Про надання статусу учасників бойових дій військовослужбовцям, які беруть участь в проведенні АТО!

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

З 01.07.2014 Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (надалі – Закон), яким уточнене прийняте 06.06.2014 положення пункту 19 частини першої статті 6 Закону щодо розширення кола осіб, які є учасниками бойових дій, і захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.


Докладнiше...


Дата публікації: 20-08-2014

Правильність визначення доплат працюючим за роботу в шкідливих умовах праці

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

 З метою якісного проведення атестації робочих місць за умовами праці з початку року перевірено 67 суб’єктів господарювання міста. Під час перевірок здійснено 240 експертиз, за результатами яких в 47 підприємствах, установах та організаціях завершено атестацію робочих  місць за умовами праці, що надало можливість 889 працівникам отримати передбачені законодавством пільги та компенсації за роботу в шкідливих та несприятливих умовах раці, розробити заходи по покращенню цих умов.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-08-2014

Строк чинності колективного договору

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Колективний договір укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов'язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

У відповідності до вимог ст. 17 КЗпПУ та ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» колективний договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у ньому. Після закінчення строку дії колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.


Докладнiше...


Дата публікації: 11-08-2014

Про проведення чергового засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Про проведення чергового засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Про проведення чергового засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів23.07.2014 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степана Пака відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі – комітет доступності), на якому були присутні представники громадських організацій інвалідів міста.

На засіданні розглянуто питання створення умов безперешкодного доступу до ресторану «Гламур» (м. Суми, вул. Харківська, буд. 9/1).


Докладнiше...


Дата публікації: 1-08-2014

Інформація щодо надання державної соціальної допомоги

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор – посадові особи управління соціального захисту населення, наділені повноваженнями із здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги сім’ям з дітьми, щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, інших соціальних та компенсаційних виплат, цільовим використанням коштів державного бюджету, спрямованих на цю мету.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-07-2014

Реалізації державної політики щодо соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги.

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83, якою передбачено запровадження нового виду допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги (далі – компенсація).


Докладнiше...


Дата публікації: 24-07-2014

Компенсація додаткових витрат на житлово-комунальні послуги

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

З 01.07.2014 запроваджується нова програма соціального захисту найменш захищених категорій населення: компенсація додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв'язку з підвищенням цін і тарифів на послуги.

 

Право на призначення компенсації

Компенсацію матимуть право одержати сім'ї, в яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім'ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім'ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення. До складу сім'ї включаються особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку).


Докладнiше...


Дата публікації: 20-06-2014

Рівні права жінок та чоловіків

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

На виконання реалізації ратифікованих Україною конвенцій Міжнародної організації праці «Про рівне винагородження чоловіків і жінок за рівноцінну працю», «Про дискримінацію в галузі праці та занять» в Україні діють закони України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року». Дані нормативно-правові акти визначають організаційно-правові засади запобігання та протидії дискримінації з метою забезпечення рівних можливостей щодо реалізації прав і свобод людини та громадянина.


Докладнiше...


Дата публікації: 26-05-2014

Атестація робочих місць за умовами праці в закладах освіти міста

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

В дошкільних та шкільних комунальних закладах управління освіти і науки Сумської міської ради розпочато проведення чергової атестації робочих місць за умовами праці для визначення пільг і компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці. Для забезпечення якісного проведення атестації атестаційним комісіям відповідних установ необхідно вивчити і опрацювати нормативно – законодавчу базу, а саме:

  • Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442;
  • Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці (спільний наказ Міністерства праці України та Головного санітарного лікаря України від 01.09.1992 № 41);

Докладнiше...


Дата публікації: 28-04-2014

Інформація про стан розгляду справ на засіданнях комісії

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Інформація про стан розгляду справ на засіданнях комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика

 

24.04.2014 вдесяте у 2014 році відбулось засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика. Розглянуто 26 звернень громадян з питання призначення субсидій та 1 з питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Враховуючи конкретні обставини, що склались у сім'ях, 22 сім'ям надано дозвіл на призначення соціальної допомоги, 5 сім’ям відмовлено в призначенні субсидії.

До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика включено 2 особи.


Докладнiше...


Дата публікації: 25-04-2014


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав