До уваги суб’єктів підприємництва, що реалізовують продукти харчування в навчальних закладах міста!

Підприємцю » До уваги підприємців!

З метою забезпечення учнів, вихованців, студентів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області продукцією громадського харчування за доступними цінами, розпорядженням голови облдержадміністрації від 31.07.2012 №314-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.05.2008 №342» внесені наступні зміни.

Граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізуються учням, вихованцям, студентам у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області, застосовуються у загальному розмірі 30% (замість 50%) до відпускної ціни постачальника.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-09-2012

До уваги суб’єктів підприємництва, які реалізують продукти дитячого харчування!

Підприємцю » До уваги підприємців!

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 31.07.2012 №313-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 19.07.2002 №259» внесено такі зміни.

Граничні торгівельні надбавки на дитяче харчування вітчизняного виробництва застосовуються до оптово-відпускної ціни виробника без ПДВ у розмірі 10% (замість 225% та 15%) без урахування витрат на його транспортування в міжміському сполученні.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-09-2012

Виставки у Словенії

Підприємцю » До уваги підприємців!

МІЖНАРОДНА ТОРГОВА ВИСТАВКА MMOS 2012м

12-18 вересня 2012 року, м. Цельє.

На виставці презентуються товари народного споживання. Повна репрезентація малого і середнього бізнесу Словенії, Європи і світу. Участь в цьому заході надає можливість дізнатися про новітні тенденції в цьому секторі.

Реєстрація участі:

http://www.ce-sejem.si/en/fairs/2012/mos/exhibitors/application-forms?cmstag=77-1

 

САМІТ "ПРЯМІ ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ У СЛОВЕНІЮ: ВІД РИТОРИКИ ДО ДІЇ"

20-21 вересня 2012 року, м. Любляна, Словенія.

Найбільша професійна подія року у Словенії щодо питань іноземного інвестування, тенденцій інвестування в постійно змінюваних економічних умовах та зростаючій важливості іноземного капіталу для майбутнього зростання. Ця подія ефективно пов'язує потенційних інвесторів, установи державного сектору, міністерства, державні підприємства, професійні і науково-дослідні інститути, вітчизняні та іноземні приватні компанії і міжнародні корпорації.

Реєстрація участі: http://www.fdi.si/register.php

Для запитів щодо спонсорства, виступів чи участі, будь ласка пишіть на: info@fdi.si

 

Запрошуємо керівників підприємств міста Суми відвідати виставкові заходи для встановлення прямих контактів зі словенськими партнерами та розвитку вже існуючих зв‘язків.


Докладнiше...


Дата публікації: 7-09-2012

Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва

Підприємцю » До уваги підприємців!

До 25 серпня Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого підприємництва), установ та організацій (крім державних службовців) для 10-місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2012-2013 навчальному році у вищих навчальних закладах (далі – ВНЗ) учасників Програми "Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва" ("Українська ініціатива") (далі - Програма).


Докладнiше...


Дата публікації: 8-08-2012

Миропільський ярмарок запрошує

Підприємцю » До уваги підприємців!

Щедра миропільська земля ласкаво запрошує мешканців та гостей області долучитися до відновлення славних традицій ярмаркування на Сумщині. IV Міжрегіональний Миропільський ярмарок відбудеться 11-12 серпня в с. Миропілля Краснопільського району.


Докладнiше...


Дата публікації: 6-08-2012

Дебати про інвестиції у енергоефективність

Підприємцю » До уваги підприємців!

20 червня 2012 року Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить дебати у м. Київ «Інвестиції в енергоефективність: вкладення в знання або в реальні проекти?».

Контактна особа – Ставнічук Катерина, тел. 044 590-59-65; E-mail: pressa@saee.gov.ua

 


Докладнiше...


Дата публікації: 18-06-2012

«Барвиста Україна» запрошує

Підприємцю » До уваги підприємців!

На території Національного комплексу «Експоцентр України» у м. Київ 14-17 серпня 2012 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» в її рамках.

Організаторами виставкової акції є міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.


Докладнiше...


Дата публікації: 24-05-2012

«Курський Коренський ярмарок-2012»

Підприємцю » До уваги підприємців!

У період з 14 по 17 червня 2012 року у м. Свобода Золотухинського району Курської області (Російська Федерація) буде проходити ХІІ міжрегіональний універсальний оптово-роздрібний ярмарок «Курський Коренський ярмарок-2012».


Докладнiше...


Дата публікації: 23-05-2012

Конкурс з визначення операторів паркування транспортних засобів на території м.Суми

Підприємцю » До уваги підприємців!

 

Сумська міська рада в особі відділу логістики та зв’язку (м. Суми, вул. Горького, 21, каб. 202, 61-01-15, 61-11-01) оголошує конкурс з визначення операторів паркування транспортних засобів на території міста Суми.

Об'єктом конкурсу є майданчики для платного паркування транспортних засобів.

 


Докладнiше...


Дата публікації: 23-03-2012

Оголошення

Підприємцю » До уваги підприємців!
Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів інформує суб’єктів підприємницької діяльності:

На підставі ст. 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підприємства (крім бюджетних установ) зобов'язані подавати (надсилати рекомендованим листом) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, фінансову звітність про господарську діяльність у складі балансу і звіту про річні фінансові результати.

З 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності». З метою поступового переходу до КВЕД – 2010 просимо Вас до 31 грудня 2012 року привести у відповідність види економічної діяльності.


Докладнiше...


Дата публікації: 22-02-2012Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав