«Художники Дніпропетровщини»: живопис, графіка та декоративне мистецтво для сумчан

Новини » Події

«Художники Дніпропетровщини»:  живопис, графіка та декоративне мистецтво для сумчан15 березня у Сумській міській галереї відкрилася виставка «Художники Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної організації Національної спілки художників України.

Дніпропетровська обласна організація Національної спілки художників України була започаткована у 1957 році. Біля джерел її утворення стояв невеликий колектив місцевих майстрів.


Докладнiше...


Дата публікації: 18-03-2016

У Сумах вирішували питання із заборгованістю по заробітній платі

Новини » Події

У Сумах вирішували питання із заборгованістю по заробітній платі17 березня відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації, яку очолює заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ.

На засіданні комісії розглянули ситуацію з виплатою заробітної плати на 9 підприємствах, де існувала заборгованість по заробітній платі в загальній сумі 24,2 млн. грн.


Докладнiше...


Дата публікації: 18-03-2016

КП «Сумижилкомсервіс» відповідало за свою діяльність у 2015 році

Новини » Події

КП  «Сумижилкомсервіс» відповідало за свою діяльність у 2015 роціДиректор КП «Сумижилкомсервіс» Сергій СИТНИК під час засідання виконавчого комітету 16 березня звітував про роботу за минулий рік.

Він детально зупинився на основних напрямках роботи, тарифах, а також доходах та витратах підприємства.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Громадський бюджет: від концепції до реалізації

Новини » Події

Громадський бюджет: від концепції до реалізації17 березня за підтримки Сумської міської ради був проведений семінар на тему: «Громадський бюджет: від концепції до реалізації – досвід міст України».

До міста Суми завітали експерти, що на практиці впроваджували модель партиципарного бюджету в своїх містах – Тетяна ХАРЕНКО (м. Черкаси) та Андрій ВАРЕНИК (м. Чернігів), а також заступник директора українського представництва ПАУСІ Костянтин ПЛОСКИЙ.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

У Сумах навчали викладачів-струнників ДМШ області

Новини » Події

У Сумах навчали викладачів-струнників ДМШ області

З ініціативи дирекції музичної школи № 4 у закладі відбувся майстер-клас доктора мистецтвознавства, професора факультету мистецтв СумДПУ ім. А. С. Макаренка Ольги ЗАВ’ЯЛОВОЇ для викладачів оркестрових відділів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Сумської області.

На заході були присутні викладачі дитячих музичних шкіл міста Сум, Тростянця, Охтирки, Ромен, Лебедина, Краснопілля, Середина-Буди, с. Сад, викладачі та студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д. С. Бортнянського.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Міська влада шукає проекти, які профінансують коштом міського бюджету

Новини » Події

Міська влада шукає проекти, які профінансують коштом міського бюджетуВідділом у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради організовується міський конкурс з визначення програм (проектів, заходів), у сфері роботи з дітьми та молоддю.

Для реалізації програм-переможців буде надано фінансову підтримку з міського бюджету.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Про податкові нововведення – за «круглим столом»

Новини » Події

Про податкові нововведення – за «круглим столом»

У Державній податковій інспекції у м. Сумах відбулось чергове засідання «круглого столу» за участі керівництва інспекції з представниками малого та середнього бізнесу міста.

Присутні обговорювали питання податкових нововведень, передбачені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набрав чинності з 1 січня 2016 року.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Міська влада буде фінансувати проекти сумчан

Новини » Події

Міська влада буде фінансувати проекти сумчан16 березня виконавчий комітет затвердив оновлений Порядок проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Переможець такого конкурсу отримає фінансову підтримку з міського бюджету для виконання чи реалізації своєї ініціативи.

Пропонувати свої проекти мають інститути громадянського суспільства, тобто громадські об’єднання зі статусом юридичної особи та творчі спілки, які згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-03-2016

Міська влада продовжує роботу над впровадженням громадського бюджету

Новини » Події

Міська влада продовжує роботу над впровадженням громадського бюджету16 березня виконавчий комітет вніс на розгляд Сумської міської ради питання «Про запровадження громадського (партиципаторного) бюджету в місті». Відповідне рішення підтримали усі члени «міського уряду».

Депутатам пропонують схвалити Положення про громадський (партиципаторний) бюджет, яке визначає основні засади процесу взаємодії міської влади та сумчан щодо впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2016

Управління соціального захисту населення роз`яснює порядок встановлення статусу «Учасник війни»

Новини » Події

Управління соціального захисту населення роз`яснює порядок встановлення статусу «Учасник війни»

Управління соціального захисту населення роз`яснює порядок встановлення статусу «Учасник війни» працівникам підприємств установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення.

Дані особи мають право звернутись до комісії, для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з питання встановлення статусу «Учасник війни».


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2016Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав