РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо попередження та запобігання можливості проведення терористичних актів на об'єктах (підприємствах, установах, організаціях тощо) або поблизу них

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо попередження та запобігання можливості проведення терористичних актів на об'єктах (підприємствах, установах, організаціях тощо) або поблизу них:

  • посилити пропускний режим при вході та в'їзді на територію об'єкту, встановити системи сигналізації, аудіо- та відео спостереження і запису;
  • встановити надійну огорожу території об'єкту;

...


Докладнiше...


Дата публікації: 10-03-2015

Мобілізація у запитанянх та відповідях

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

До уваги сумчан пропонуємо брошуру, у якій можна отримати відповіді на запитання щодо проведення четвертої хвилі мобілізації. Матеріали підготовлені Міністерством інформаційної поілітики. Також наведені телефони "гарячих ліній" Міністерстсва оборони України, штабу АТО та інших.

Мобілізація. Запитання та відповіді [6.42 Mb] (cкачувань: 253) або переглянути не завантажуючи


Докладнiше...


Дата публікації: 10-03-2015

Оповіщення населення Сумської області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

Оповіщення – це доведення сигналів і повідомлень органів управління цивільного захисту про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, аварій, катастроф, епідемій, пожеж тощо до центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та населення (підпункт 31 пункту 1 стаття 2 Кодексу цивільного захисту України).

Захист населення, об'єктів економіки і національного надбання держави від негативних наслідків надзвичайних ситуацій є невід'ємною частиною державної політики національної безпеки і державного будівництва, однією з найважливіших функцій всіх органів влади.


Докладнiше...


Дата публікації: 5-02-2015

Пам’ятка населенню на особливий період

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

Раптовий артобстріл.

Якщо ви почули свист снаряда (він схожий більше на шурхіт), а через 2-3 секунди – вибух, одразу падайте на землю. Не панікуйте: вже те, що ви чуєте сам звук польоту, означає, що снаряд пролетів достатньо далеко від вас, а ті секунди перед вибухом лише підтвердили досить безпечну відстань. Однак наступний снаряд може впасти ближче до вас, тому замість самозаспокоєння швидко й уважно озирніться довкола: де можна заховатися надійніше?


Докладнiше...


Дата публікації: 10-09-2014

Відпочиваючи – не допускайте виникнення лісових пожеж

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

    З настанням теплої, а часом і спекотної сонячної погоди виникла велика ймовірність лісових пожеж. Тим більше, що виникненню пожеж в місті сприяє те, що багато людей проводять ці спекотні дні на природі.


Докладнiше...


Дата публікації: 21-08-2014

Пам’ятка населенню при зборі грибів

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

1. Гриби – делікатес і отрута

Гриби – це одне з найцікавіших і найтаємніших явищ природи, цінний харчовий продукт, однак серед грибів багато отруйних, які можуть викликати сильні отруєння, а іноді і смерть. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Для отруєння досить з’їсти половину поганки, а смертність від неї досягає більш як у 50 % випадків.

Бліда поганка – смертельно отруйний гриб. Шапинка зеленувата, жовтувата, біла, а плівчасті залишки покривала на ній бувають рідко. Пластинки до старості білі. Ніжка біла, з ніжним кільцем; внизу подібна на бульбу, з піхвою. М’якуш і споровий порошок білі. Бліду поганку легко сплутати з печерицями, зеленками та сироїжками.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-08-2014

Пам’ятка населенню на особливий період

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

Раптовий артобстріл.

Якщо ви почули свист снаряда (він схожий більше на шурхіт), а через 2-3 секунди – вибух, одразу падайте на землю. Не панікуйте: вже те, що ви чуєте сам звук польоту, означає, що снаряд пролетів достатньо далеко від вас, а ті секунди перед вибухом лише підтвердили досить безпечну відстань. Однак наступний снаряд може полетіти ближче до вас, тому замість самозаспокоєння швидко й уважно озирніться довкола: де можна заховатися надійніше?

В разі, якщо обстріл застав вас у маршрутці, тролейбусі чи трамваї – слід негайно зупинити транспорт, відбігти від дороги у напрямку „від будинків і споруд” і залягти на землю. Роззирніться і очима пошукайте більш надійного сховку неподалік. Перебігати слід короткими швидкими кидками одразу після наступного вибуху.

Якщо перші вибухи застали вас у дорозі на власному автомобілі – не розраховуйте, що на авто ви зможете швидко втікти від обстрілу: ви ніколи не будете знати, в який бік перенесеться вогонь, і чи не почнеться далі обстріл, скажімо, з мінометів. Окрім того, бензобак вашого авто додає небезпечного ризику обгоріти. Тому знов таки: негайно зупиняйте машину і якнайшвидше шукайте укриття.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-08-2014

Пам’ятка щодо дій громадян при виникненні підозри застосування вибухових пристроїв

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

Злочини, які скоюються із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську небезпеку.

На жаль, більшість громадян поверхово сприймають проблему особисто безпеки, згадуючи про неї лише у випадках скоєння злочину відносно них, родичів чи знайомих.

Разом з тим, за висновками фахівців у більшості випадків трагедію можна було б попередити за умови дотримання у повсякденному житті простих правил обережності.

 

Захист житла, офісу, майна

При наближенні до місць звичайного проведення часу (квартира, дача, офіс, кафе та ін..) необхідно звертати увагу на будь-які зміни обстановки, та на наявність:

  • свіжих слідів риття грунту, штукатурення стін, пошкодження газонів;
  • розкиданих предметів побутового вжитку (пакетів, коробок, сумок, валіз тощо);
  • металевих, скляних банок з під напоїв, продуктів, фарби;
  • предметів з характерним звуком роботи годинникового механізму, індикаторними лампами, вимикачем, дротами;
  • під час руху не допускати з боку сторонніх осіб непередбаченого вручення будь-яких предметів (квітів, кореспонденції тощо).

Докладнiше...


Дата публікації: 7-08-2014

Правила поведінки на воді

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

Найбільш корисний відпочинок влітку — це відпочинок на воді. Відпочиваючи на воді, завжди треба пам'ятати про безпеку.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному громадянину нашої країни. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.


Докладнiше...


Дата публікації: 30-04-2014

Дошлюбне та медико-генетичне консультування (пам’ятка)

Довідка » Про це варто знати всім! (пам'ятки городянам)

В багатьох країнах Західної Європи і США стало за правило: молода пара, яка вирішила одружитися, обов’язково має пройти обстеження у лікаря. У нас ще донедавна жінки приходили до гінеколога лише для того, щоб стати на облік з приводу вагітності. Сьогодні вже здоровий глузд перемагає в більшості випадків, і подружні пари заздалегідь починають готуватися до найвідповідальнішого кроку в житті – народження дитини.

Подружня пара, яка готується до вагітності, повинна пройти повне медичне обстеження ще до моменту запліднення, щоб попередити можливі проблеми в майбутньому. Тому, якщо ви плануєте створити сім'ю і в подальшому мати дитину, необхідно завчасно потурбуватись про нормальний перебіг вагітності, а надалі - і про здоров’я майбутнього малюка.

В Україні з 2002 року діє постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку здійснення добровільного медичного обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу".


Докладнiше...


Дата публікації: 3-02-2012


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав