До уваги суб’єктів підприємництва

Підприємцю » До уваги підприємців!

Станом на 01.10.2013 діє розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 01.02.2007 № 35 (у редакції розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.05.2008 № 342) «Про державне регулювання цін і тарифів та внесення змін до деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації»


Докладнiше...


Дата публікації: 20-09-2013

До уваги суб’єктів підприємництва

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» (зі змінами), цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі заборонено. Торговельна діяльність цілодобово може здійснюватись суб’єктами господарювання лише при наявності відповідного рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.

Для встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Суми документи подаються до Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 79.

За більш детальною інформацією, Ви можете звернутись до управління підприємництва та споживчого ринку Сумської міської ради за телефонами: 610-623, 700-650».


Докладнiше...


Дата публікації: 20-09-2013

VІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність»

Підприємцю » До уваги підприємців!

5-8 листопада 2013 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику «Міжнародний виставковий центр» (м. Київ, Броварський проспект 15, ст.м. «Лівобережна») відбудеться VІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність», яка є ключовою подією на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Виставка відображає тенденції розвитку сфери відновлювальної енергетики та енергоефективності. Захід має міжнародний статус, що значно збільшує можливості України у демонстрації новітніх технік, технологій та інших напрацювань у сфері енергоефективності та енергозбереження на міжнародному рівні, а також потенційних учасників у представленні своєї продукції (послуг) на українському ринку, налагодженні партнерства та обміні досвідом.


Докладнiше...


Дата публікації: 11-09-2013

«Наука. Інновації. Технології-2013»

Підприємцю » До уваги підприємців!

З 15 по 17 жовтня 2013 року у приміщенні виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології-2013».

Мета Форуму - презентація кращих наукових досягнень, інноваційних розробок та технологій, сприяння їх комерціалізації та впровадженню у виробництво, що є основоположним пріоритетом успішного розвитку економіки країни.


Докладнiше...


Дата публікації: 2-09-2013

До уваги фізичних осіб–підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування!

Підприємцю » До уваги підприємців!

Відповідно до Закону України від 18 вересня 2012 року № 5292-VI “Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, повинні сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок: до 20.01; 20.04; 20.07; 20.10 відповідно.


Докладнiше...


Дата публікації: 23-07-2013

Конкурс на визначення кращих суб’єктів малого підприємництва м. Суми у щорічному рейтингу «Золота перлина»

Підприємцю » До уваги підприємців!

Шановні підприємці та керівники малих підприємств!

Сумська міська рада оголошує конкурс на участь у щорічному рейтингу «Золота перлина» на визначення кращих суб’єктів малого підприємництва м. Суми, присвячений Дню підприємця, який відзначається в першу неділю вересня.

Рейтинг «Золота перлина» проводиться за наступними номінаціями:

  • «Краща фізична особа - підприємець у сфері виробництва».
  • «Краща фізична особа - підприємець у сфері торгівлі».
  • «Краща фізична особа - підприємець у сфері обслуговування».
  • «Краще мале підприємство у виробничій сфері».
  • «Краще мале підприємство у сфері торгівлі».
  • «Краще мале підприємство у сфері обслуговування».
  • «Кращий молодий підприємець».
  • «Краща жінка – підприємець».

Організацію проведення конкурсу покладено на управління підприємництва та споживчого ринку Сумської міської ради (далі – організатор конкурсу).

Нагородження за результатами рейтингу відбудеться в Палаці культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».


Докладнiше...


Дата публікації: 15-07-2013

«Барвиста Україна» - 2013

Підприємцю » До уваги підприємців!

На території Національного комплексу «Експоцентр України» у м. Київ 20-23 серпня 2013 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» в її рамках.

Організаторами виставкової акції є міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.


Докладнiше...


Дата публікації: 22-05-2013

Відділ представництва Держкомпідприємництва України в Сумській області.

Підприємцю » До уваги підприємців!

Шановні підприємці!

Доводимо до Вашого відома, що на території Сумської області діє відділ представництва у Сумській, Чернігівській та Харківській областях, що розміщується за адресою: 61003, м. Харків, пл. Рози Люксембург, 10, каб.105, начальник відділу – Колесніков Олександр Анатолійович, е-mail: kharkivdkrpp@mail.ru.

Представник Держкомпідприємництва України у Сумській області - Мосунов Богдан Олександрович, е-mail: mosunov1980@mail.ru, знаходиться за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності,2, каб.139.

 


Докладнiше...


Дата публікації: 2-04-2013

Повідомлення

Підприємцю » До уваги підприємців!

Шановні підприємці!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з набуттям чинності ст. 13 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів», рішенням Сумської міської ради від 19.12.2012 № 1947-МР у перелік місць, де заборонено куріння тютюнових виробів, внесено території продовольчих та непродовольчих ринків (окрім спеціально відведених місць).


Докладнiше...


Дата публікації: 22-01-2013

Гаряча телефонна лінія

Підприємцю » До уваги підприємців!

У відділі розвитку підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки Сумської облдержадміністрації щоденно з 8.00 до 17.00 крім вихідних та святкових днів працює «гаряча» лінія для підприємців за номером 62-08-58.

Також нагадуємо, що у «Центрі надання адміністративних послуг м. Суми» діє власна «гаряча» лінія за номером 700-575.


Докладнiше...


Дата публікації: 20-09-2012Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав