Нововведення в реєстрації нерухомого майна

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Прийом документів та вчинення реєстраційних дій буде розподілено між фронт- та бек-офісами, до реєстрації залучатимуться приватні виконавці, а інформація з майнових реєстрів буде відкрита для громадян. Такі заходи передбачає Концепція реформування системи реєстрації прав на нерухоме майно. За словами радника Міністра юстиції Джаби Ебаноідзе, нині реєстратори приймають заявки, проводять реєстрацію і видають готові документи. Система, коли одна й та ж людина проводить усі процедури, створює передумови для корупції. Крім того, за нинішньої системи спеціаліст, замість того, щоб сфокусуватися на реєстрації, займається технічними питаннями – консультує, приймає та сканує документи. Це займає багато часу і призводить до порушення строків реєстрації. «Ми пропонуємо розподіл роботи реєстраційної системи на фронт- і бек-офіси.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-02-2015

10 лютого Міністерство юстиції оголосило відкритий конкурс на зайняття вакантних посад у територіальних органах юстиції

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

10 лютого Міністерство юстиції оголосило відкритий конкурс на зайняття вакантних посад у територіальних органах юстиції. Конкурс оголошено за підсумками кадрового тестування, що його Мін’юст провів 6 лютого спільно із компанією Ernst&Young. За наслідками тестів та співбесід із 85 керівників органів юстиції вищої ланки 47 вимушені будуть покинути свої посади, заявила на брифінгу у вівторок перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

За її словами, нині вакантними є 11 посад керівників територіальних органів юстиції, в 17 областях немає заступників керівників, які будуть курувати напрямок виконання рішення судів. Ще в 14 областях, за словами Наталії Севостьянової, немає заступників, які курують напрямок роботи у сфері реєстрації. Вона пояснила, що відкритий конкурс на зайняття вакантних посад в областях проходитиме впродовж 30 днів, починаючи з сьогоднішнього дня.


Докладнiше...


Дата публікації: 26-02-2015

Реалії та перспективи Державної виконавчої служби

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Ірина Петрівна СВИСТУН, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Реорганізаційні зміни в органах державної виконавчої служби будуть відбуватись у руслі європейської інтеграції, оскільки саме шлях до Європейського Союзу – це чітка основа державних реформ.


Докладнiше...


Дата публікації: 24-02-2015

Держава з послугами повинна йти до людей

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

19 лютого 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області відбулося два публічних заходи: прес-конференція народного депутата України, заступника голови комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради, радника міністра юстиції, очільника експертної ради Мін’юсту Георгія Володимировича ЛОГВИНСЬКОГО та його зустріч з головами комісій та активістами Громадської ради при головному територіальному управлінні юстиції.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області ТРОШЕЧКО Валентина Вікторівна, представляючи гостя засобам масової інформації та громадськості, відзначила, що територіальні органи юстиції вже відчули, що реформи незворотні. Більше того, і вона, і два новопризначених заступники Ірина Петрівна Свистун та Наталя Павлівна Дуднікова пройшли фахові випробування за новою системою.


Докладнiше...


Дата публікації: 23-02-2015

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Сумській області

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 06.02.2015 № 44/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне управління юстиції у Сумській області повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Сумській області.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-02-2015

Реєстраційна служба Cумського міського управління юстиції інформує

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

За ІІ півріччя 2014 року реєстраційною службою Сумського міського управління юстиції, відповідно до покладених завдань щодо легалізації/реєстрації об’єднань громадян, у Реєстрі об’єднань громадян, у зв’язку з саморозпуском/рішення суду/ були скасовані записи про легалізацію/реєстрацію.

Керуючись п.8 ст.16 Закону України «Про громадські об”єднання» для отримання статусу юридичної особи громадське об'єднання, яке здійснює діяльність без статусу юридичної особи, за рішенням вищого органу управління може звернутися для проведення процедури реєстрації в порядку, визначеному статтею 12 цього Закону.


Докладнiше...


Дата публікації: 18-02-2015

Особливості регулювання праці жінок

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Рівні права і можливості в одержанні освіти, загальної і спеціальної підготовки призвели до того, що жіноча праця за своєю кваліфікацією зрівнялась з чоловічою. Але крім роботи на виробництві жінки багато сил і часу приділяють домашньому господарству і вихованню дітей.

Враховуючи фізіологічні особливості жіночого організму, законодавство про працю передбачає ряд обмежень у виконанні певних робіт, а при деяких роботах встановлює жінкам пільги і переваги. Для держави обидві соціальні функції жінки - робота у суспільному виробництві і материнство - є важливими.


Докладнiше...


Дата публікації: 11-02-2015

Адміністративна відповідальність за несвоєчасну реєстрацію народження дитини

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Здійснилося омріяне, бажане.

І почуттів, емоцій різних так багато

Це все по-справжньому, ви знайте.

Це гарно – Тепер ви стали мамою і татом

Немає нічого найщасливішого і прекраснішого ніж народження дитини та радість батьківства!


Докладнiше...


Дата публікації: 3-02-2015

Реєстраційна служба Сумського міського управління юстиції інформує

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Питання: Яка передбачається звітність для громадських об'єднань зі статусом юридичної особи ?

Василенко Л.І., голова Громадської організації «СОГО «ЄВРОМАЙДАН»


Докладнiше...


Дата публікації: 26-01-2015

Особливості державної реєстрації центральних органів виконавчої влади

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Державна реєстрація новоутвореного та утвореного в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення центрального органу виконавчої влади як юридичної особи здійснюється у триденний строк з дня набрання чинності актом Президента України про призначення керівника відповідного центрального органу виконавчої влади.

Для здійснення державної реєстрації керівник центрального органу виконавчої влади або уповноважена ним особа подає державному реєстратору:

  • заповнену реєстраційну картку на здійснення державної реєстрації юридичної особи;
  • засвідчену копію акта Президента України про призначення керівника центрального органу виконавчої влади.

Докладнiше...


Дата публікації: 26-01-2015


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав