Онлайн сервіси Мінюсту вже працюють

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Анонсовані раніше новації Міністерства юстиції України вже запрацювали. Наразі виникають запитання, на які відповіли фахівці юстиції.

10 запитань і відповідей щодо онлайн сервісів Мінюсту.

 1. Які послуги можна отримати онлайн?
 2. За якими параметрами можна отримати виписку з Єдиного реєстру?
 3. Скільки коштує інформація з реєстру?
 4. Чи потрібно ідентифікувати себе при отриманні послуги?
 5. Як довго формується документ у системі?
 6. Чи існує обмеження на кількість одночасних доступів до системи?
 7. Як можна сплатити за послугу і кому перераховуються ці гроші?
 8. Якщо потрібно подавати документ у кілька установ, чи потрібно щоразу платити за кожну нову копію?
 9. Як документ без печатки захищений від підробки?
 10. Чи можна отримати довідку у неробочий час?

Докладнiше...


Дата публікації: 14-04-2015

Для осіб, тимчасово переміщених із зони проведення АТО та окупованої території АР Крим, стосовно порядку і процедури реєстрації прав на нерухомість

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) запроваджено з 01 січня 2013 року єдину по всій території України систему державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, яка відповідно до вказаного Закону здійснюється шляхом внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Вказаний реєстр діє на всій, без виключення, території України. Провести державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно у нашій державі у будь-який інший спосіб, ніж шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, є неможливим.


Докладнiше...


Дата публікації: 8-04-2015

Інформація про стан роботи зі зверненнями

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Інформація про стан роботи зі зверненнями та особистого прийому громадян у Сумському міському управлінні юстиції протягом І кварталу 2015 року у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року

На виконання вимог Закону України "Про звернення громадян”, Указу Президента України №109 від 07.02.2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління Сумським міським управлінням юстиції здійснювалась відповідна робота по реалізації вищезазначених нормативно - правових актів по роботі зі зверненнями громадян.


Докладнiше...


Дата публікації: 8-04-2015

Міністерство юстиції є найбільш соціальним органом державної влади

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Валентина ТРОШЕЧКО, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області

За даними Міністерства юстиції, органи юстиції України щороку надають більше 4,7 млн послуг у сферах реєстрації бізнесу та речових прав.

Протягом минулого року за результатами розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав видано 3,5 млн документів. Із цих документів понад 1,3 млн припадало на різного роду довідки, виписки та витяги. З повним правом можна сказати, що при такій кількості контактів Міністерство юстиції України є найбільш соціальним органом державної влади. Зрозуміло, що при такій кількості опрацювання документів, подекуди виникали нарікання на тривалість процедур реєстрації.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-03-2015

Реєстраційна служба Сумського міського управління юстиції інформує

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

З 1 січня 2013 року почав діяти Закон України «Про громадські об'єднання». Новий Закон спростив процедури реєстрації громадських об'єднань, зняв територіальні обмеження їх діяльності та розширив права громадських об'єднань, чим значно збільшив навантаження на уповноважений реєструючий орган.

Цей Закон є базовим для розвитку громадянського суспільства в Україні і у нашому місті Суми зокрема. Кількість зареєстрованих громадських організацій стрімко збільшилась.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2015

Право власності на житло громадян

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Як уже відомо, що будь-яка власність зобов’язує. Тобто власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

Щодо права власності на житло, то власник житла має право розпоряджатися ним на свій розсуд, а саме:


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2015

Реформування реєстраційної служби

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Міністерство юстиції України запроваджує он-лайн сервіси у рамках реформування реєстраційної служби. План реформування системи державної реєстрації презентували громадськості в Міністерстві юстиції України у вівторок, 10 березня, у ході засідання «круглого столу».

Наталія Севостьянова повідомила, що мова йде про досвід Грузії у системі реєстраціїі з застосуванням системи фронт- табек-офісу. В фронт-офісі лише приймаються та обробляються документи, а в бек-офісі ухвалюється рішення про реєстрацію чи відмову у такій реєстрації. За словами першого заступника міністра, ідея реформування також полягає в тому, щоб позбавити узурпування державною службою окремої функції.


Докладнiше...


Дата публікації: 16-03-2015

У національній стратегії у сфері прав людини ми бачимо незворотне прагнення України до правової держави

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області Валентина ТРОШЕЧКО: У національній стратегії у сфері прав людини ми бачимо незворотне прагнення України до правової держави

На сьогодні Україна прагне посісти гідне місце у європейській спільноті, а для цього необхідно будувати свій національний правопорядок на загальновизнаних стандартах у галузі прав людини і основоположних свободах та вживати всіх законодавчих та інших заходів, спрямованих на їх юридичне визначення та гарантування практичної реалізації.

Дотримання прав людини в Україні залишається на сьогодні завданням, яке потребує значних зусиль. Стан справ з дотримання прав людини знаходиться у центрі уваги міжнародної спільноти та становить одне з головних пріоритетів влади.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-03-2015

Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Відповідно до статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (далі - Закон), для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридична особа повинна подати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) такі документи:

 • заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;
 • примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів;
 • оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, або копія опублікованого в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про втрату всіх або частини зазначених оригіналів установчих документів;
 • два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції;
 • документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів, якщо інше не встановлено цим Законом.

Докладнiше...


Дата публікації: 27-02-2015

Колективні суб’єкти трудового права

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Головною потребою людини є праця. Вона потрібна їй для нормальної життєдіяльності, потрібна як повітря, їжа, сон, спілкування. Щоб насолодитися відпочинком, треба спочатку відчути втому.

Застосовуючи працю, люди вступають у зв'язки один з одним. Ці зв'язки між людьми прийнято називати відносинами, що проявляються у різних сферах життя як форми взаємодій або протидій. Участь у цих зв'язках, тим більше, коли вони урегульовані нормами права, створює для їх учасників певні права та обов'язки. Визнання юридичних осіб або громадян носіями прав і обов'язків, надання їм певної правосуб'єктності, тобто наділення суспільно-юридичними якостями, що дозволяє їм брати участь у різних майнових, організаційних, особистих немайнових правовідносинах, перетворює їх у суб'єктів цих правовідносин.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-02-2015


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав