І танок, і спорт

Новини » Молодь та спорт

У Сумах пройде Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки «Кубок Слобожанщини 2015».

Змагання відбудуться за підтримки облдержадміністрації та Сумської міської ради.

Докладнiше...

Дата публікації: 18-11-2015

«Прогрес» виграв командну першість на чемпіонаті області з карате

«Прогрес» виграв командну першість на чемпіонаті області з каратеСпортивний клуб «Прогрес» виграв командний залік Відкритого чемпіонату Сумської області з карате WKF.

Змагання відбувалися у спортивній залі СумДУ. У них взяли участь 135 спортсменів із п`яти команд.

Дата публікації: 17-11-2015

Сумчанин виборов «бронзу» міжнародних змагань із дзюдо

Студент СумДу Артем ХОМУЛА став бронзовим призером чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок із дзюдо до 23-х років.

На змагання, що відбувались у Братиславі (Словаччина) 13-15 листопада, Україна делегувала 18 атлетів. Серед них і двоє представників Сум.

Сумчани знову підкорили «Сумську осінь»

Спортсмени обласного центру перемогли у XIV дитячому турнірі з індорхокею «Сумська осінь – 2015».

Змагання відбувались із 11 по 13 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо».

Дата публікації: 16-11-2015

Сумські борці вибороли чергові нагороди

Сумчани здобули три нагороди VIII Відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків пам’яті ЗМС України, призера Олімпійських ігор Євгена Бусловича.

У турнірі, що відбувся у суботу в Києві, взяли участь 184 спортсмени з 10 областей України. Суми представляли 19 юнаків.

Сумчани – гранди музики

Вихованка дитячої музичної школи № 4 стала переможницею III Mіжнаpoдного феcтивaлю-конкypcу мистецтв «Grand Music Fest».

Учениця четвертого класу з естрадного вокалу Крістіна ЧИГИДА (клас викладача Наталії ФОЛОМЄЄВОЇ) виборола друге місце у номінації «Естрадний вокал»

Дата публікації: 13-11-2015

У Сумах визначили «Студентів року»

У Сумах визначили «Студентів року»12 листопада міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся зі студентами сумських вишів I-IV рівнів акредитації, яким вручив грамоти та цінні подарунки.

Їх молоді люди отримали за внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня студента.

Дата публікації: 12-11-2015

У Сумах визначили найкращих із настільного тенісу серед вишів

11 та 12 листопада в Сумах відбулись міські змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації в залік міської спартакіади.

Змагальним майданчиком для представників сумських вишів став спортивний комплекс СумДУ.

До Сум з’їхалися найсильніші гімнасти України

До Сум з’їхалися найсильніші гімнасти України11 листопада в Легкоатлетичному манежі стартував командний Чемпіонат України з художньої гімнастики.

Змагання проходять за підтримки Федерації гімнастики України, керівництва області та Сумської міської ради.

Дата публікації: 11-11-2015

Сумчани здобули нагороди європейського ґатунку з сумо

Сумчани повернулись із нагородами з чемпіонату Європи з сумо серед юнаків, який відбувся наприкінці минулого тижня у місті Раквере (Естонія)

Титули найсильніших в особистих і командних змаганнях виборювали кращі сумоїсти Європи.

Дата публікації: 9-11-2015