Сумчани здобули п’ять нагород Кубка України з армспорту

Новини » Молодь та спорт

У харківському Палаці спорту «Локомотив» визначали кращих із боротьби на руках.

Це вже п`ятнадцятий Кубок України з армспорту серед чоловіків і жінок за роки незалежності.

Докладнiше...

Дата публікації: 4-12-2015

Сумські боксери вдало виступили на чемпіонаті України

Сумські боксери вдало виступили на чемпіонаті України28-29 листопада у Вінниці відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003 років народження.

У змаганнях взяли участь більше 350 спортсменів із усіх областей України та м. Київ.

Дата публікації: 3-12-2015

Юні сумчани привезли з Полтави медалі

Сумчани здобули п`ять нагород на відкритому дитячому турнірі з тхеквондо «Народжені для перемог», що відбувся у суботу в Полтаві.

Нагороди виборювало понад 250-ти спортсменів із Полтавської, Харківської та Сумської областей.

Сумські самбісти поклали до своєї скарбнички чергові медалі

Юні спортсмени Сум вибороли чотири нагороди Всеукраїнського турніру з боротьби самбо на призи Народного депутата України Дмитра Святаша.

Змагання, що відбулись 28 листопада у Харкові, були присвячені 14-ій річниці від дня створення спортивного клубу «Пересвіт».

Дата публікації: 2-12-2015

Сумська лучниця повертається додому з «бронзою» міжнародного турніру

Сумчанка Поліна РОДІОНОВА здобула бронзову нагороду на міжнародному турнірі зі стрільби з лука «Kings of Аrchery».

Щорічні змагання відбулись 28-29 листопада в місті Ейндховен (Нідерланди).

Дата публікації: 1-12-2015

Що привезли з Іллічівська сумські каратисти?

Що привезли з Іллічівська сумські каратисти?На минулому тижні в м. Іллічівськ пройшов ювілейний, п’ятий за ліком чемпіонат України з карате WKF серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді (до 20 років).

В чемпіонаті взяли участь 460 спортсменів із 12 регіонів країни – це абсолютний рекорд національних чемпіонатів.

Дата публікації: 25-11-2015

Сумські спортсмени натанцювали на медалі

Понад 30 нагород відкритого кубка міста зі спортивної аеробіки залишились у Сумах.

Упродовж двох днів (19 та 20 листопада) понад 500 учасників розіграли в Легкоатлетичномук манежі УАБС 140 комплектів медалей у 34 номінаціях.

Дата публікації: 24-11-2015

Сумські панкратіасти поповнили скарбничку своїх нагород

Сумчани здобули понад 40 нагород в особисто-командному чемпіонаті України з панкратіону серед чоловіків і жінок та всеукраїнському юнацькому турнірі.

Змагання відбулись 19-22 листопада в Києві.

Міні-футбол у виконанні жіночих та чоловічих команд

Міні-футбол у виконанні жіночих та чоловічих командЗ 17 по 19 листопада відбулись змагання з міні-футболу серед жіночих та чоловічих команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Змагання проходили в спортивному комплексі ІФК Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Дата публікації: 20-11-2015

У Сумах визначали найвправніших дзюдоїстів серед спартаківців

У Сумах визначали найвправніших дзюдоїстів серед спартаківців Минулого тижня у спортивній залі Сумського державного університету відбулась Відкрита першість ДЮСШ «Спартак» з дзюдо у рамках Всеукраїнської спартакіади «Юний спартаківець».

У змаганнях взяло участь близько 80 спортсменів.

Дата публікації: 19-11-2015