У Сумах відбулись змагання зі спортивної ходьби

Новини » Молодь та спорт

19 грудня в легкоатлетичному манежі УАБС відбулись фінал Кубка України зі спортивної ходьби та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира ГОЛУБНИЧОГО.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Сумської області.

Докладнiше...

Дата публікації: 22-12-2015

Сумчани здобувають медалі на юнацькому чемпіонаті України з біатлону

Минулої п'ятниці на Національній спортивній базі «Тисовець» (Львівська область) стартували змагання чемпіонату України з біатлону серед юнаків і дівчат 1997-2000 р. н.

У перші два дні змагань сумчани вибороли чотири нагороди – дві золоті, срібну та бронзову.

У сумських борців – три нагороди міжнародного турніру

Два «золота» та «бронза» – такий результат виступу сумчан на X Міжнародному юнацькому турнірі пам'яті майстра спорту СРСР, тренера з вільної боротьби Анатолія Пушкіна.

Змагання відбулись минулих вихідних у м. Куп'янськ (Харківська область).

Дата публікації: 18-12-2015

Обери чисте майбутнє Сумщини

Обери чисте майбутнє СумщиниШкільна молодь Сум традиційно з натхненням та креативом бере участь у різноманітних акціях та проектах, спрямованих на збереження довкілля та екологопросвітницьку діяльність.

Не став виключенням у цьому ряді і екологічний конкурс «Обери чисте майбутнє Сумщини».

Дата публікації: 17-12-2015

У Сумах стартує відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби

У четвер і п`ятницю у Сумах відбуватиметься відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби.

Першого дня змагання розпочнуться о 17:00 (зважування учасників – із 16:00 до 17:00, Міжміські команди зважуються на момент приїзду), другого – о 10:00.

Сумські студенти збирають продукти для земляків з АТО

Сумські студенти збирають продукти для земляків з АТОНапередодні новорічних свят сумські студенти ініціювали збір продуктів для військових у зоні АТО.

Збиратимуть їх до 21 грудня.

Сумські біатлоністки принесли Україні «бронзу» в естафеті Кубка світу

Жіноча збірна України 13 грудня посіла третє місце в естафеті на етапі Кубка світу в в Хохфільцені (Австрія).

На 75 % збірна складалась із сумчанок.

Дата публікації: 14-12-2015

Румунський здобуток сумських каратистів

Румунський здобуток сумських каратистівСпортсмени з Сум вибороли дві нагороди на VI Кубку європейських чемпіонів WUKF, що відбувся вихідним у місті Клуж-Напока (Румунія).

Зазвичай, ці змагання збирають зірок європейського карате. Не став винятком і VI Кубок.

Дата публікації: 11-12-2015

Школярі з Сум здобули нагороди з карате

Школярі з Сум  здобули нагороди з каратеПредставники міста відзначились на чемпіонаті України з карате серед школярів, що відбувся 5 грудня у Львові.

Про це повідомляє сайт Спортклуб.

Дата публікації: 8-12-2015

Каратист із Сум виборов нагороду в Словенії

Каратист із Сум виборов нагороду в СловеніїАртем ЛУСТЕНКО став призером традиційного міжнародного турніру з карате WKF, що завершився у суботу у Трбовле (Словенія).

Близько 800 учасників з 12 країн розіграли кілька десятків комплектів медалей у різних вікових та вагових категоріях.

Дата публікації: 7-12-2015