22-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня, Олександре Миколайовичу. Прошу Вас взяти на особистий контроль питання щодо перенесення пункту прийому склотари який розташований біля дитячого садочка "Метелик" (м. Суми, вул. Харківська, 10). Адже біля вказаного місця панує страшна антисанітарія та сморід. Окрім того, за останніми даними біля пункту прийому склотари померла людина і, найгірше те, що на дану обставину звернули увагу діти дитячого садочка. Сподіваюся, моє звернення буде розглянуте по суті та вирішене в найкоротший термін. Заздалегідь вдячна Вам за порозуміння та допомогу.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Олено Ігорівно! Дякую за нагадування  проблемного питання. Вчора, 21.03.2016,  також мав подібне звернення. Тому, ситуація вже на контролі. Питання буде ретельно опрацьоване, задля його позитивного вирішення, а ви, в свою чергу, отримаєте повідомлення про вжиті заходи.


22-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Шановний Олександр Миколайович!
9 березня я Вам задала запитання наступного змісту:
Мої два сина вже рік воюють в АТО, мають посвідчення УБД, хочуть стати в чергу на отримання житла.
Дайте, будь ласка, письмове роз'яснення необхідності надання копії трудових книжок сина та його дружини (Шамрай Максима та Шамрай Ірини)
Шамрай Любовь Евгеньевна
Відповідь міського голови:

Доброго дня, пані Любове! Дякую за звернення до онлайн-приймальні, чітке запитання тощо. Доручення, на підготовку вам грунтовної відповіді я, щойно, підписав, тому, згодом, її отримаєте. Будь ласка.

поясніть, будь ласка, чому я так і недочекалася відповіді і куди мені звернутися з цим питанням?
Дякую. Шамрай Л.Є.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, пані Любове!Так, доручення по вашому попередньому  зверненню від 09.03.2016, я підписав вчасно. Лист перебуває на розгляді в управлінні обліку, розподілу та приватизації житла СМР. Контрольний термін виконання - 25.03.2016. До вказаної дати відповідь по суті ви отримаєте.

P.S. Кожного дня,  до мене, через різноманітні канали, надходить більше 60 звернень від городян. Тому і я, особисто, і Сумська міська рада, несемо відповідальність і контролюємо строки надання відповідей, здійснюємо вибіркові перевірки цих відповідей,  а керівники - несуть персональну відповідальність за надання всіх необхідних роз'яснень.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Здравствуйте, Александр Николаевич! Обращаюсь к Вам по следующему вопросу. Вот уже больше месяца не работает
лифт в подъезде № 9 по проспекту М Лушпы, 10. А ведь только в недавно в ноябре 2015 года его запустили после капитального ремонта. Неоднократные обращения в " Сумытехнобудсервис " ничего не дали. То нет запчастей, то ждут
запчастей. А потом и совсем отправили в службу лифтов. А там Андрей Иванович ответил, что у них нет денег на текущий ремонт. Они обратились в департамент инфраструктуры, чтобы выделили деньги. Возникает резонный вопрос,
что это был за ремонт , а лифт опять требует колоссальных средств (проработал лифт всего 4 месяца ). Те, кто ремонтировал, что не дают никакой гарантии и не несут ответственности. И что за специалисты в службе лифтов, что не могут устранить неисправность. Получается, что без Вашего вмешательства тут не обойтись.
С уважением К вам. А.И.Волошин

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Анатолію Івановичу! Ситуація, про яку йдеться, буде перевірена, вам - поінформовано про вжиті та заплановані заходи.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Олександр Миколайович,

закінчується робочий день, але ні на офіційному сайті Сумської міської ради, ні в ЗМІ міста Суми я не побачив повідомлень про звільнення начальника департаменту інфраструктури міста Григорія Яременко за кричуще порушення професійної етики службовця органів місцевого самоврядування.

Як я розумію, заяву на звільнення він самостійно не подав.

У мене питання до Вас.

Чи буде завтра – 22 березень 2016 року – звільнений з посади та взагалі з органу місцевої ради чиновник Григорій Яременко, який остаточно втратив страх і совість?

Прошу якомога оперативніше надати відповідь.

запитання

Відповідь міського голови:

Геннадій Михайлович, я не сприймаю той бруд, який Ви дозволяєте собі розплескувати на мою репутацію в інтернет-просторі. Бо, як кажуть мудрі, дарунок доти належить тому, хто його дарує, доки ти не отримав його... Тому,  відповідаю Вам, як звичайному містянину. А відповідаю я кожному, незважаючи, подобається мені запитання, чи ні. Так от.  Чиновник не повинен мати страху, як Ви вказуєте, совість - так. Вдячний за участь у громадському житті міста. Розумію, писати Вам потрібно, бо,  в іншому разі,  Ви  втратите звання "модний блогер". Сподіваюсь, що Ви не довго чекали на відповідь. Змістовного Вам вечора.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день, Александр Николаевич! Имеются отработанные иллюминисцентные лампы. Подскажите, куда их можно сдать на утилизацию.
На повороте с ул. Горького в стороны рынка (поворот с моста) уже много месяцев подряд лежит на тротуаре битое стекло от рекламного щитка. Этот район вовсе не убирает никто или дворники в упор этого не видят?

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Максиме Олександровичу!  По першому питанню раджу вам зателефонувати у відділ екології департаменту інфраструктури міста (тел. 700595), вони нададуть вам повну інформацію по підприємствам, котрі займаються утилізацією вказаних ламп. Стосовно другого питання - доручення вже дано, прикрий факт буде усунений.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Олександр Миколайович!
5.08.15 року ми звернулись до СМР з проханням внести зміни стосовно адреси нашіх гаражів у рішення СМР від 8 липня 2015 року №4605-МР, бо додатки мають юридичну та физичну адресу разом.
Звертаємось до Вас з приводу беззаконья яке творится у земельної комісії на підставі листа №637/0904 від 26.02.16 Управління капітального будівництва та дорожнього господарства.
Справа в тому, що цей лист має брехливу інформацію, яку «наголошує» начальник управління В.В. Шилов стосовно того, що «по теріторії автокооперативу «Харківський» передбачено будівництво магістральної вулиці» з «шириною проїзної частини -15 м» та джерелом ціеї інформації, начебто, є «проект внесення змін до генерального плану міста Суми, затвердженого рішенням СМР від 19 грудня 2012 року №1943-МР» .
17.03.2016 р. земельна комісія приймає рішення на підставі вище зазначеного про відмову у внесенні змін в адресу. Треба зауважити, що голова комісії Галицький М. О., мав на руках від нас листи ДП «ДІПРОМІСТО», яке є розробником проекту внесення змін до генплану міста, де вказано, що «теріторія гаражного кооперативу «Харківський» знаходиться за межами червоних ліній проектної магістральної вулиці Проектна 13» (лист 1-1705 від 02.08.2013), а також, що ширіна проїзної частини – 8 м» (лист стм-1111 від 13.06.2014), а ні 15м, як вказує В.В. Шилов.
Що відбувається? На чорне кажуть, що це – біле, та всі голосують «за»? Кому цікаві такі рішення?Але, звісно, що так воно не залишиться…І кому буде краще від того, що це просте питання буде вирішено в суді з компенсаціею всіх витрат за бюджетний кошт?
Просимо зупинити підготовку неправомірного проекту рішення, притягнути до відповідальності винних та переглянути рішення комісії з урахуванням реального генплану міста, а ні генплану по версії управління капітального будівництва.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Сергію Олександровичу! Ваше повторне звернення прийняв до уваги. Дещо нагадаю. 

У своїй діяльності Сумська міська рада керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами, що регламентують повноваження та функції органів місцевого самоврядування.

Cумська міська рада є органом, що представляє міську громаду міста Суми та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження міського самоврядування, визначені Конституцією та законами України.

Сумська міська рада має право розглядати і вирішувати питання, віднесені Конституцією і законами України до її відання. Перелік питань, що вирішуються виключно на пленарних засіданнях міської ради, визначається статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Виконавчими органами Сумської міської ради є її виконавчий комітет, департаменти, управління, відділи, служби, інспекції та інші утворені радою виконавчі органи.

Цього разу ви будете почуті, всі крапки  над "І", у вказаному питанні, будуть поставлені.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Здравствуйте Александр Николаевич! Хочу снова к Вам обратиться по поводу мусора на остановках. По ул. Металлургов на остановке просто свалка!!!! Я уже писала Вам об этой проблеме, Вы я так поняла отдали на работу в разные службы, а я получила отписочки, что мол на остановках земля в оренде и должны убирать орендаторы(их кстати там нет), что инспекция с благоустройства города неоднократно выписывала предписания, ну и что, это что работа? где реальная работа инспекции с благоустройства? закидать нас бумажками с ответами, где реальные дела? кого-то оштрафовали за мусор? решили проблему с мусором? за что мы налоги платим, за бумажки? как увидеть результат работы нашей инспекции по благоустрою не на бумаге?

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Ірино Василівно! Дякую за нагадування та небайдужість, адже однією з головних тем, сьогодні,  21.03.2016, під час апаратної наради,  була тема прибирання міста від сміття.  Робота ведеться, а стосовно "відписок", які ви отримуєте, на вашу думку, то це - інформування про стан справ, з піднятих питань,  та,  відповіді на ваші звернення. Такий порядок. Хочу запевнити, що ви почуті, і заходи, не лише по вказаним вами ділянкам, будуть обов'язково вжиті.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Олександре Миколайовичу. Будь-ласка вирішить питання з перенесення пункту прийому склотари біля дитячого садочка "Метелик" (м. Суми, вул. Харківська, 10).
Кожного ранку я веду свою дитину в садочок, і кожен день у нас розпочинається з нецензурщини, лайок та бійок. Ви приїздили до нас в садок разом з Данільченко Т. С. перед виборами, ми порушували дане питання, Ви пообіцяли допомогти, але на сьогодні пункт залишається на місці. Іде літо, а з ним і підвищення температури повітря, відповідно біля пункту антисанітарна ситуація буде зашкальна! Не говорячи вже за нестерпний сморід.
Сподіваюсь на Вашу допомогу.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Жанно Володимирівно! Дуже дякую вам за нагадування, адже проблема не нова, а на дворі - весна. Тому, щойно, підписав доручення на свого профільного заступника, керівників відповідальних підрозділів СМР, задля вжиття відповідних заходів та виправлення ситуації на краще.


21-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Добрый день, Александр Николаевич.
Скажите, пожалуйста, как долго ждать ответ на вопрос от 24.02.2016 относительно остановок общественного транспорта и каким образом будет предоставлен данный ответ?
Легкой рабочей недели Вам! :)

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Олексію Володимировичу! Відповідь, на ваше звернення до онлайн-приймальні 24.02.2016, вже підготовлена департаментом інфраструктури міста 14.03.2016 за №701/05.01.01-10 та відправлена вам поштою. В разі, якщо ви її досі не отримали, з якихось причин,  копія відповіді буде вам відправлена  на електронну скриньку. Будь ласка.


19-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня. Моя дитина, як і всі діти дошкіьного віку жителів с.Червого, ходить до дитячого садочка. Вчора в садочку відбулися батьківськи збори. Одним із питань було скільки здавати коштів на ремонт трьох дитячих груп та капітальний ремонт четвертої групи. Всі ремонні роботи лягають на наші плечі. Чому? Чому ми- батьки повинні утримувати дошкільні заклади? Ми і так кожного місяця здаємо кошти, як то кажуть побори.В місті Суми відмінили, а район як же? Чому за наш кошт повинно відбуватись капітальне будівництво четвертої групи, це ж тисячі гривень треба здати. Допоможіть у вирішенні питання. З повагою батьки села Червоне.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Валентино Вікторівно! Дякую за довіру та звернення до онлайн-приймальні. Однак,  вимушений повідомити, що с.Червоне, Сумського р-ну, відноситься до юрисдикції Сумського району. м.Суми не входить до складу району. Тому, будь ласка, звертайтесь за належністю.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав