Євровікторина чекає на молодих сумчан

Новини » Молодь та спорт

Євровікторина чекає на молодих сумчанЗ 2 лютого по 2 березня триває друга щорічна Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи (euroquiz.org.ua).

Відповідай на питання, дізнавайся неочікувані факти про Європу та вигравай подарунки...

Докладнiше...

Дата публікації: 5-02-2016

Сумські дзюдоїсти підкорюють Мадрид

Українські легіонери клубу «Securitas» (Жирона) – студенти СумДУ Богдан ЯДОВ та Артем ХОМУЛА – успішно виступили в першому турі іспанської ліги, який відбувся в столиці Мадриді.

Наші дзюдоїсти допомогли своїй команді здобути перемоги у всіх чотирьох поєдинках.

Сумчани підкорювали «Лігу Сміху»

Сумчани підкорювали «Лігу Сміху»Гумористи обласного центру взяли участь у фестивалі «Ліга Сміху», який проходив з 21 січня до 1 лютого в місті Одеса.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту організував участь команди міста «Під коньячок», які є фіналістами Слобожанської Ліги Сміху, віце-чемпіони фестивалю КВН «Кубок мера –2015».

Дата публікації: 4-02-2016

Cумчани знову із «золотими» перемогами

Cумчани знову із «золотими» перемогамиФедерація легкої атлетики Сумської області повідомляє, що на минулому тижні у легкоатлетичному манежі ПАТ «Запоріжсталь» (м. Запоріжжя) відбулися змагання командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні та з багатоборств у приміщенні.

Збірна Сумської області, яка посіла перше місце, була представлена вихованцями спортивних шкіл обласного центру.

Дата публікації: 3-02-2016

Сумчанка поклала «срібло» до скарбнички перемог

Сумчанка поклала «срібло» до скарбнички перемог 31 січня у румунському Чейлях Градісті відбулася гонка переслідування серед молодших дівчат юніорського чемпіонату світу з біатлону.

Лідер збірної України, вихованка ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» м. Суми, Анна КРИВОНОС фінішувала другою.

Дата публікації: 2-02-2016

Сумчанин виграв міжнародний турнір із дзюдо

Сумчанин виграв міжнародний турнір із дзюдоДзюдоїст із Сум Дмитро Бережний переміг на змаганнях Відкритого Континентального Кубка (European Judo Open) у Софії (Болгарія).

Сумчанин впевнено виборов «золото» у ваговій категорії до 90 кг. У фінальній сутичці він здолав білоруського спортсмена Ігоря ЖУКОВА.

Дата публікації: 1-02-2016

У Сумах молодь вчитимуть проектному менеджменту

У Сумах молодь вчитимуть проектному менеджментуУ Сумах триває набір охочих на дводенний тренінг «Написання проектів. Проектний менеджмент».

Такий організовує міський Центр дозвілля молоді.

Сумчанка принесла Україні першу медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Уродженка Сум Анастасія МЕРКУШИНА на юніорському чемпіонаті світу з біатлону у Чейле-Градістей (Румунія) завоювала «срібло» в  індивідуальній гонці серед юніорок.

Українкам програла лише австрійці Сусанні КУРТЦХАЛЛЕР.

Дата публікації: 28-01-2016

Самбістки з Сум здобули дві медалі на чемпіонаті України

Самбістки з Сум здобули дві медалі на чемпіонаті України23-24 січня в м. Києві у манежі Центрального спортивного клубу Збройних сил України відбувався чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат старшого віку 1998-1999 років народження.

Вдалою для сумчан виявилася боротьба у ваговій категорії до 52 кг серед дівчат.

Дата публікації: 26-01-2016

Сумчанки залишаються в еліті

Сумчанки залишаються в еліті24 січня у м. Мінськ (Білорусь) завершився чемпіонат Європи з індорхокею серед жінок. Українки посіли 5 місце, залишившись у елітному дивізіоні.

Такий результат забезпечив Україні путівку на чемпіонат світу з хокею на траві у приміщенні (індорхокею) 2018 року.