньому,  проблемне питання досі не вирішується. Так от. Я, останнім часом,  ретельно перевіряю повторні звернення містян, на предмет неналежного виконання моїх попередніх доручень. В даному випадку було з'ясовано, що управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства СМР ваше попереднє  зверненя до онлайн-приймальні від 11.12.2015, за моїм дорученням, було розглянуто, вам - надіслана відповідь 21.12.2015 за №3304/09.03 з вибаченнями та гарантуванням відновлення асфальтобетонного  покриття та благоустрою прилеглої території в 2016 році за настання сприятливих погодних умов. Тож, як бачимо, питання на контролі, на моєму також, а відносно уточнення конкретних строків виконання - отримаєте додаткове повідомлення. Будь ласка.


12-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Шановний Олександре Миколайовичу!

Звертається до Вас бабуся трьох онуків Сумцова Надія Петрівна.
Прошу Вас надати роз’яснення з приводу «батьківських поборів» у загальноосвітніх школах нашого рідного міста. У своїх виступах Ви неодноразово зазначали про недопустимість цієї ганебної практики та запевняли, що разом ми здолаємо цю корупцію.
А з березня 2016 року у своїх виступах Ви запевняли, що в батьківських коштах взагалі потреби не буде завдяки фінансуванню з бюджету та коштів депутатського корпусу. Тобто батьки не повинні сплачувати так звані «благодійні внески» на утримання загальноосвітніх шкіл, проте на практиці все навпаки.
Так, у ЗОШ №6 адміністрація школи у березні місяці наполегливо пропонує сплатити кошти за січень 2016 року у розмірі 50 гривень, а ЗОШ №7 пішла ще далі: обов’язкова щомісячна платня за ремонт школи знизилася з 150 до 100 грн., на потреби школи з 50 до 30 грн. і у березні місяці батькам запропоновано сплатити 130 грн. за січень 2016 року.
Залишається риторичним два запитання:
По-перше, чому збираються кошти адміністраціями шкіл, якщо для цього немає потреби?
По-друге, для кого адміністрація збирає кошти у березні за січень? Складається враження, що в січні школи «взяли кредит» для потреб, а у березні за рахунок батьків вирішили його сплатити, оскільки з пояснень адміністрації станом на 01.03.2016 кошти з бюджету на потреби не надійшли. Тоді яким чином вони «протримались» у січні-лютому 2016 року на плаву і навіщо повертати кошти коли і так протрималися?
І на останок, директор ЗОШ №9 протягом останніх років вимагає та отримує від студентів-практикантів педагогічного університету м. Суми по дві пачки ксероксного паперу з кожного за проходження практики у школі та отримання характеристики.
Як представник мало захищеної версти населення прошу Вас вжити негайних дієвих заходів з приводу дотримання адміністраціями навчальних закладів Ваших розпоряджень і назавжди припинити «батьківські побори», хабарництво та корупцію у закладах освіти.
Буду дуже Вам вдячна за відповідь на мою електронну адресу.

З повагою і сподіванням на Вашу совість і порядність, мешканка м. Суми Сумцова Н. П.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Надіє Петрівно!
Своє бачення питання, з яким ви звертаєтесь,  я  вже  повідомляв.  Факти, викладені у цьому зверненні,  будуть перевірені, вам, в свою чергу, буде направлено відповідь, по результату перевірки,  на  вказану електронну адресу. Дякую за небайдужість та громадянську позицію.


12-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня пане Голово!
Я мешкаю на Хімммістечку, в нас біля будинків розташовані госп. будови (сараї) для зберігання мешканцями свого краму. Біля нашого сараю є простір який нічим не зайнятий та не упорядкований. У мене питання, чи можемо ми силами частини мешканців, за згоди інших мешканців будинку на цій прибудинковій території, облаштувати парковку з дахом. на 2-3 машини (виходячи з потреб мешканців та наявності автотранспорту).
Розуміючи відносну складність цього питання просив би Вас проконсультувати, або розпорядитись щоб відповідні служби дали вичерпну консультацію, щодо правильності оформлення документів. Чи потрібен дозвіл на облаштування, заява на облаштування, згода мешканців і т.ін. Яких процедур потрібно додержатись, з якими установами потрібно погодити або отримати дозвіл з цього питання, щоби залишитись у межах правового поля.
Дякую за відповідь.

Відповідь міського голови:

Ще раз доброго дня, Павле Ігоровичу!
Ваше звернення прийняв до уваги. Ідея зрозуміла, тому, щойно, підписав доручення на департамент містобудування та земельних відносин СМР, задля надання вам письмового роз'яснення,  з піднятого питання. Є певна процедура, тому, отримаєте відповідь  і будете діяти в межах правового поля. Будь ласка.


12-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня!
В котре звертаюсь до Вас з наступних питань:
1. Прошу з"ясувати за яким підприємством закріплене прибирання проїзжої частини провулку Богуна (під бордюрами вже утворився товстий шар компосту). Хто повинен прибирати ЖЕК чи автодорожні служби? Після з"ясування того, хто відповідальний, прошу посприяти вирішенні питання з прибиранням.
2. Згідно з планом відновлення доріг, тротуарів який був розміщений на сайті Сумської міської ради, я не побачив у переліку відновлення тротуарів по вул. Богуна, адже на відрізку між вул. Миру та вул. Н-Сироватьскою -ВЗАГАЛІ відсутнє тверде покриття тротуара з обох боків проїжої частини. А як раз цими тротуарами люди йдуть до Лікарні, стомат поліклініки, Пошти, Ощадбанку і продуктових магазинів. прошу розглянути можливість включення цього відрізку до планів з реконструкції.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Павле Ігоровичу!
Саме сьогодні, 14.03.2016, на апаратній нараді, вкотре,  піднімав питання, про які йдеться у вашому зверненні,  перед інспекцією благоустрою міста та департаментом інфраструктури міста - стосовно приведення всього міста до належного санітарно-технічного стану до Пасхальних свят. Заходи заплановані, роботи тривають, більш грунтовну інформацію, за моїм дорученням, вам буде надано додатково. Рішення виконавчого комітету СМР, відносно  проведення місячника благоустрою, вже прийнято.
Стосовно вашого повідомлення про те, що вказане звернення - є черговим, повідомлю, що попереднього разу ви також були почуті: на ваше електронне звернення від 27.05.2015 року вам була підготовлена всебічна відповідь департаментом інфраструктури міста 11.06.2015 за №885/07.01-10, з приводу піднятих питань, котрі, на сьогодні, перебувають в стадії позитивного вирішення (маю на увазі загальноосвітню школу №16). Будь ласка.


12-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день! Меня зовут Урывай Ирина Сергеевна и я хочу обратиться к вам по поводу нашего двора, на ул. Горького 39! У нас в доме не мало маленьких деток, которым нужна площадка где они могли бы играть, безопасная и с качелями, на нашей площадке на горке нет ступенек, в песочнице нет песка, есть одна целая качеля на которой могут кататься только детки старше 3 лет! для малышей нет условий которые им необходимы для хорошего развития! Ещё одна проблема, сразу напротив дома заброшенное общежитие в которое можно с лёгкостью пробраться, в нём живут бездомные и часто в окнах видно что там лазят дети! Прошу вас обратить внимание на эти проблемы ради безопасности и хорошего развития наших деток!

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Ірино Сергіївно! Дякую, що знайшли час, звернулися в онлайн-приймальню та виклали проблемні питання. Я, в свою чергу, дав доручення відповідальним особам СМР - провести обстеження, з вказаних питань, усунути недоліки та повідомити вам про заплановані заходи по їх усуненню, в найкоротший термін. Будь ласка.


11-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день,Александр Николаевич!Я видела к Вам уже кто-то обращался с такой же проблемой!КК "Комэнерго-Сумы" судя по всему самоуправствует!За какие услуги и на каком основании приходит квитанция с корыгуванням,непонятно!И это уже не первый месяц мы получаем квитанцию с корыгуванням ком.эл.энергии в размере от 4 до 7 гривен!Что за корыгування на ком.эл.энэргию стоит счетчик,установлен тариф,откуда корыгування,за что они там корыгуют!Вот!
Касательно остальных моих обращений - мы зашли в тупик!Ни один из подымаемых мной вопросов не выполнен,все стоит на месте!
Управление кап.ремонта вообще не стало заморачиваться и второй раз прислали письмо того же содержания,что и первый раз,не смотря на то,что я Вас просила посодействовать в ускорении устранения болота во дворе!Спасибо!!!

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Ірино Вікторівно! Давайте з'ясуємо всі питання в правовому полі. Я, щойно, дав доручення обслуговуючий організації, про яку йдеться, підготувати вам грунтовну відповідь з проблемного питання, яке ви підіймаєте. Тож дочекайтеся її, а потім - робіть висновки. Будь ласка.


11-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня, шановний Олександре Миколайовичу. Я,Полонська Ольга Миколаївна,звертаюсь до вас за дорученням мешкаців буд,17 по вул. Металургів.
По-перше, хочу подякувати, що на ремонт ліфтів, які не працювали 12 років, виділені кошти.Дуже сподіваюсь, що ремонтні роботи розпочнуться найближчим часом.
Друге дуже болюче питання для мешканців-це протікання даху.Ми звертались до КП"Форекс", яке обслуговує наш будинок,але вони власними силами не можуть провести капітальний ремонт даху, справедливо нарікаючи, що мешканці будинку заборгували чималу суму за надані послуги. А в будинку проживають переважно працівники СМПО,які отримують зарплату з великими затримками. Замкнуте коло. Дуже вас просимо,посприяти вирішенню питання капітального ремонту даху.
З повагою Полонська Ольга Миколаївна

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Ольго Миколаївно! Будь ласка. Відносно даху будинку, про який йдеться,  - про подальші шляхи у вирішенні  цього питання вам надасть відповідь, за моїм дорученням, департамент інфраструктури міста. Є план заходів. Ми його виконуємо.


11-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день!Жители ул.Кузнечная(начиная с номера дома 55) с большой просьбой обращаемся к Вам.У нас по улице ужасная дорога,особенно в дождливое время проезжая часть полностью стоит в воде .Мы жители как могли пытались хоть как то это исправить.Заказывали за свои деньги б/у кирпич ,стройматериал и т.д.,что бы хоть как то засыпать ямы.Но всему свое время, сейчас засыпание ям "чем то" уже не помогает .На улице проживают много деток которые хотят покататься на самокатах,велосипедах,а возможности нет хоть это и частный сектор.ПРОСИМ ВАС ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА НАШУ УЛИЦУ И ПОМОЧЬ В РЕШЕНИИ ЭТОГО ГЛОБАЛЬНОГО ДЛЯ НАС ВОПРОСА!!!НАДЕЕМСЯ НА ВАШЕ ПОЛОЖИТЕЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ ПО ЭТОМУ ВОПРОСУ !

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Анно Володимирівно! Дякую за звернення. Доручення, управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства СМР, щойно,  підписав. По результату  обстеження ділянки - отримаєте відповідь,  від вказаного управління, про подальший алгоритм вирішення проблемного питання.


11-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Вам, Олександре Миколайовичу!

Звертаюся до Вас з приводу того, що в будинку за адресою: проспект Курський , буд № 135 з понеділка 7.03.2016 року частково відсутнє опалення.

Я телефонувала в "Сумижилкомсервіс" 9.03.2016 і там мені відповіли, що опаленння відключено тому, що в квартирі № 164 на 9 поверсі тече радіатор. На мій согоднішній запит щодо опалення в сервісному центрі "Сумижилкомсервіс" відповіли, що опалення не буде доти, доки не з"явиться власник квартири і не усуне проблему. Як відомо, в квартирі №164 кілька років ніхто не проживає а фактичний власник квартири дуже рідко там з"являється і на даний час знаходиться в АТО.

І що тепер нам робити, так і жити без опалення? На вулиці ще не надто тепло а в квартирах холодно.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Оксано Михайлівно! Ваше звернення прийняв до уваги. Є проблема - треба її вирішувати. Так от. Доручення:  і обслуговуючий ваш будинок організації, і департаменту інфраструктури міста - я, щойно, підписав, тому, незабаром, проблема буде вирішена позитивно.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав