Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року №558 затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Щомісячна компенсаційна виплата призначається непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Щомісячна компенсаційна виплата призначається з дня подання заяв фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, яка їх потребує.


Докладнiше...


Дата публікації: 18-08-2015

Звіт про роботу Центру реінтеграції бездомних осіб за 2014 рік та І півріччя 2015 року

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

За послугами до Центру реінтеграції бездомних осіб у 2014 році звернулося 690 осіб (з них 580 осіб звернулося вперше), в тому числі 26 осіб звільнені з місць позбавлення волі.

За І півріччя 2015 року до Центру звернулася 301 особа (з них 186 осіб звернулися вперше), в тому числі 5 осіб з місць позбавлення волі.

У 2014 році відділенням нічного перебування надано медичної та соціальної допомоги 280 особам відповідної категорії.

За І півріччя 2015 року відділенням нічного перебування надано медичної та соціальної допомоги 150 особам відповідної категорії.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-07-2015

До відома одержувачів державної соціальної допомоги, інвалідам з дитинства 1 групи підгрупи А!

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Управління соціального захисту населення Сумської міської ради повідомляє одержувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства 1 групи підгрупи А, що 02 червня 2015 року Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам», щодо встановлення щомісячної доплати інвалідам з дитинства підгрупи А I групи.

З 01.01.2016 у разі, якщо щомісячний розмір державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд інвалідам з дитинства підгрупи А I групи не досягає розміру державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд, що виплачується на дітей інвалідів підгрупи А віком від 6 до 18 років, здійснюється щомісячна доплата у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-07-2015

Зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Постановою Верховної Ради України від 19 травня 2015 року внесені зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», відповідно до яких скасовано обмеження щодо відмови в призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї при наявності чи володінні сім’ї земельних ділянок площею понад 0,6 га. Тобто, відповідні сім’ї з 10.06.2015 набувають право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї на загальних підставах.


Докладнiше...


Дата публікації: 17-07-2015

Інформація про підсумки роботи управління за І півріччя 2015 року

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Інформація

про підсумки роботи управління за І півріччя 2015 року

(наказ начальника управління від 19.01.2012 № 12 - О)

 

Бюджет управління на 2015 рік складає 527,9 млн. грн., що на 50,7 % більше ніж в 2014 році (350,2 млн. грн.) та на 64,9 % більше ніж в 2013 році (320,2 млн. грн.).

На потреби управління, виплату соціальних допомог, пільг та компенсаційних виплат профінансовано в І півріччі 2015 року 215,2 млн. грн., що складає 40,8 % від затвердженої суми на рік, в тому числі:

 • 29,7 % по пільгам за рахунок субвенції з державного бюджету: затверджено 93 674,6 тис. грн., профінансовано 27 792,3 тис. грн.;
 • 47,2 % по пільгам за рахунок місцевого та обласного бюджетів: затверджено 6 074,6 тис. грн., профінансовано 2 869,6 тис. грн.;
 • 51,0 % по чорнобильським виплатам з державного бюджету: затверджено 6 625,2 тис. грн., профінансовано 3 379,4 тис. грн.;
 • 77,8 % на компенсацію інвалідам з державного бюджету: затверджено 34 778,6 тис. грн., профінансовано 27 050,8 тис. грн.
 • 50,8 % по соціальним допомогам: затверджено 229 451,7 тис. грн., профінансовано 116 618,4 тис. грн.;
 • 20,4 % по субсидії: затверджено 137 738,5 тис. грн., профінансовано 28 136,2 тис. грн.;
 • 48,1 % на утримання управління по структурним підрозділам з урахуванням коштів спеціального фонду затверджено 19 538,7 тис. грн., профінансовано 9 397,6 тис. грн.

Докладнiше...


Дата публікації: 16-07-2015

Зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

З 11 червня 2015 року Урядом країни внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, якими відмінено реєстрацію місця проживання дитини для призначення допомоги при народженні дитини.

Відтепер, для призначення допомоги при народженні дитини органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подається:

 1. заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України;
 2. копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу).

Докладнiше...


Дата публікації: 13-07-2015

Зміни до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Кабінетом Міністрів України з 28.04.2015 внесено зміни до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (надалі – допомога на догляд).

Зокрема, для призначення допомоги на догляд особою, яка звертається за її призначенням, додатково подаються декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за формою, затвердженою Мінсоцполітики України та копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка видана інваліду I чи II групи внаслідок психічного розладу, за яким здійснюється догляд.


Докладнiше...


Дата публікації: 13-07-2015

Якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Згідно з пп. 8 п. «б» частини 1 ст. 34 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про Державну експертизу умов праці, затвердженим постановою Ради Міністрів України від 01 грудня 1990 року № 357 (із змінами та доповненнями) та на підставі Положення про управління соціального захисту населення Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 29 травня 2013 року № 2358-МР, управлінням соціального захисту населення Сумської міської ради здійснюється контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці, соціальний захист працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, правильністю встановлення виплат та компенсацій працівникам цих категорій.


Докладнiше...


Дата публікації: 6-07-2015

Умови приєднання до дії Галузевої угоди

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Умови приєднання до дії Галузевої угоди, укладеної між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнським об’єднанням обласних організацій роботодавців підприємств житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2013-2015 роки

Згідно з чинним законодавством підприємства приєднуються до дії Галузевої угоди через членство в організації роботодавців, яка є її підписантом. Приєднання до дії Галузевої угоди надає підприємству законодавчі підстави для врахування галузевих норм і гарантій по оплаті праці в тарифах.


Докладнiше...


Дата публікації: 8-05-2015

Основні питання при складанні Переліку робочих місць, що підлягають атестації за умовами праці.

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Під час проведення на підприємствах, установах та організаціях міста атестації робочих місць за умовами праці одним із основних питань, які потрібно вирішити атестаційній комісії, є визначення кількості робочих місць, що підлягають атестації. Однак, саме на цьому етапі найчастіше припускаються суттєвих помилок, які у подальшому призводять до проблем організаційного та технологічного характеру. Щоб запобігти цим помилкам необхідно пам’ятати, що не слід:

 • прирівнювати кількість робочих місць до списку чисельності працівників підприємства, оскільки ці поняття не тотожні: на одному робочому місці можуть працювати декілька працівників у різні зміни;
 • прирівнювати кількість робочих місць до кількості професій (посад) працівників за штатним розписом, оскільки працівники однієї й тієї ж самої професії (посади) можуть виконувати свої обов’язки на підприємстві на різних робочих місцях у різних структурних підрозділах в умовах, що значно різняться за санітарно – гігієнічними і психофізіологічними характеристиками;
 • змішувати поняття „робоче місце” і „робоча зона”.

Докладнiше...


Дата публікації: 7-05-2015


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав