Олександр Лисенко: Нова жіноча консультація – ще одна перемога в медичній галузі Сум. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події

Олександр Лисенко: Нова жіноча консультація – ще одна перемога в медичній галузі Сум. ДОДАНО ВІДЕО20 січня на вул. Набережна річки Стрілки, 20 відкрито нову жіночу консультацію №2, яка увійшла до структури КУ «Сумський міський клінічний пологовий будинок №1».

«Наше головне завдання – турбота про майбутнє покоління. Новий лікувальний заклад забезпечить майбутніх матерів вчасною та кваліфікованою медичною допомогою, сприятиме підвищенню рівня народжуваності у місті», – підкреслив міський голова.


Докладнiше...


Дата публікації: 20-01-2016

Відеовітання Сумського міського голови з новорічними святами

Новини » Події

Відеовітання Сумського міського голови з новорічними святамиДорогі сумчани!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом!


Докладнiше...


Дата публікації: 31-12-2015

Володимир Войтенко: Центр міста має бути впорядкованим

Новини » Події

Володимир Войтенко: Центр міста має бути впорядкованимУ квітні 2016 року планується відкриття нового сучасного торговельного центру «Євробазар», де створені всі умови як для робітників, так і для покупців.

Майже півроку тривають перемовини керівництва Центрального ринку з підприємцями щодо забезпечення всіх торговими площами.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

Інформаційний портал Сумської міської ради – офіційний веб-сайт

Новини » Події

Інформаційний портал Сумської міської ради – офіційний веб-сайтІнформаційний портал Сумської міської ради (www.smr.gov.ua), який працює у тестовому режимі, з 1 квітня 2016 року набуває статусу офіційного веб-сайту Сумської міської ради. Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 30.03.16 №83-р «Про офіційний веб-сайт Сумської міської ради».

Документом також встановлено, що інформація, оприлюднена на Муніципальному інформаційному порталі (www.meria.sumy.ua) до 1 квітня є офіційною.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

Сумських товаровиробників кличуть на Всеукраїнський конкурс

Новини » Події

Сумських товаровиробників кличуть на Всеукраїнський конкурсПредставити свою продукцію сумські підприємці та підприємства зможуть у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України», який проходить під патронатом Президента України, під керівництвом Уряду України та за сприяння місцевих державних адміністрацій.

Та переш ніж презентувати свою продукцію на всеукраїнському рівні, необхідно взяти участь у конкурсі на регіональному рівні.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

У Сумах депутати занепокоєні відсутністю вакцини проти сказу

Новини » Події

У Сумах депутати занепокоєні відсутністю вакцини проти сказу У зв’язку зі складною ситуацією щодо надання антирабічної допомоги населенню через відсутність вакцини проти сказу на фармацевтичному ринку України сумські обранці звернулися до Голови Верховної Ради та Міністра охорони здоров’я.

Прохали одного – негайно вирішити питання забезпечення закладів охорони здоров’я антирабічною вакциною.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

Відділ охорони здоров’я переїздить

Новини » Події

Відділ охорони здоров’я переїздить31 березня під час позачергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про розміщення відділу охорони здоров’я Сумської міської ради по вулиці Леваневського, 26.

За цією адресою фахівці структурного підрозділу працюватимуть вже в квітні.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

В жалобі за Почесним громадянином міста Суми (ОНОВЛЕНО)

Новини » Події

В жалобі за Почесним громадянином міста Суми (ОНОВЛЕНО)31 березня після важкої хвороби відійшов у вічність Почесний громадянин міста Суми Олександр Йосипович КРАВЧЕНКО. На 87-му році життя перестало битися серце Людини, яка усього себе віддала служінню місту над Пслом, його громаді.

Сумська міська рада, виконавчий комітет та міський голова висловлюють глибокі та щирі співчуття рідним та близьким видатного сумчанина.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

Депутати Сумської міської ради відстоюють інтереси землекористувачів

Новини » Події

Депутати Сумської міської ради відстоюють інтереси землекористувачівСумські обранці просять Верховну раду України призупинити застосування коефіцієнту індексації нормативно грошової оцінки земель.

Депутати змушені звертатися до голови Верховної ради України Володимира ГРОЙСМАНА, у зв’язку із ситуацією, що склалася в місті через застосування з 1 січня 2016 року коефіцієнту індексації нормативно грошової оцінки земель міста.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016

Суми розірвали партнерські відносини з Російським містом Сєвєродвінськ

Новини » Події

Суми розірвали партнерські відносини з Російським містом СєвєродвінськВраховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, зокрема, анексію Автономної Республіки Крим та окупацію частини території Донецької та Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед українців, вважається що Сєвєродвінськ не є містом-партнером Сум.

Таке рішення прийняли депутати під час сесії Сумської міської ради 30 березня.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2016Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав