16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Здравствуйте уважаемый Александр Николаевич
Меня зовут Светлана, я инвалид 1 гр. передвигаюсь на коляске. Это моё письмо к Вам, просьба о помощи, можно сказать крик души, т. к. после неоднократных обращений никто до сих пор
ничего не предпринял.
Всё дело в том,что год назад нашем подъезде был отключен лифт, но до сих пор так и не включили.
Просидела я целый год без воздуха и общения. Была комиссия, была проверка, но лифт так и стоит.
Мой муж тоже инвалид 1 гр. он без ноги и руки, живём мы на третьем этаже и представьте каково ему спуститься, чтоб сходить в магазин, а потом с покупками подняться. Очень тяжело. Да и ещё немало важная просьба. Около подъезда у меня есть пандус, очень важное для меня строение, но прошло уже четыре года, как его построили и кирпичные стены начинают трескаться и сыпаться. Два года подряд обращалась за помощью, чтоб по штукатурить и покрасить, а в ответ нет денег.
У нас с мужем надежда только на Ваше понимание, сочувствие и поддержку
С большим уважением супруги Крутий

Відповідь міського голови:

Доброго дня, пані Світлано! Вас почув, доручення, відповідальним підрозділам СМР, так само, як і обслуговуючий ваш будинок організації - підписав. Питання буде ретельно опрацьоване, вам - поінформовано про вжиті заходи.


16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня, Олександре Миколайовичу!
Учора, 15 березня 2016 р., мав нагоду прогулятися стежинками парку ім. Асмолова.
Що мене збентежило - красиві стовпи для ламп освітлення, що мают свою історію, чомусь поламані лежать на землі.
Чи може відповідна служба надати інформацію про те, що відбувається в парку ім. Асмолова по вул. Троїцкій? РЕМОНТ / ВАНДАЛІЗ / АБО НЕДБАЛЬСТВО
запитання
My Webpage
Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва національного значення імені І. О. Асмолова (інші назви: парк ім. Асмолова, дендропарк ім. Асмолова) знаходиться за адресою площа Троїцька, 14 у м. Суми на плакорній ділянці правого корінного берега р. Псел і займає площу 5 га. Це єдиний парк у місті і взагалі на Сумщині, в якому на досить короткому і зручному маршруті можна ознайомитися із значною за видовим складом колекцією дерев, кущів і квіткових культур.

Відповідь міського голови:
Доброго дня, Юрію Миколайовичу!  

Перш за все, дякую вам за довіру та небайдужість до дій, які тривають в місті. Так от. Комунальний заклад Сумської обласної ради ”Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення”, що знаходиться за адресою: 40022 м.Суми, вул. Троцька, 14, а саме на території  парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва національного значення імені І. О. Асмолова , дійсно прибрав вказані стовпи (70-х років XX століття виготовлення) задля безпеки містян. Щойно мав розмову з головним лікарем закладу, вона запевнила мене, що на балансі,  вказані стовпи,  не знаходяться, а знаходяться в аварійному стані. Функцій освітлення - давно не виконують. Тож, задля безпеки містян, були демонтовані. Більш грунтовну інформацію, після надання мені інформаційної довідки від вказаного закладу - я викладу прямо тут,  додатковим повідомленням.
Як бачите, заклад належить до Сумської обласної ради, а не Сумської міської ради, куди ви звертаєтесь, тому оперативно надаю вам інформацію по суті. Будь ласка.

P.S. Як і обіцяв,  надаю витяг відповіді  КЗ Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення" за підписом головного лікаря закладу:

"Стовпи, про які йдеться мова в зверненні громадянина Гладенко Ю.М. свого часу виконували функцію утримання електричних ліхтарів освітлення території парку. Зазначені стовпи були списані ще за часів Радянського Союзу, тому на балансі диспансеру вони не обліковувались. В квітні 2015 року, під час погіршення погодних умов (сильний вітер з дощем), було зафіксовано падіння верхньої частини стовпів зовнішнього освітлення, а саме - відвалились ліхтарі. 14.11.2015 року зафіксований черговий відлом та падіння ліхтаря. Актом від 16.11.2015 про встановлення аварійного стану стовпів зовнішнього паркового освітлення встановлено, що дані стовпи знаходяться в аварійному стані та несуть загрозу життю для відвідувачів парку, а тому підлягають терміновому демонтуванню. Деякі частини демонтованих стовпів залишили на місцях, бо прийнято рішення використати їх при створенні малих форм парку." 


16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня, Олександре Миколайовичу!
З приходом весни на вулицях стало дуже помітним сміття, яке приховував зимовий сніг. На прибудинкових територіях з цим, як можуть, справляються двірники обслуговуючих підприємств. Але мене цікавлять території, які не обслуговуються комунальними службами та залишаються в дуже жахливому засміченому стані. Я розумію, що чисто не там де прибирають, а де не смітять, та, нажаль, це таке ставлення нашого населення до екології. Мене турбує земельна ділянка напроти мого будинку по вул. Інтернаціоналістів, 41. Це занедбаний пустир, через який мешканці нашого будинку змушені пробиратися до зупинки громадського транспорту. Чому ця територія не забудовується та не виконуються роботи з благоустрою? Ця ділянка є місцем збору осіб без постійного місця проживання для вживання алкогольних напоїв. Також, неодноразово були пожежі чагарників на даній території, що є небезпечним для розташованих поряд будинків.
Прошу Вас прийняти заходи щодо забезпечення належного санітарного стану території та безпеки мешканців.
Дякую за порозуміння!

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Юліє Олександрівно! Дякую за небайдужість до благоустрою нашого з вами міста. Роботи по прибиранню - вже тривають, відповідні доручення дані. В даному випадку, ваше звернення буде опрацьоване відповідними структурними підрозділами СМР,  та, по результату, вам буде повідомлено  про вжиті заходи.


16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Здравствуйте,Александр Николаевич!Спасибо Вам огромное за содействие и помощь!Ситуация касаемся прохождения КТ вроде решена! Также мы благодарим за помощь Зав.пятой поликлиники Наталью Григорьевну,Зав.отд.терапии Александру Александровну!Теперь пока нареканий нет!
P.S.Очень приятно писать благодарственные слова,а не жалобы! smile

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Ірино Вікторівно! Щойно повернувся із засідання виконавчого комітету СМР і був приємно вражений.
Вам - приємно друкувати слова подяки, а мені - їх чути. Розумію, що медична галузь Сумщини потребує  значних обсягів капітальних вкладень. А такі звернення, як ваші, попередні, -  є маркером того, що міським закладам охорони здоров'я конче потрібне нове медичне обладнання.


16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Уважаемый Александр Николаевич обращаюсь к Вам по поручению жильцов домов 41,43 по улице Троицкой!
Спасибо за Вашу заботу и внимание к Вашим изберателям. В 2015 году возле наших домов был обновлен тротуар, очень красиво и эстетично, спасибо, но остались не доделки которые надо исправлять и чем быстрее тем лучше. Дело в том что зиму тротуар простоял, а дальше теплеет и начнется разрушение этого создания. Тротуар поднят, хоть и не много но поднят, по бокам не подсыпан землёй, итог предвидеть не сложно, после весенних и летних дождей боковины завалятся и тротуар начнет рассыпаться, труд людей пойдет на смарку! Просим Вас уделить внимание и дать указание подсыпать весь участок НОВОГО тротуара землёй и утрамбовать ее, тогда труд людей и Вше внимание не пойдут на смарку!
С уважением и надеждой жители домов 41,43 ул.Троицкая

С.А.Баранников

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Сергію Олексійовичу! Дякую за повідомлення та слова подяки. Доручення, на обстеження вказаної ділянки,  задля виправлення недоліків,  я підписав. Відповідальні особи СМР  підготують вам грунтовну відповідь про заплановані заходи, з усунення недоліків, та проміжок часу, в який це відбудеться.


16-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Уважаемый Александр Николаевич! Планы ремонта внутридомовых дорог в 2016 году УКС уже обнародовал на сайте городского совета. А вот как обстоят дела со строительством детской площадки по ул. Троицкая, 41 ? В письме № 3001/9.03 от 20.11.2015 года УКС обещал внести этот объект в перечень объектов финансирования на 2016 год. Наши детки уже с нетерпением ждут новых аттракционов (горки, качели, новую песочницу), но все это пока на уровне обещаний. Мы недавно обратились за поддержкой к нашему депутату Фирсовой О.В. Она нас заверила, что площадка обязательно будет, но подтверждения ее слов мы пока нигде не видим.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Вікторе Васильовичу! Радий вас знову читати, тим більше, що у своєму зверненні - ви показуєте співпрацю з вашим депутом по округу, а  це, я  вважаю, дуже добре. Так от. Як ви мабуть знаєте, сума , так званих, "депутатських коштів" виділених депутатам СМР, на 2016 рік,  збільшена до 200 тис. грн. Тому,  запитайте вказаного депутата про об'єкти, на які вона має їх витратити. Це підказка. Так  і питання дитячого майданчика можна закрити. Доручення на управління капітального будівництва та дорожнього господаврства - я, щойно, підписав. Тому, згодом,  отримаєте інформаційне повідомлення по суті.


15-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброе утро Александр Николаевич,подскажите пожалуйста,какие нужды должны платить родители в школе?нас заставили в принудительном порядке сдать деньги на школу и класс,подскажите-это правельно?и плюс хотела спросить за питание в школах,у меня ребенок ходить в первый класс и постоянно жалуется,что через день капуста,и через день буряк,а заменять такое можно или это так и должно быть?спасибо за понимание

Відповідь міського голови:

Доброго ранку, Наталіє Володимирівно!
Щойно ввімкнув ноутбук - ваше запитання перше, на сьогодні. Ви не вказали номер навчального закладу, про якій  йдеться, та,  по телефону я вислухав вас уважно і  пообіцяв, що питання, які вас турбують,  будуть розглянуті  в найкоротший термін, факти перевірені, ви - отримаєте відповідь на всі підняті у зверненні питання. Будь ласка.


14-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день! Обращаюсь к Вам по очень важному вопросу, который сильно беспокоит не безразличных сумчан к нашему настоящему и будущему. А именно приемке и утилизации опасных и вредных для нашего здоровья бытовых отходов, лампы дневного света, энергосберегающие лампы, батарейки и т.п.Ртуть и тяжелые металлы медленно, но уверенно загрязняют окружающую среду - это как бомба замедленного действия... Что именно сейчас предпринимается для решения этой проблемы? Куда нам сдавать или выбрасывать эти отходы?

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Андрію Володимировичу!
Питання, яке ви підіймаєте, дійсно, дуже важливе та потребує окремої уваги. Вказаними питаннями в СМР опікується департамент інфраструктури міста, тому, за моїм дорученням, вам буде надана письмова вичерпна відповідь з піднятих питань. Будь ласка.


14-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Шановний Олександре Миколайовичу, доброго дня.
Знову звертаюся до Вас із питанням ремонту ліфтів в першому під’їзді 14 поверхового будинку по Леваневського 14.
На який вже виділено Міською Радою 290 тис.грн. Який включений до титульного списку на ремонт в 2016 р. хоча ліфт було включено і в 2015 р. Час спливає, а ще досі не знайдено навіть організацію яка буде займатися ремонтом. Не відомо про початок і завершення робіт. Чому коли виділено кошти і вся документація підготовлена, чому дії зупинилися?
Будь ласка, поясніть коли нарешті розпочнуть ремонт ліфту і коли він запрацює.
Чому все так складно, і не зрозуміло Ви ж маєте владу і вплив, будь ласка, допоможіть з вирішенням цього питання.

Надіюся на Ваші дії, а не просто слова,
Дякую,
З повагою,
Аліна

Відповідь міського голови:

Доброго дня, пані Аліно!
Дякую за чергове нагадування. Питанням ліфтів займаємось, наразі, дуже  щільно, як і анонсували ще в 2015 році. Тому, звісно, відповідне доручення  на департамент інфраструктури міста я, щойно, підписав  задля інформування і вам, і мешканцям всього вашого під'їзду - про реальний стан справ з ліфтом та шляхи позитивного вирішення проблемного питання.


14-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрий день! Звертаюсь до вас як мешканка багатоквартирного будинку по вулиці Водна 65/1 кв.17. З року в рік спостерігається проблема в освітленні біля будинку та пішохідної доріжки через дачні ділянки. В наш досить небезпечний час даною доріжкою ходять діти зі школи, жінки з роботи.
Прошу Вас посприяти у вирішенні даного питання. На неодноразові звернення моїх сусідів до КП "Міськсвітло" заходів не вжито.
З повагою Колієнко Інна Вікторівна!

Відповідь міського голови:

Доброго дня. Дякую за висвітлення проблемної ділянки. Доручення, на її обстеження та усунення недоліків, я, щойно, підписав. Комунальне підприємство СМР "Міськсвітло" надасть вам інформацію про вжиті та заплановані заходи.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав