Проект Генерального плану міста Суми

Городянину » Громадські обговорення

Проект Генерального плану міста Суми для обговорення


Протягом вересня управління архітектури та містобудування приймає пропозиції від громадськості щодо внесення змін до Генерального плану Сум.

Переглянути проект змін до генплану можна на Муніципальному інформаційному порталі та з 9-00 до 17-00 (понеділок-четвер), з 9-00 до 15-30 (п'ятниця) за адресою: вул. Воскресенська, 8а/1, управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, к. №2.

Розробники документу розглянуть запропоновані зміни та наприкінці серпня будуть проведені громадські слухання кінцевого варіанту «Проекту внесення змін до генерального плану міста Суми».

Після цього проект пройде державну експертизу та буде винесений на затвердження міської ради.


 


Докладнiше...


Дата публікації: 26-07-2012

Проект Концепції гуманітраного розвитку України

Городянину » Громадські обговорення

Громадське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року

Запрошуємо до обговорення Концепції гуманітарного розвитку України, розробленої Національною Академією Наук України. Обговорення триватиме до 15 липня. Свої пропозиції можна подавати управлінню інформаційно-аналітчиної роботи Сумської міської ради (м. Суми, пл. Незалежності, 2) або на електронну адресу – inform@meria.sumy.ua (з поміткою - Концепція гуманітарного розвитку). Довідки за телефоном – (0542) 62-03-56.

 

Концепція гуманітарного розвитку України на період до 2020 року [270,5 Kb] (cкачувань: 957) або переглянути не завантажуючи


Докладнiше...


Дата публікації: 22-06-2012

Порядок громадського обговорення містобудівної документації та інформування населення з питань будівництва окремих об'єктів містобудування

Городянину » Громадські обговорення

1.Загальні положення.


1.1.Порядок громадського обговорення містобудівної документації та інформування населення з питань будівництва окремих об'єктів містобудування (далі - Порядок) розроблений відповідно до статті Закону України "Про основи містобудування", статей 8, 18 Закону України "Про планування та забудову територій" , частині 1, статті 8 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Статуту територіальної громади міста Суми, з метою урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування та забудови територій, які полягають у забезпеченні:

  • створення резерву територій, призначених для перспективних містобудівних потреб державного та комунального призначення;
  • визначення та задоволення в територіях, необхідних для розташування, утримання об'єктів житлово-комунального господарства, соціальної,інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до державних норм, стандартів і правил, вирішення інших завдань сталого розвитку міста;
  • забезпечення фізичним та юридичним особам рівних можливостей набуття у власність або у користування земельних ділянок, захисту майнових
  • прав, а також безпечного функціонування об'єктів нерухомості, що оточують місце будівництва.

1.2.При вирішенні стратегічних питань містобудування: розгляду Генерального плану розвитку м. Суми, місцевих правил забудови, містобудівних програм загальноміського значення; при плануванні і забудові окремих територій міста: проектів комплексної реконструкції та забудови територій кварталів, мікрорайонів обов'язково проводиться громадське обговорення містобудівної документації.


Докладнiше...


Дата публікації: 4-01-2012

Виступ Президента України Віктора Януковича із щорічним посланням до Верховної Ради України (7 квітня 2011 р.)

Городянину » Громадські обговорення

Виступ Президента України Віктора Януковича із щорічним посланням до Верховної Ради України (7 квітня 2011 р.)Шановні співвітчизники! Шановні народні депутати України!

Згідно з Конституцією України, сьогодні я представляю чергове Послання Президента до Верховної Ради «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2011 році», в якому викладені основні економічні, соціальні та політичні підсумки минулого 2010 року.

Але Послання – це не лише звіт про стан справ в державі. Це в першу чергу - привід для серйозної розмови про проблеми сьогодення та перспективу нашого розвитку.


Докладнiше...


Дата публікації: 7-04-2011

Громадські обговорення Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки

Городянину » Громадські обговорення

Громадські обговорення Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки

Шановні сумчани!

З метою продовження громадського обговорення Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада» пропонуємо Вам ознайомитися з текстом даної програми.

  • Програма економічних реформ України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада» (Програма [588,76 Kb] (cкачувань: 439) або переглянути не завантажуючи)

З пропозиціями та зауваженнями щодо Програми, прохання звертатись за адресою: управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради, 40030, м. Суми, вул. Горького 21, тел. 70-05-80, 70-05-85; тел./факс 61-06-21, e-mail: economics@meria.sumy.ua.


Докладнiше...


Дата публікації: 4-01-2011Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав