Володимир Павлович Омельченко провів прес-конференцію

Новини » Міська влада
18 травня міський голова Володимир Павлович Омельченко провів прес-конференцію, присвячену річниці обрання на посаду. На прес-конференції були присутні головні редактори друкованих та електронних ЗМІ, журналісти, керівники ОДТРК та ТРК „Відікон” та інші На початку прес-конференції Володимир Омельченко повідомив, що згідно затвердженого рішення сесії міськради, 2 червня у великому залі Будинку рад пройде його звіт перед громадою міста, на який запросив і журналістів. За словами Володимира Омельченка, рік перебування на посаді був складний та насичений багатьма подіями. На запитання журналістів про найбільше досягнення міський голова підкреслив, що це – результативна співпраця з депутатами міської ради, облдержадміністрацією. Він вважає, що спільна праця депутатського корпусу, керівництва міста принесе свої плоди. Найбільшим прорахунком на його думку є те, що у добі 24 години, а не 28, і не все задумане на день встигаєш зробити. У своєму вступному слові Володимир Омельченко у конкретних фактах та цифрах розповів про роботу своєї команди за рік, що минув. - Нам є чим пишатися. Усе, що ми робили, повинно було відповідати чотирьом вимогам: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ЯКІСТЬ. ПОШУК. ЕФЕКТИВНІСТЬ, – відзначив міський голова

Докладнiше...


Дата публікації: 19-05-2004

Вони визволяли наше місто…

Новини » Міська влада

Вони визволяли наше місто…

28 серпня у Сумах вшановували ветеранів-визволителів нашого міста Сумчани пам’ятають своїх визволителів, і з вдячністю шанують їх ратний подвиг… "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" – такий захід спільно з обласним благодійним фондом "Веснянка" (ВАТ "Сумбуд") організували управління праці та соціального захисту населення міської ради. На свято запросили ветеранів, які 65 років тому, у вересні 1943-го, визволили наше місто від фашистських окупантів. Серед них - Віктор КОШЕЛЕВСЬКИЙ, єфрейтор 491-ого окремого мінометного полку; Василь МІЩЕНКО, старшина 491-ого окремого мінометного полку; В’ячеслав РИБЕЦЬ, капітан 167-ої стрілецької дивізії; Володимир САЛЬНІК, старшина 232-ої стрілецької дивізії; Іван СЕРБІНОВСЬКИЙ, рядовий 232-ої Сумсько-Київської дивізії; Сергій ШВЕЦЬ, сержант 232-ої стрілецької дивізії; Сергій СКРИПКА, рядовий 232-ої Сумсько-Київської дивізії; Іван ГУЙВА, рядовий 232-ої Сумсько-Київської дивізії; Іван КОЛОМІЙЧЕНКО, старшина 491-ого окремого мінометного полку; Сергій МАЙОРОВ, лейтенант 167-ої стрілецької дивізії; Георгій СОЛОМКО, курсант загону особливого значення; Іван ФОМЕНКО, сержант 232-ої стрілецької дивізії; Володимир ЯРОШ, курсант загону особливого призначення 40-ої армії та інші. Для ветеранів лунали військові пісні, було підготовлено смачний обід та солодкі подарунки. Щиросердно вітали визволителів заступник міського голови Володимир ПАНЧЕНКО, начальник управління культури та туризму Наталія ЦИБУЛЬСЬКА, представники обласної влади. Визволителів Суми, які за станом здоров’я не змогли бути присутні на заході, представники благодійного фонду привітають адресно. Наразі на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради знаходиться 21 учасник бойових дій, які захищали та визволяли місто над Пслом. Для поліпшення життєзабезпечення ветеранів в місті розроблені та затверджені рішенням виконавчого комітету відповідні заходи. Зокрема, діє програма "Місто Суми – територія добра та милосердя", відповідно до якої передбачені щомісячні грошові допомоги 21 учаснику бойових дій, які захищали та визволяли місто на суму 15,5 тисяч гривень. Крім того, у реабілітаційних відділеннях терцентру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян "Берегиня" веде свою роботу клуб "Ветеран", силами ветеранів та спеціалістів територіального центру "Берегиня" створено ансамбль "Червона калина".

Докладнiше...


Дата публікації: 30-11--0001

За допомогою – до влади

Новини » Міська влада

За допомогою – до влади

21 вересня міський голова Геннадій МІНАЄВ провів прийом громадян з особистих питань. За допомогою у вирішенні проблемних питань до керівника міста звернулося 11 сумчан. Так, наприклад жителів вул. Конотопська турбують питання прочищення русла струмка Безіменний. Міський голова доручив начальнику управління капітального будівництва внести пропозицію на планово – бюджетну комісію щодо фінансування робіт у наступному році. Також мешканці скаржилися на підвищений рівень шуму під час роботи автомобільної газозаправної компресорної станції. Геннадій Мінаєв доручив головному державному санітарному лікарю з'ясувати ситуацію на місці та привести рівень шуму до санітарних норм. Мешканці вул. Ватутіна звернулися з питанням щодо відселення у зв’язку з будівництвом шляхопроводу на вул. 20 років Перемоги. Міський голова доручив управлінню капітального будівництва підготувати відповідний проект рішення виконкому та надати додаткові роз’яснення заявнику. Питання відселення, піднімали і мешканці аварійного будинку. №77 по вул. Комсомольській. Управління обліку, розподілу та приватизації житла має надати роз’яснення заявнику. До міського голови звернулися також мешканці будинку №35 по вул. Новомістенській щодо ремонту дороги та зведення підпірної стінки, а жителі буд. №38 по вул. Червоних партизан стурбовані станом каналізаційних мереж. Допомогти сумчанам у вирішенні цих проблем має управління житлової політики комунального господарства та благоустрою. А мешканка буд. № 14 по вул. Супруна вже тривалий час не може оформити дозвіл на добудову балкону тож і просить сприяння міського голови. Також у зверненнях були підняті питання щодо надання земельних ділянок. Заявникам були надані роз’яснення, а управління земельних ресурсів підготує для них необхідну інформацію. З метою вирішення інших піднятих громадянами питань заступник міського голови дав конкретні доручення та встановив терміни виконання відповідним управлінням, відділам міської ради.

Докладнiше...


Дата публікації: 30-11--0001Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав