"Hotel Expo Ukraine"

Підприємцю » До уваги підприємців!

У період з 1 по 3 лютого 2012 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) заплановано проведення І Міжнародної виставки індустрії гостинності "Hotel Expo Ukraine" під патронатом Державного управління справами. Організаторами виставки є державне підприємство Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" та ПAT "Готель "Дніпро".

Основна мета заходу – сприяння розвитку готельного, ресторанного і туристичного бізнесу, підтримка вітчизняних виробників товарів і послуг у цій сфері для підвищення їх якості і конкурентоспроможності відповідно до міжнародних стандартів. В експозиції виставки буде представлено професійне устаткування, що охоплює весь спектр товарів і послуг для готельно-ресторанної індустрії та туристичної інфраструктури.

У рамках виставки заплановано проведення низки заходів, орієнтованих як на професіоналів відповідних напрямів, так і на широкий загал відвідувачів, зокрема, буде проведено тренінги для менеджерів і спеціалістів готелів за участю відомих фахівців у сфері готельного бізнесу. Зазначена виставка покликана стати вагомою подією в готельній сфері України, яка сприятиме налагодженню ефективних, взаємовигідних зв'язків між споживачами та постачальниками обладнання, технологій, товарів і послуг підприємств готельного, ресторанного та туристичного бізнесу.

Додаткову інформацію щодо участі у виставці можна отримати за телефонами (044) 278 33 39, (067) 408 92 38.


Докладнiше...


Дата публікації: 26-01-2012

"Гаряча" телефонна лінія Сумської обласної державної адміністрації

Підприємцю » До уваги підприємців!

У зв'язку з введенням в дію Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 7 квітня 2011 року №3204 щодо видачі документів дозвільного характеру з 1 січня 2012 року виключно через державних адміністраторів у приміщенні Єдиного дозвільного офісу на допомогу суб’єктам підприємницької діяльності для вирішення проблемних питань з видачі документів дозвільного характеру відкрита "гаряча" телефонна лінія Сумської обласної державної адміністрації – 62-08-47.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, каб. 126, Єдиний дозвільний офіс, тел. 62-23-53.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-01-2012Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав