Сумські сумоїсти здобули на чемпіонаті України 16 нагород

Новини » Молодь та спорт

Сумські сумоїсти здобули на чемпіонаті України 16 нагород21 лютого в Луцьку завершились змагання чемпіонату України 2016 року з сумо серед дорослих, молоді та юніорів.

Близько 300 учасників майже з усіх регіонів країни протягом трьох днів визначали, хто найсильніший.

Докладнiше...

Дата публікації: 24-02-2016

У Сумах тривають спартакіади серед вишів і навчальних закладів профтехосвіти

Минулого тижня в Сумах тривала боротьба за першість у міських спартакіада серед вишів і навчальних закладів профтехосвіти.

Із 15 по 19 лютого команди ПТНЗ виборювали першість у змаганнях із баскетболу (юнаки).

Дата публікації: 23-02-2016

Сумська вища ліга з футзалу провела останні ігри

В останньому турі відкритого чемпіонату міста з фут залу сезону 2015/16 визначились володарі срібних та бронзових медалей.

На другому місці в чемпіонаті фінішував «СНАУ-Шляхрембуд», на третьому – «Прокуратура».

Дата публікації: 22-02-2016

Сумські тенісистки – серед лідерів вищої ліги

18-21 лютого в Сумах відбулись ігри 3-го туру клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед жіночих команд вищої ліги.

Протягом чотирьох днів у спортивній залі УАБС одинадцять команд з усієї України з'ясовували за прямокутними столами, хто сильніший.

Анна Плотіцина стала третьою в Ірландії

На міжнародному легкоатлетичному турнірі AIT International Grand Prix в Ірландії сумчанка завоювала «бронзу».

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Дата публікації: 18-02-2016

Сумські хокеїстки поборються за Кубок Європейських чемпіонів

МСК «Сумчанка» з 18 по 21 лютого братиме участь у розіграші Кубка Європейських чемпіонів з індорхокею, що відбудеться у Мінську (Білорусь).

У турнірі візьмуть участь вісім клубів, що перемогли на чемпіонатах у своїх країнах: «Мінськ» (Білорусь), «Дюссельдорф» (Німеччина), «Славія Прага» (Чехія), «Кампонг» (Нідерланди), «Гінтра Стректе Університетас» (Литва), Клуб «Кампо де Мадрид» (Іспанія), «Армінен» (Австрія), «Сумчанка» (Україна).

Дата публікації: 17-02-2016

Кубок світу з біатлону: фінальне «срібло» національної жіночої збірної

Кубок світу з біатлону: фінальне «срібло» національної жіночої збірної13 лютого жіночою естафетою завершився восьмий етап Кубка світу в Преск-Айлі (США). Перенесена через морози гонка принесла срібний успіх українській команді.

Збірна у складі Ірини ВАРВИНЕЦЬ, Натальї БУРДИГИ, Юлії ДЖИМИ та Олени ПІДГРУШНОЇ показала другий результат, обійшовши на дві десяті секунди на фініші збірну Німеччини.

Дата публікації: 15-02-2016

Сумчани перемогли у зональних змаганнях «Шкільної футзальної ліги України»

Команда школи № 22 стала переможцем зональних змагань із футзалу серед учнів 2004-2005 років народження в рамках «Шкільної футзальної ліги України».

Турнір відбувся 12 лютого в спортивному комплексі СумДУ.

Сумчан запрошують провести День закоханих на скеледромі

Сумчан запрошують провести День закоханих на скеледроміУ неділю відбудеться відкрита першість клубу «Абалаковець» зі спортивного скелелазіння, присвячена Міжнародному Дню закоханих.

Змагання проходитимуть на скелелазному тренажері в Палаці дітей та юнацтва.

Дата публікації: 11-02-2016

Сумські хокеїстки розіграли нагороди чемпіонату України з індорхокею

Сумські хокеїстки розіграли нагороди чемпіонату України з індорхокеюІз 7 по 10 лютого в Сумах проходив заключний тур чемпіонату України з індорхокею.